شستشوی تاتامی سالن ورزشی با پولیشر

تشک های تاتامی از جمله کف‌پوش هایی هستند که در سالن های ورزشی به کار می روند و تکه های آن همانند قطعات پازل کنار یکدیگر قرار می گیرند. سطح تاتامی نرم و مواج بوده و به دلیل آن که سطح این کف‌پوش با پوست انسان سازگاری دارد، برای ورزشکاران بسیار مناسب است و یک کف‌پوش بهداشتی به شمار می آید. وجود خلل و فرج فراوان بر روی تشک های تاتامی سبب می شود آلودگی در میان این منافذ باقی بماند؛ بنابراین نمی توان نسبت به نظافت تاتامی بی تفاوت بود و لازم است در بازه های زمانی مشخص و مناسب این کف‌پوش ها نظافت و شستشو شوند.


چگونگی شستشوی تاتامی

تاتامی کفپوشی قابل شستشو می باشد و در هنگام شستشو آب به داخل آن نفوذ پیدا می کند، از همین رو شستشوی آسانی داشته و علاوه بر آن جمع آوری آب و آلودگی ضرورت دارد. گاهی برای تمیزی بیشتری شوینده های قوی و اسیدی مصرف می شود که در نهایت به خرابی و پوسیدگی تاتامی می انجامد، بنابراین انتخاب شیوه مناسب برای نظافت و شستشوی تاتامی در سالن های ورزشی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. استفاده از تی های نخی می تواند یکی از راه‌کارهای تمیز نمودن تشک تاتامی باشد اما این تی ها به اندازه کافی قدرت پاک کنندگی ندارند و آلودگی های نفوذ کرده به عمق خلل و فرج را از بین نمی برند.


شستشوی تاتامی با دستگاه پولیشر

پولیشر یک ابزار مکانیزه نظافتی است که بهترین گزینه برای شستشوی تشک تاتامی مطرح می گردد. این دستگاه به یک برس دوار تجهیز گردیده که به طور تخصصی برای جلادهی به سطوح و هم چنین شستشوی سطوح طراحی و تولید شده است. یکی از این کاربردهای خاص پولیشر شستشوی تشک تاتامی است که الیاف برس این دستگاه آلودگی های به دام افتاده در خلل و فرج تاتامی را از میان بر می دارد. به همراه دستگاه پولیشر امکان استفاده از آب و مواد شوینده نیز وجود دارد که با توجه به سازگاری تشک های تاتامی با آب برای تمیزی هر چه بیشتر می توان آب و ماده شوینده مناسب (غیر اسیدی) را به کار گرفت. پولیشرها از قابلیت برس و یا پد برخوردار هستند.


کاربرد جاروبرقی آب و خاک در نظافت تاتامی

هم زمان با شستشوی تاتامی و یا در پایان عملیات، به منظور جمع آوری آب و ماده شوینده جاروبرقی آب و خاک مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به این که آب بر روی تاتامی می ایستد، جمع آوری آن با استفاده از مکنده به آسانی انجام می پذیرد و به این ترتیب روند خشک شدن تشک ها تسریع می یابد.


ویژگی های پولیشر

دستگاه پولیشر وسیله ای پرکاربرد با قدرت بالا می باشد که جهت انجام عملیات کف سابی و شستشوی سطوح خاص به کار می رود. این دستگاه از طراحی ارگونومیک برخوردار است به صورتی که با دارا بودن قابلیت تغییر طول دسته کاربر در هنگام کار با آن احساس خستگی و زحمت ندارد. بر روی دستگاه پولیشر دکمه ایمنی تعبیه گردیده که از برخوردهای ناخواسته به موانع محیطی جلوگیری به عمل می آورد. برخی از انواع پولیشرها به سیستم تنظیم پاشش آب مجهز هستند که از طریق اهرم مخصوص تعبیه شده روی دسته میزان پاشش آب توسط کاربر کنترل می گردد. دستگاه پولیشر دارای یک کابل برق مقاوم، ضد آب و ضد پیچ تاب است و با اتصال مستقیم به شبکه برق شهری نیروی محرکه خود را دریافت می کند.


پولیشر چند منظوره

دستگاه پولیشر چند منظوره نوعی پولیشر است که نسبت به پولیشرهای متداول ابعاد کوچک تری دارد و به وسیله باتری تغذیه می شود. بنابراین اگر در یک سالن ورزشی دسترسی به پریز برق محدودیت داشته باشید و یا فضای مورد نظر خیلی کوچک و دور از دسترس باشد، پولیشر چند منظوره بهترین و مناسب ترین کارایی را ارائه می دهد.

گالری تصاویر

شستشوی تاتامی با پولیشر شستشوی تاتامی با پولیشر شستشوی تاتامی با پولیشر شستشوی تاتامی با پولیشر شستشوی تاتامی با پولیشر شستشوی تاتامی با پولیشر شستشوی تاتامی با پولیشر شستشوی تاتامی با پولیشر

گالری ویدئو

شستشوی تاتامی با پولیشر

درخواست اطلاعات بیشتر