شستشوی دیوار با لنس تلسکوپی و نازل دیوار شوی

دیوارها به دلیل داشتن ارتفاع و سطح مقطع زیاد به سختی تمیز می شوند و به ویژه در اماکن بزرگ و وسیع مانند استادیوم های ورزشی که ارتفاع و مساحت دیواره ها بیشتر است، تمیز نمودن این سطوح دشوارتر خواهد؛ اما نظافت امری نیست که بتوان به سادگی از کنار آن گذشت و از طرف دیگر باید به این نکته توجه داشته باشیم که در هنگام نظافت و شستشوی دیوارهای مرتفع با مساحت بالا اصول ایمنی به طور کامل رعایت گردد. در استادیوم ها میان جایگاه تماشاچیان و زمین فوتبال دیواری وجود دارد که دور تا دور زمین را در بر می گیرد. مساحت زیاد و بلندی ارتفاع این دیوارها مشکلات زیادی را برای نظافت و شستشوی آن به وجود می آورد. برای شستشوی سطوح واقع در ارتفاع تجهیزات حرفه ای و پیشرفته ای از جانب تولید کنندگان دستگاه های نظافت صنعتی ارائه شده است که عملکردی بسیار خلاقانه و بی نظیر ارائه می دهد.


لنس تلسکوپی

دستگاه های واترجت صنعتی شوینده های فشار قوی هستند که با بهره گیری از نیروی آب عمل شستشوی عمیق را انجام می دهند. لنس تلسکوپی یکی از پر کاربردترین تجهیزات جانبی می باشد که به همراه این دستگاه ها قابل ارائه بوده و برای مواقعی که لازم است طول لنس تغییر یابد و نقاط دور از دسترس قرار گرفته در ارتفاع، بسیار مناسب و کارآمد هستند. لنس تلسکوپی دارای شلنگ فشار قوی داخلی و تفنگی همراه بوده و در عین حال وزن سبکی دارد. این لنس با بیشینه فشار 275 بار و دمای 100 سانتی گراد قابل استفاده است. طول دسته تلسکوپی قابل تنظیم است و از 2.9 متر تا 7.4 متر تغییر می پذیرد. به این ترتیب کاربر با سهولت می تواند با توجه به ارتفاع نقطه مورد نظر، طول دسته را تنظیم نموده و به شستشوی سطح بپردازد. این لنس به همراه نازل دیوار چوی چرخان و کمربند نگه دارنده قابل استفاده خواهد بود.


نازل چرخان دیوار شوی

نازل دیوار شوی چرخان به طور اختصاصی برای شستشوی سطح هموار یعنی دیوار و یا سطح زمین طراحی و تولید شده است. این ابزار یک نازل متشکل از دو نازل با زاویه پاشش 15 درجه می باشد که بر روی دستگاه های واتر جت صنعتی نصب شده که با حداکثر فشار 250 بار و دمای 90 درجه به کار می رود. نازل چرخان دارای طراحی خلاقانه و منحصر به فردی است به صورتی که دو نازل به چرخش درآمده و در همه جهت ها جریان آب پر فشار را پاشش می کند و در نهایت منجر به تمیزی فوق العاده سطوح می گردد. محافظ پاشش آب تمام استیل و لبه لاستیکی از پاشش ناخواسته آب به اطراف جلوگیری می نماید.


شستشوی دیوارهای مرتفع با واترجت صنعتی  ، لنس تلسکوپی و نازل دیوار شوی

نازل دیوار شوی چرخان از قابلیت اتصال به لنس تلسکوپی برخوردار می باشد بنابراین سطوحی که به دلیل قرار گرفتن در ارتفاع دسترسی محدود دارند، با استفاده از ترکیب واترجت صنعتی ، لنس تلسکوپی و نازل دوار امکان شستشوی دیوارها فراهم می گردد. به منظور افزایش سهولت کاربری لنس تلسکوپی، کمربندی برای نگهداری آن طراحی و ساخته شده است که متناسب با شرایط فیزیکی کاربر توسط بندهای مخصوص، تنظیم می شود. این کمربند سگک هایی دارد که لنس تلسکوپی به آسانی و سریع به آن متصل شده و اتلاف وقتی صورت نمی گیرد. این تجهیزات نه تنها برای شستشوی دیوارهای صاف بلکه برای شستشوی سطوحی که ناهمواری دارند، مورد استفاده قرار می گیرد.


شستشوی دیوار در استادیوم ورزشی

دیوار مرتفع ساخته شده در حاشیه استادیوم های ورزشی به وسیله تجهیزات مدرن و نوآورانه یعنی واترجت صنعتی ، لنس تلسکوپی و نازل دیوار شوی چرخان قابل شستشو خواهد بود. در حقیقت فرآیند نظافت این سطوح که در ابتدا دشوار و حتی غیر ممکن به نظر می رسید، امکان پذیر می گردد. نازل دوار به صورت روان روی سطح حرکت نموده و به شستشوی می پردازد.

گالری تصاویر

لنس و نازل دیوار شوی لنس و نازل دیوار شوی لنس و نازل دیوار شوی لنس و نازل دیوار شوی لنس و نازل دیوار شوی لنس و نازل دیوار شوی

درخواست اطلاعات بیشتر