زمین شوی رستوران

اسکرابر صنعتی یا کف شوی یکی از انواع ماشین آلات مکانیزه نظافتی است که در دو مدل سرنشین دار و بدون سرنشین بسته به نیاز مشتریان، مساحت رستوران و آشپزخانه های صنعتی عرضه می گردد. رعایت اصول بهداشتی در اماکنی مانند رستوران ها که ارتباط مستقیم و تنگاتنگی با سلامت افرار دارند، از اهمیت ویژه ایی برخوردار است. در نظافت با شیوه های سنتی رطوبت باقی مانده در سطوح کف، باعث رشد و انتشار میکروب ها و باکتری ها می گردد. کیفیت و سرعت بالای نظافت را می توان از دلایل استفاده از دستگاه اسکرابر به جای شیوه های سنتی نظافت، عنوان نمود. عدم محدودیت در بکارگیری و استفاده از دستگاه، شستشو و خشک کردن همزمان سطوح کف و... از مزایای قابل توجه این دستگاه کفشور یا زمین شوی صنعتی می باشد.

 


مزایای استفاده از اسکرابر در نظافت سطوح کف رستوران ها

دستگاه های زمین شوی صنعتی با قابلیتی که در شستشو و نظافت سطوح دارند، جایگزین خوبی برای نظافت سنتی رستوران ها می باشند. این دستگاه های کف شوی به گونه ایی طراحی شده اند که فرآیند شستشو و خشک کردن کف را همزمان انجام می دهند. قدرت مکش موتور بکار رفته در این اسکرابر ها به حدی است که عملا هیچ رطوبتی به جا نگذاشته و از نظر اصول بهداشتی کاملا مناسب برای استفاده در محیط رستوران ها می باشند. استفاده از این دستگاه ها در محیط رستوران، نه تنها هیچ گونه محدودیتی در دسترسی مشتریان به  نقاط مختلف سالن ایجاد نمی کند بلکه با ایجاد جلوه های بصری مناسب، احساس تمیزی و نظافت را به مشتریان منتقل می کند. آب به جا مانده روی سطوح در شیوه های سنتی علاوه بر ایجاد محدودیت در دسترسی برای مشتریان، ممکن است باعث سر خوردن و ایجاد خطرات جانی برای مشتریان شده و در برخی موارد منجر به دعاوی قضایی گردد. از دیگر ویژگی های استفاده از دستگاه های مکانیزه به جای شیوه های سنتی نظافت می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 

ابعاد اسکرابر

از آنجایی که فضای داخلی رستوران ها به واسطه تعدد در تعداد میزها و صندلی ها متراکم بوده و فضای بین آنها محدود است، نیازمند دستگاه هایی با ابعاد کوچک می باشند. زمین شوی صنعتی دستی با ابعاد کوچکی که دارد کاملا مناسب برای استفاده در فضای داخلی رستوران ها هستند. ابعاد کوچک این دستگاه ها باعث افزایش قدرت مانور آنها شده است.  


عدم ایجاد آلودگی صوتی

منبع تغذیه در اسکرابر های بکار رفته در فضای داخلی رستوران ها  انرژی الکتریکی می باشد که همین امر باعث کاهش صدای دستگاه شده و مزاحمتی برای مشتریان، کاربر و پرسنل ایجاد نمی کند. این دستگاه ها به واسطه راندمان بالا و عدم ایجاد آلودگی سازگار با محیط زیست می باشند.

 

افزایش سرعت و تسهیل درنظافت

نظافت سریع و با کیفیت از جمله موارد اساسی و مهم دراماکن پر رفت و آمدی مانند رستوران ها می باشد. کف شو های صنعتی در مقایسه با شیوه های سنتی از سرعت بیشتری در امر نظافت برخوردار هستند. برس های بکار رفته در این اسکرابر ها باعث از بین رفتن تمامی آثار بجا مانده از مواد غذایی مانند سس ها ، روغن ها و نوشیدنی ها می شوند. اضافه نمودن مقدار کمی مواد شوینده به مخزن آب تمیز دستگاه زمین شوی صنعتی نه  تنها باعث نظافت موثرتر و درخشش بیشتر سطوح می شود بلکه بوی ناشی از شوینده حس تمیزی را به مشتریان منتقل  کرده و در جذب مشتریان تاثیر بسزایی دارد.

 

صرفه جویی در زمان و هزینه ها با استفاده از اسکرابر ها

از آنجایی که سرعت نظافت با این دستگاه ها در مقایسه با شیوه های سنتی بالاتر است، به زمان کمتری برای انجام نظافت نیاز دارند. از سوی دیگر با کاهش در تعداد نیروی انسانی منجر به کاهش هزینه ها می شوند. کار با این کف شور ها ساده بوده و نیاز به آموزش خاصی ندارد. دستگاه های اسکرابر در مقایسه با شیوه های سنتی نظافت، آب کمتری مصرف می کنند. این دستگاه ها دارای دو مخزن می باشند، یک مخزن برای آب تمیز و مواد شوینده و مخزن دیگر برای جمع آوری آب کثیف، سیستم اسپری بکار رفته در این کف شوی ها باعث کاهش چشم گیر در مصرف آب می شود.


نگهداری از سطوح کف با استفاده از دستگاه اسکرابر

نگهداری از سطوح کف در محیطی مانند رستوران از اهمیت ویژه ایی برخوردار است. مواد غذایی دارای ترکیبات گوناگون و pH  های متنوع هستند، ریختن و باقی ماندن مواد غذایی روی سطوح کف، به این سطوح آسیب می زند. ایجاد کوچکترین خسارت به سطوح کف علاوه بر اینکه هزینه گزاف تعویض و تعمییرات را در پی دارد باعث مخدوش شدن جلوه های ظاهری رستوران نیز می شود. اسکرابر ها با استفاده از سیستم برس زنی، کیفیت نظافت را ارتقا داده و همین امر باعث افزایش طول عمر کف پوش ها شده و در نهایت کاهش  هزینه ها را در پی دارد.

گالری تصاویر

اسکرابر اسکرابر صنعتی کفشور کف شوی دستگاه اسکرابر اسکرابر بدون سرنشین کفشور زمین شوی اسکرابر زمین شوی اسکرابر برقی کف شوی زمین شوی دستگاه اسکرابر زمین شوی کف شوی زمین شوی کفشور اسکرابر کفشور زمین شوی ماشین نظافتی کف شوی زمین شوی اسکرابر کفشور اسکرابر اسکرابر ماشین مکانیزه کف شور کفشور زمین شوی اسکرابر کفشوی کفشور کف شوی اسکرابر تالار اسکرابر ماشین شستشوی کف کفشور کف شوی اسکرابر کفشور نظافت رستوران بهداشت محیط شستشوی کف

درخواست اطلاعات بیشتر