کاربرد بخارشوی در رستوران

رستوران ها و آشپزخانه ها یکی از مکان های هایی هستند که نظافت آن ها ارتباط بسیار مستقیمی با سلامت افراد دارد، و کوچکترین آلودگی می تواند باعث بیماری شود. آلودگی رستوران ها به علت رفت و آمد زیاد، ریختن مواد بر سطح زمین، بخار ناشی از پخت و پز که بر روی سطوح قرار گرفته و پسماند مواد غذایی می باشد. مواد غذایی در صورت فاسد شدن بسیار سریع میکروب ها را به خود جذب کرده و باعث آلودگی شدید می شوند. به همین دلیل نظافت در چنین مکان هایی باید به طور مداوم انجام پذیرد. از سوی دیگر زیبا بودن و پاک بودن رستوران ها در جذب مشتری دارای اهمیت زیادی بوده که باعث می شود توجه به عمل نظافت دو چندان شود. نظافت هر روزه در این مکان ها نه تنها زمان زیادی را به خود اختصاص می دهد، بلکه به دلیل استفاده از تجهیزات مختلف توسط افراد مختلف هزینه بر بوده و انرژی زیادی را صرف می کند. همچنین پس از شستشوی سطوحی مانند کف رستوران، تا خشک شدن کامل سطح، رفت و آمد مختل می شود. اما می توان به جای استفاده از چندین وسیله و به وجود آمدن چنین مشکلاتی، از یک بخار شوی صنعتی به منظور های مختلف استفاده نمود. در ادامه نحوه کار بخار شوی، موارد کاربرد و مزایای آن بیان شده است.


نحوه کار بخار شوی صنعتی 

بخارشو دستگاهی است که با فشار بسیار بالای بخار و مکش قوی مواد به طور همرزمان برای تمیز و پاک نمودن سطوح مورد نظر استفاده می گردد. این دستگاه توانایی ایجاد بخار با 150 درجه سانتیگراد را دارد که به لایه های عمیق تر سطح نفوذ می کند، به همین دلیل آلودگی های سخت و میکروب ها را از بین می برد. چهارچوب بدنه بخار شوی صنعتی قوی بوده و از جنس استیل است، همچنین دارای چرخ های بزرگی است که باعث می شوند بتوان دستگاه را به آسانی جا به جا نمود. دستگاه بخار شوی دارای دو مخزن آب تمیز و کثیف است که باعث می شود آلودگی ها را از نقطه ای به نقاط دیگر منتشر نکند. سری ها و نازل های مختلفی در کنار این دستگاه وجود دارد تا بتوان از آن ها برای نظافت نقاط مختلف محل مورد نظر استفاده نمود.


موارد کاربرد بخارشو

از بخارشوی جهت نظافت میز و صندلی، سطوح سنگی و سرامیکی استفاده می شود. بخار شوی برای پاک کردن دیوار، پنجره، پرده، شیشه و ویترین یخچال ها به خوبی عمل می کند. از این دستگاه مخصوصا برای رفع آلودگی های قدیمی و رسوب شده و همچنین آلودگی های چرب و روغنی و دوده استفاده می شود. بنابراین یک وسیله کارآمد و ضروری برای رستوران ها به شمار می رود.


مزایای بخار شوی

- در استفاده از بخار شوی صنعتی نیازی به هیچ گونه مواد شیمیایی نمی باشد و تنها بخار آب برای رفع آلودگی های سخت و ضدعفونی سطح کافی می باشد و همین امر سبب می شود هیچ گونه صدمه ای به افراد و یا حتی سطوح خاص و محیط زیست وارد نشود.

- نظافت و شستشوی رستوران ها کار بسیار زمان بر و طاقت فرسایی است که با استفاده از این دستگاه می توان تا حد زیادی در وقت و انرژی صرفه جویی نمود.

- شستشوی سطح با استفاده از بخارشوی به طور عمیق آلودگی ها را از بین می برد، به همین دلیل در مقایسه با روش های سنتی نتیجه بسیار مطلوب تری خواهد داشت. 

- بخار آب علاوه بر رفع آلودگی ها و از بین بردن میکروب ها، مانع از انتشار ذرات ریز غبار در هوا می شود. در نتیجه برای افرادی که مبتلا به بیماری های تنفسی هستند بهترین وسیله برای نظافت می باشد. استفاده از دستگاه هیچ گونه خستگی و فشار نیز به کاربر وارد نمی کند.

گالری تصاویر

بخارشو بخار شو بخار شوی صنعتی بخارشو بخار شو بخار شوی رستوران کافی شاپ فست فود بخارشو بخار شوی بخارشو صنعتی فست فود رستوران هتل بخارشو بخارشوی بخار شو صنعتی رستوران هتل کافی شاپ بخارشو بخار شوی بخارشوی صنعتی دستگاه بخار بخار شوی بخار بخار شو نظافت صنعتی استریل رستوران دستگاه بخار شوی بخار شو رستوران فست فود کافی شاپ بخار شوی صنعتی   رستوران کافی شاپ فست فود نظافت دستگاه بخار بخار شوی صنعتی نظافت رستوران هتل صنعتی دستگاه بخار بخار شوی نظافت رستوران کافی شاپ

درخواست اطلاعات بیشتر