کفشوی باشگاه بدنسازی

سالن های ورزشی و باشگاه های بدنسازی از جمله محیط هایی هستند بسیار مورد استقبال واقع می شوند. با توجه به رفت و آمد ورزشکاران و تماشاگران در چنین مکان هایی، این محیط ها جزء پر رفت و آمد ترین محیط ها هستند. ورزشکاران از قشر کودک، جوان و سالمندان هستند و این افراد کسانی هستند که به سلامت خود اهمیت داده و دارای روحیه و جسم سالمی می باشند. به همین دلیل سلامت محیط و زیبایی و نظافت آن برای چنین افرادی بسیار پر اهمیت است. در صورتی که به نظافت این مکان ها اهمیت داده نشود آلودگی آن ها موجب انتشار و انتقال بیماری، باکتری و میکروب می شود که سلامتی ورزشکاران را به خطر می اندازد. به همین دلیل باید در دوره های زمانی کوتاه نظافت و شستشو شوند تا آلودگی، لکه و بو از بین برود.


مشکلات موجود برای نظافت سالن ورزشی و باشگاه بدنسازی

کفپوش سالن های ورزشی دارای انواع مختلفی مانند اپوکسی، pvc، کفپوش فوم دار و غیره هستند. جنس خاص این کفپوش ها باعث شده است نتوان با هر وسیله ای آن ها را نظافت و شستشو نمود. روش های شستشوی سنتی ممکن است با مرطوب کردن آن ها به مدت طولانی و خشک نکردن باعث آسیب رسیدن به کفپوش شود. از سوی دیگر به دلیل این که در باشگاه های بدنسازی بعد از هر گروه بلافاصله گروه بعد وارد می شود و فرصت زیادی برای نظافت باقی نمی ماند، پس باید روشی سریع جهت نظافت انتخاب شود. یکی دیگر از مشکلات این است که در صورت شستشوی کف به روش سنتی و تی زدن، سطح برای مدت طولانی مرطوب باقی می ماند که باعث می شود تا ساعتی سطح غیر قابل استفاده بماند و یا در صورت استفاده موجب لغزش افراد و آسیب به آن ها شود. بنابراین باید دستگاهی برای شستشو انتخاب نمود که علاوه بر شستشوی سطح، آن را بلافاصله خشک نماید.

ارائه راهکار جهت شستشو و نظافت باشگاه ورزشی

با توجه به مشکلات گفته شده در مورد کفشویی محیط های ورزشی با کفپوش های خاص، این بخش به ارائه راهکار می پردازد. دستگاه اسکرابر یک دستگاه مکانیزه برای شستشوی انواع کفپوش می باشد و می تواند مشکلات گفته شده را به خوبی برطرف نماید. اسکرابر دستگاهی مکانیزه است که با محلول شوینده و برس های مخصوص سطح را شستشو نموده و با تی مخصوص و سیستم مکش، آب اضافه را به داخل مخزن آب کثیف می کشد. ابزار مخصوص در این دستگاه باعث می شود هیچ گونه آسیبی به سطح وارد نشود. در ضمن مکش مواد و تی زدن و در نتیجه خشک کردن سریع باعث می شود زمانی جهت خشک شدن سطح لازم نباشد. 

مزایای اسکرابر

- شستشوی سریع سطح باعث می شود نظافت در دقایقی که باشگاه خالی است به سرعت انجام شود. به همین دلیل می توان در دوره های زمانی کوتاه این عمل را انجام داد و نظافت را به ساعات خلوت موکول نکرد.

- عمل شستشو و خشک کردن به طور همزمان باعث می شود نه تنها از لغزنده شدن سطح و آسیب رسیدن به افراد جلوگیری شود، بلکه مدت زمان زیادی جهت خشک شدن سطح لازم نبوده و بلافاصله ورزشکاران بتوانند وارد زمین بازی شوند و اتلاف وقت صورت نگیرد. 

- اسکرابر با داشتن وزن استاندارد و برس های مخصوص هیچ گونه آسیبی به کفپوش سالن های ورزشی نمی رساند.

انواع اسکرابر

اسکرابر از نظر نوع هدایت و منبع تغذیه به چند دسته تقسیم بندی می شود. کفشوی ها از نظر نوع هدایت به دو دسته اسکرابر دستی و اسکرابر خودرویی یا سرنشین دار تقسیم می شوند. اسکرابر دستی دارای ابعاد کوچک بوده و توسط کاربر از پشت هدایت می شود. این نوع اسکرابر به دلیل ابعاد کوچک برای محیط های با وسعت کم و یا محیط هایی که مانند انبار دارای راهرو های باریک هستند بسیار مناسب هستند و قابلیت مانور بالایی خواهند داشت. اسکرابر خودرویی یا سر نشین دار دارای ابعاد بزرگ هستند و در محیط های وسیع مانند کارخانه ها، مکان های مذهبی، فضاهای عمومی و خیابان ها مورد استفاده قرار می گیرد. در این نوع اسکرابر کاربر پشت اسکرابر نشسته و آن را هدایت می نماید. اسکرابر ها از نظر منبع تغذیه دارای دو نوع کابلی و باتری دار می باشند.


گالری تصاویر

کفشوی کف شوی زمین شوی اسکرابر کفشوی کف شوی زمین شوی اسکرابر کفشور کفشوی کفشور شستشوی کف اسکرابر زمین شوی کفپوش کف شو شستشوی کف کفشوی زمین شوی باشگاه سالن ورزشی اسکرابر کفشوی زمین شوی سالن باشگاه کفپوش اسکرابر نظافت صنعتی کفشوی اسکرابر کفشور کف شوی دستگاه اسکرابر کفشوی کفشور دستگاه اسکرابر اسکرابر کف ساب کفشوی کفشور زمین شوی کفشوی کف شوی کف ساب شستشوی کف زمین شوی کفشوی اسکرابر کف شوی اسکرابر زمین شوی کف ساب

درخواست اطلاعات بیشتر