جذب مشتری با پولیشر صنعتی و خوشبو کننده رستورانی

فرایند آماده سازی غذا در یک رستوران، سالن غذاخوری، سلف سرویس و مراکز مشابه همواره و تقریبا در تمامی ساعات روز در حال انجام است، بوی نامطبوع ایجاد شده در محیط به دلیل پخت و پزهای مداوم و آلودگی شکل گرفته در بخش های مختلف یک رستوران به دلیل رفت و آمدهای مکرر افراد مختلف تعدادی از عوامل زمینه ساز ایجاد شرایطی است که در آن مشتری و مراجعه کننده کمتری تمایل به حضور در یک رستوران و یا سالن غذاخوری داشته باشند. در این میان استفاده از برخی دستگاه های نظافتی و روش های تخصصی می تواند به جذب مشتری بیشتر و  فراهم آوردن محیطی برای جذب مشتری بیشتری بینجامد. استفاده از دستگاه پولیشر صنعتی و دستگاه خوشبو کننده هوا رستوران دو نمونه از تجهیزات ضروری برای مراکز در ارتباط مستقیم با مواد غذایی می باشند. 

اهمیت نظافت کف در رستوران ها 

به محض ورود به یک محیط دو نکته بسیار مهم توجه افراد را جلب می نماید. اول بویی که در بدو ورود به مشام می رسد و دو درخشندگی محیط. کفپوش ها نیز در گروه سطوح بسیار مهمی قرار دارند که بیشترین آلودگی را در خود جای می دهند. به ویژه در برخی ایام سال به دلیل بارش باران و برف حجم آلودگی ها بسیار بیشتر می باشد. همانطور که گفته شد، حضور افراد مختلف در یک رستوران، آلودگی های مختلفی را وارد محیط می نماید. با گذر زمان و تثبیت شدن این آلودگی ها کفپوش ها کدر شده و درخشندگی و جلای خود را از دست می دهند این امر علاوه بر ایجاد ظاهری نامناسب برای محیط می تواند به بافت کفپوش آسیب زده و موجب صدمه به آن گردد. این درحالی است که با استفاده از دستگاه پلیشر صنعتی می توان به سادگی حتی عمیق ترین و تثبیت شده ترین آلودگی ها را از سطح جدا نموده و درخشندگی از دست رفته را محیط برگرداند. 

پولیشر صنعتی چیست؟

دستگاه کف ساب رستوران یک وسیله ایده آل به منظور حذف کامل تمام جرم ها و آلودگی ها از سطوح کف می باشد. این دستگاه با تجهیز به یک مخزن آب و مواد شوینده، دسته کنترلی، برس چرخان و موتور قدرتمند به یک وسیله نظافتی موثر در حذف انواع مختلفی از آلودگی ها تبدیل شده است. با اتصال دستگاه به برق و شروع چرخش برس فرایند نظافت آغاز می گردد. اما کاربرد یک دستگاه پولیشر صنعتی فقط محدود به موارد ذکر شده نمی باشد. از جمله برخی دیگر از این کاربردها عبارتند از:

- راحت تر شدن نظافت کف رستوران

به کارگیری واکس و مواد جلادهنده در دستگاه پولیشر رستورانی امری بسیار رایج است، درنتیجه با قرارگیری این مواد بر روی سطح کف، احتمال آلودگی سطوح کاهش می یابد و در نتیجه نیاز به شستشو و نظافت کم شده و یا انجام عملیات شستشو آسان تر می گردد.

- مراقبت از سطوح با دستگاه پولیشر صنعتی

تجمع و نفوذ جرم، آلودگی و رطوبت به درز و شکاف سطوح کف احتمال ایجاد فرسودگی و ترک را در سطح افزایش داده و این به معنی کاهش عمر کفپوش و  احتمال ایجاد آسیب به آن می گردد. در یک رستوران به دلیل بزرگ بودن مساحت آسیب به کفپوش به معنی نیاز به صرف هزینه هنگفت برای تعویض و یا جایگزینی است. استفاده از دستگاه پولیشر رستوران تمامی این ترک ها را حذف کرده و مقاومت بالایی برای سطوح فراهم می نمایددر نتیجه می تواند هزینه های نظافتی را کاهش دهد.

ایجاد بوی خوش در محیط با خوشبو کننده رستورانی

ترکیب بوی غذاهای مختلف در محیط بسته رستوران می تواند یکی از عوامل ایجاد نارضایتی برای مراجعه کنندگان باشد. این اصلی ترین دلیل استفاده از دستگاه های رایحه افشان و یا عطر افشان رستورانی است، که می تواند با جایگزینی یک بوی مطبوع و دلنشین محیط را برای پذیرش افراد مختلف فراهم سازد. به کارگیری یک دستگاه خوشبو کننده هوا که متناسب با ابعاد محیط انتخاب شده است، یکی از مناسب ترین روش ها در یک رستوران به شمار می آید. 

- نحوه عملکرد دستگاه خوشبو کننده هوا

امروزه دستگاه ها و تجهیزات مختلفی برای خوشبو کردن در محیط های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند. اما در این میان تکنولوژی اتمیزیشن یکی از جدیدترین و مناسب ترین تکنولوژی های به کارگرفته شده به منظور پخش بو در محیط است. به این ترتیب که اسانس خوشبو کننده به صورت مایع داخل مخزن دستگاه قرار می گیرد و پیش از خروج از دستگاه به حالت گازی تبدیل می گردد. به این ترتیب با سرعت بیشتری در محیط پخش شده و می تواند فضای وسیع تری را پوشش دهد. تجهیز به مخزن قابل شستشو و امکان تعویض اسانس خوشبو کننده هوا در صورت لزوم، قابلیت برنامه پذیری، امکان نصب بر دیوار، تجهیز به صفحه نمایشگر و دماسنج، امکان کنترل از راه دور و... همگی از جمله برخی ویژگی های یک دستگاه خوشبو کننده هوا مناسب رستوران می باشد. 

 - اسانس دستگاه خوشبو کننده هوا مناسب رستوران

رایحه مناسب یک رستوران رایحه ای سبک و غالب است که متناسب با فصل و نوع کاربری محیط متفاوت است. برای مثال در یک کافی شاپ استفاده از اسانس قهوه یک انتخاب هوشمندانه می باشد. اما آنچه درخصوص انتخاب یک اسانس خوشبو کننده هوا در یک رستوران و یا سالن غذاخوری به چشم می خورد، امکان جایگزینی سریع و با ماندگاری بالا با بوی نامطبوع می باشد. انتخاب اسانس خوشبو کننده رستورانی با بوی خنثی یکی از رایج ترین و مناسب ترین انتخاب های صورت گرفته است.

درخواست اطلاعات بیشتر