زمین شوی ورزشگاه

محیط های ورزشی از جمله اماکن پر رفت و آمد و پر طرفدار می باشد. تمیز بودن سطح این اماکن و عدم وجود آلودگی، موجب رضایت بیشتر ورزشکاران شده و محیط دلپذیر تری را ایجاد می نماید. عدم توجه به شست و شوی سطح کفپوش در سالن های ورزشی، طول عمر کفپوش را کاهش داده و از اشتیاق افراد برای انجام فعالیت ورزشی و مراجعه به این اماکن می کاهد. بکارگیری روش دستی شست و شو سطح در این مکان ها، زمان بر بوده و کیفیت مطلوبی ارائه نمی دهد. راه حل مناسب برای انجام امور نظافتی و شست و شوی سطوح، استفاده از دستگاه های اسکرابر صنعتی می باشد. کف شوی با استفاده از سامانه پاشش آب و برس زنی مکانیزه، آلودگی ها را از بین برده و سطح را تمیز می نماید.


مزایای زمین شوی صنعتی  نسبت به روش دستی

دستگاه زمین شوی صنعتی ، با بهره مندی از مزایای متعدد، جایگزین بسیار خوبی برای روش های دستی شستشوی می باشد. در روش های دستی معمولا از سطل و تی استفاده می شود که این امر در وهله اول زمان بر بوده و وقت زیادی از کاربر می گیرد. اما اسکرابر با بهره مندی از سیستم پاشش آب و برس زنی سریع، بدون کاهش کیفیت کار، سطح را در مدت زمان کم تمیز می نماید. مجهز بودن این زمین شوی به تی خشک کن و سامانه مکش نیز موجب شده تا آب آلوده بلافاصله جمع آوری شده و به مخزن آب کثیف انتقال یابد. با مکش آب آلوده، سطح تقریبا خشک شده و احتمال سر خوردن افراد کاهش می یابد. چند برابر شدن کیفیت نظافت، کاهش هزینه های مربوط به نیروی خدماتی و تهیه مواد شوینده و عدم انتشار آب آلوده از دیگر مزایای کف شور نسبت به روش دستی می باشد. همچنین با توجه به کاهش مصرف آب و مواد شوینده، این دستگاه سازگاری خوبی با محیط زیست دارد.


منبع تغذیه اسکرابر صنعتی

تامین منبع تغذیه اسکرابر ها در مدل های مختلف از چند طریق صورت می پذیرد. در نمونه های دستی، منبع تغذیه دستگاه از طریق جریان برق یا باتری تامین می شود. نمونه های باتری دار که در محیط های وسیع، دارای چند بخش و یا با دسترسی دشوار به پریز برق استفاده می شوند، تا چند ساعت شارژدهی می نمایند. در نمونه های کابلی نیز دستگاه به پریز برق متصل شده و مشکلی بابت تمام شدن شارژ وجود ندارد. این زمین شوی ها وزن کمی داشته و دارای قدرت نظافتی بالایی می باشند. در بین کفشور های سرنشین دار، اکثر مدل ها به باتری مجهز هستند. این دستگاه های باتری دار، قدرت مانور بالایی داشته و برای شست و شوی محیط های وسیع مورد استفاده قرار می گیرند. برای انتخاب مناسب کف شوی سرنشین دار که به سهولت توسط کاربر هدایت می شود، در نظر گرفتن تناسب شارژدهی کف شوی با انجام یک مرحله نظافت محیط مورد توجه است. 


کف شوی مناسب برای شستشوی سالن های ورزشی و ورزشگاه ها

یکی از دستگاه های نظافتی پر کاربرد در سالن های ورزشی و ورزشگاه ها، اسکرابر می باشد. این دستگاه برای شست و شوی سطح کف و کفپوش در سالن های چند منظوره و تخصصی مورد استفاده قرار می گیرد. آلودگی هایی که توسط ورزشکاران ایجاد می شود، بهتر است توسط اسکرابر ها و بطور منظم و مستمر شست و شو داده شود. انتخاب کفشوی مناسب در سالن های ورزشی تا حد زیادی به وسعت محیط و موانع محیطی بستگی دارد. در سالن های کوچک نمونه های دستی نیاز کاربر را تامین می نمایند. در بین مدل های باتری دار و کابلی، اکثرا کف شوی کابلی مورد استفاده قرار می گیرد. دلیل این انتخاب، قدرت بالای نظافت و وزن کم این دستگاه ها می باشد. وزن کم کف شور، موجب سهولت امر نظافت و شستشو شده و کاربر را در استفاده های طولانی مدت یاری می نماید. در سالن های ورزشی و ورزشگاه هایی که دارای وسعت بالا هستند نیز بهتر است برای افزایش سرعت عملیات و کاهش خستگی اپراتور از زمین شوی سرنشین دار استفاده شود.

گالری ویدئو

دستگاه نظافت صنعتی شرکت ابراهیم برای ورزشگاهها دستگاه نظافت صنعتی ورزشگاهها_سالنهای ورزشی زمینشوی_کفشوی_زمینشوی دستی_زمینشوی جدید ورزشگاهها زمینشوی سالنهای ورزشی_کفشوی_زمین شوی_اسکرابر_کفشو بهداشت محیط ورزشگاه|استادیوم|باشگاه|سالن های ورزشی

درخواست اطلاعات بیشتر