نظافت محوطه بیرونی رستوران با سوییپر دستی

نظافت و پاکیزگی محوطه بیرونی یک رستوران می تواند به اندازه تمیزی فضای داخلی آن اهمیت داشته باشد زیرا محوطه بیرونی زیبا و پاکیزه همواره یکی از مهم ترین عوامل جذب مشتریان به شمار می آید و به ویژه برای مشتریانی که برای نخستین بار به این امکان مراجعه می کنند، اهمیت دو چندان می یابد. به منظور نظافت محوطه بیرونی رستوران ها باید روشی به کار گرفته شود که با استفاده از آن برای کاربران آسیب های جسمی به وجود نیاید تا امکان نظافت پیوسته و پیاپی فراهم گردد. آلودگی محوطه بیرونی موارد مختلفی هم چون گرد و خاک، برگ درخت، ته سیگار و ... را در بر می گیرد که جمع آوری هر یک ضرورت دارد.


نظافت مؤثر محوطه بیرونی رستوران

فرآیند نظافت مؤثر نظافتی خواهد بود که به وسیله آن زباله ها و پسماندها با سرعت بالا، کیفیت مطلوب و ایمنی کامل انجام گیرد و بیماری های تنفسی ناشی از استنشاق گرد و خاک و آسیب های فیزیکی برای نیروهای انسانی ایجاد نگردد. به منظور دست یابی به این اهداف یعنی تمیزی کامل و مؤثر بدون هیچ صدمه ای لازم است تجهیزات مناسبی برای امر نظافت در نظر گرفته شود؛ ابزارهای سنتی نظافت هیچ گاه نمی تواند پاسخگوی نیازهای نظافتی باشد و به طور یقین مشکلات زیادی را به دنبال خواهد داشت. در این شرایط بهره مندی از دستگاه های سوییپر دستی در گروه روش های مؤثر و کارآمد قرار می گیرند.


سوییپر دستی چیست؟

جهت جمع آوری ضایعات و زباله های خشک امکان بهره گیری از دستگاه سوییپر دستی وجود دارد و برای نظافت محوطه های کوچک و متوسط ابزاری ایده آل به شمار می آید. سوییپر دستی یک ابزار نظافتی است که کاربر در پشت دستگاه می ایستد و آن را به سمت جلو هدایت می کند. سوییپر دستی ساختاری بسیار ساده و کاربری آسان دارد و آلودگی های سطح زمین را به خوبی جمع آوری می نماید. این دستگاه ها در سه مدل مکانیکی (بدون موتور)، موتور بنزینی و موتور الکتریکی طراحی و تولید شده اند.  


کاربرد سوییپر دستی در رستوران ها

 دستگاه های سوییپر صنعتی به منظور نظافت محوطه های باز و حتی محیط های بسته مورد استفاده قرار می گیرند. برای نظافت فضاهای بزرگ و وسیع سوییپر سرنشین دار و جهت نظافت محیط هایی با وسعت کم و متوسط سوییپر دستی کاربرد دارد. اگر محوطه بیرونی یک رستوران فضای چندان بزرگی نداشته باشد نظافت و جمع آوری زباله های آن توسط سوییپر دستی به آسانی صورت می گیرد. سوییپر دستی آلودگی های پراکنده شده در محیط را جمع آوری نموده و در مخزن خود جای می دهد. طراحی مخزن به گونه ای است که اجازه نمی دهد محتویات درون آن دوباره به محیط بازگردند. با استفاده از این دستگاه کارآمد نیروهای انسانی فعال در رستوران ها به راحتی و در هر زمان قادر خواهند بود به نظافت محوطه بپردازند بدون این که دچار ناراحتی شوند. سوییپر دستی از قدرت مانور بالایی برخوردار بوده و در محوطه رستوران به سادگی حرکت نموده و پسماندها را جمع آوری می کند. از طرف دیگر به دلیل وجود برس جانبی زباله ها و گرد و خاک باقی مانده در گوشه ها و کناره ها نیز جمع آوری خواهد شد.


ویژگی های سوییپر دستی

سوییپر دستی مجهز به باتری، دارای یک برس مرکزی استوانه ای و یک برس جانبی دیسکی می باشد و برس رولی آن به دلیل برخورداری از چرخش پادساعتگرد آلودگی های را از بالا به سمت مخزن می فرستد و در نتیجه از حداکثر فضای مخزن استفاده می شود. این برس های طیف وسیعی از آلاینده ها هم چون گرد و خاک، برگ درخت، کاغذ و ... را جمع آوری می کند. این دستگاه به فیلتری کارآمد تجهیز گردیده که گرد و غبار را به خوبی فیلتر می نمایند و از طریق سیستم یکپارچه تکاننده الکتریکی این فیلتر قابل نظافت است. طراحی و تولید دستگاه سوییپر دستی به وسیله مواد باکیفیت صورت گرفته و شاسی و سپر محافظ از جنس فولاد، بدنه ضد ضربه، چرخ های مستحکم و ... محصول این مواد با کیفیت بالا هستند.

گالری تصاویر

سوییپر دستی رستوران سوییپر دستی رستوران

درخواست اطلاعات بیشتر