دستگاه خوشبوکننده باشگاه ورزشی

این روزها مجموعه های ورزشی فقط یک محیط برای داشتن اندام مناسب، قوی شدن و سالم ماندن نیستند، بلکه برای اکثر اعضا، رفتن به باشگاه ورزشی یک مدل از لایف استایل و سبک زندگی آن هاست و مدت زیادی از وقت خود را در این مکان ها سپری می کنند. به این ترتیب برای سپری کردن اوقات خود در بیرون از خانه به دنبال یک محیط پر انرژی برای با نشاط بودن نیاز دارند. باشگاه های ورزشی با برنامه ورزشی منظم و حرفه ای به همراه مربیانی که خود را وقف مجموعه کرده اند و تمام وقت خود را در آن جا سپری می کنند حق دارند تا بوی خوشی را در حین کار استشمام کنند. به این ترتیب دستگاه خوشبوکننده صد در صد سبب افزایش رضایت مربیان و ورزشکاران در باشگاه می شود.


دستگاه خوشبوکننده یک متمایزکننده 

هر روز به تعداد باشگاه های ورزشی افزوده می شود از این رو خلاقیت و ارائه خدمات نوین و نوآورانه به جذب بیشتر افراد کمک می کند. باشگاهی که حس خوبی را در ذهن مخاطب به جای بگذارد،‌ از سایر مجموعه های ورزشی متمایز است. هرچه متمایز تر و جذاب تر، تمایل ورزشکاران برای انتخاب آن مجموعه بیشتر است. اسانس های مختلفی که در دستگاه خوشبو کننده استفاده می شوند تاثیر زیادی در ایجاد حس افراد دارند. از لحظه ایی که یک نفر وارد باشگاه می شود، تمام عوامل محیطی روی تصمیم در استفاده از مجموعه تاثیر می گذارد. استشمام یک بوی خوش در لحظه ورود باعث لذت بردن فرد از محیط و تشویق او برای ثبت نام در باشگاه می شود. به این ترتیب دستگاه خوشبوکننده از وسایل ضروری برای باشگاه  شمرده می شود.


انواع اسانس های خوشبوکننده

به طور کلی اسانس های خوشبوکننده که در صنعت فیتنس و تناسب اندام استفاده می شوند دارای سه نوع ترکیب روغنی هستند و هر سه به سلامتی افراد در هنگام فعالیت ورزشی کمک می کنند. در ادامه به بررسی اسانس و رایحه مناسب فعالیت های مختلف ورزشی برای یک دستگاه خوشبو کننده هوا و تاثیر آن ها در انجام تمرینات ورزشی پرداخته شده است.


- کاردیو

این اسانس به طور ویژه برای انجام تمرینات قلبی و عروقی استفاده می شود و به تنفس عمیق افراد کمک کرده و آن را بهبود می بخشد. خوشبوکننده با این رایحه، انگیزه دهنده ورزشکار و تازه کننده روحیه او شده و همچنین به علت دارا بودن خواص ضدباکتری در اسانس هایی چون صنوبر و اکالیپتوس، برای دستگاه تنفسی مفید است. و در نهایت رایحه لیمو و زنجبیل، انرژی مضاعفی را ایجاد می کند و افراد به قدرت به تمرینات خود ادامه می دهند.


- تهویه مطبوع

این روغن بسیار نشاط آور است ومنجر به کاهش خستگی ذهنی می شود. رایحه هایی مانند پرتقال، ترنج با حس نشاط آور و انرژی زا و ترکیبشان با گیاهانی چون سرو و فلفل سیاه با ویژگی آرامش بخش، این دسته از رایحه ها در خوشبوکننده ها را مناسب برای محیط ورزشی می کند. این شرایط مطبوع ایجاد شده توسط خوشبوکننده باعث می شود تا ورزشکار از بیشترین توان خود در تمرینات ورزشی استفاده کند و حس خوبی از خود داشته باشد.

 

- ریلکس کننده

این نوع از روغن ترکیبی از پرتقال، نارنگی و چوب صندل با رایحه های تازه کننده اکالیپتوس است که بسیار مناسب در کلاس های یوگا و مدیتیشن و ورزش هایی است که نیاز به تمرکز دارند. به این ترتیب  افراد حس آرامش بی نظیری را در هنگام فعالیت ها و حرکات تجربه می کنند.

تمامی این احساسات و عواطفی که به سبب رایحه های مختلف دستگاه خوشبوکننده در افراد ایجاد می شود، ‌یک اتصالی بین باشگاه و محیط مجموعه با ورزشکار ایجاد می کند و به این ترتیب در پایان هر دوره آموزشی آن ها را ترغیب به ثبت نام دوباره در همان باشگاه می کند. ایجاد یک خاطره خوش اگرچه سخت است اما با یک دستگاه خوشبوکننه امکان پذیر است.

درخواست اطلاعات بیشتر