شستشوی نمای رستوران

رستوران ها، کافی شاپ ها و سالن های غذا خوری از جمله اماکنی هستند که در همه ایام سال مملو از جمعیت می باشند. نظافت و تمیزی چنین اماکنی با جذب بیشتر مشتریان تاثیر بسزایی در افزایش بهره وری و سود آوری و شهرت کسب و کار دارد. اگر چه نظافت سطوح داخلی تاثیر قابل ملاحظه ایی در ارتقا بهداشت و سلامت محیط داشته و استفاده از مواد غذایی سالم و بهداشتی، جلب رضایت مشتریان را در پی دارد، اما رسیدگی و نظافت سطوح بیرونی و نمای ساختمان نیز خالی از اهمیت نبوده و با ارتقا جلوه های بصری محیط و دید مشتریان نسبت به سیستم مدیریتی تاثیر مستقیمی در جذب مشتریان و نهایتا افزایش بهره وری خواهد داشت. نمای ساختمان ها و سطوح کف به خاطر مجاورت دائمی و همیشگی با فضای بیرون، نزولات جوی، آلاینده های موجود در هوا بسیار آلوده و کثیف می باشند. مسلم است که وسعت بالای این سطوح و ماهیت آلاینده ها مانع از کارآمدی شیوه های سنتی و دستی در نظافت و شستشوی چنین سطوحی می شود، زیرا علاوه بر اینکه توانایی لازم در ارایه نظافت با کیفیت را ندارد، بسیار زمان بر بوده و هزینه هنگفتی را در بر می گیرد، از این رو بهترین گزینه برای نظافت موثر و با کیفیت چنین سطوحی، استفاده از دستگاه های مکانیزه ایی چون شوینده های فشار قوی یا دستگاه های واترجت صنعتی می باشد که با استفاده از پاشش پر فشار آب تمامی آلودگی های چسبیده به سطوح را نظافت می نمایند.

اساس عملکرد دستگاه های واترجت صنعتی

اجزای اصلی واترجت یا شوینده فشار قوی، شامل ورودی آب، موتور، پمپ آب، شلنگ فشار قوی، لنس ها و نازل ها می باشند. پمپ آب به عنوان قلب دستگاه واترجت بوده و وظیفه افزایش فشار آب ورودی و پاشش آن را بر عهده دارد. آب پر فشار با عبور از شلنگ فشار قوی و لنس ها و نازل های به کار رفته در ساختار دستگاه بر روی سطوح هدف پاشش شده و با ضربه زدن به ذرات آلاینده موجب جداسازی آنها از روی سطوح و نظافت آنها می گردد. فشار و سرعت یا دبی آب دو فاکتور مهم در شوینده های فشار قوی می باشند. هر چه فشار آب بیشتر باشد، توانایی دستگاه در شستشو و نظافت لایه های عمیق آلودگی بیشتر خواهد بود و هر چه سرعت یا دبی آب خروجی افزایش یابد، سرعت عملیات نظافت بیشتر شده و شستشو در زمان کوتاه تری پایان خواهد یافت.


فشار قابل تنظیم در دستگاه های شوینده فشار قوی

دستگاه های شوینده فشار قوی یا واترجت صنعتی به منظور تنظیم فشار آب دستگاه با نوع آلاینده ها و جنس سطوح مجهز به پیچ تنظیم فشار می باشند. استفاده از فشار آب مناسب با نوع آلاینده ها و جنس سطوع علاوه بر ارتقا کیفیت نظافت و کاهش در زمان، مانع از ایجاد آسیب به کف پوش ها و دیوار پوش ها و تحمیل هزینه های تعمیر یا تعویض آنها می گردد، از این رو استفاده از فشار مناسب آب در نظافت موجب افزایش کارآیی دستگاه و بهره وری کسب و کار می گردد.


استفاده از مواد شوینده در دستگاه های واتر جت

واترجت ها علاوه بر بکار گیری آب پر فشار برای نظافت و از بین بردن آلودگی ها، می توانند از پاشش مواد شوینده همراه با آب نیز برای ارتقا کیفیت نظافت یا ضد عفونی سطوح استفاده نمایند. در این حالت شلنگ مخصوص مواد شوینده در داخل مایع قرار گرفته و با عبور آب و ایجاد خلا نسبی در سر دیگر شلنگ مواد شوینده، مایع به داخل کشیده شده و همراه با اب بر روی سطوح هدف پاشش می شود.


مزایای استفاده از دستگاه های واترجت به جای شیوه های سنتی نظافت

واترجت ها در مقایسه با شیوه های سنتی نظافت سرعت بیشتر و کیفیت بالاتری در نظافت دارند. حجم آب مصرفی در نظافت و شست و شو با دستگاه های واتر جت در مقایسه با شیوه های سنتی که از شلنگ آب برای شستشو استفاده می کرد بسیار کمتر می باشد. دستگاه های شوینده فشار قوی با کاهش در تعداد نیروی خدماتی، زمان لازم برای نظافت و صرفه جویی در مصرف آب، کاهش هزینه ها را در پی داشته و از این رو موجب افزایش بهره وری می گردند. استفاده از لنس ها  و نازل های گوناگون موجب سهولت در دسترسی به نقاط دشوار و دور از دسترس شده و از این رو تثیر مستقیمی در افزای کیفیت نظافت دارند.

گالری تصاویر

شیوه نوین شستشو پارکینگ،تالار،رستوران،کافی شاپ شستشو پارکینگ رستوران تالار کافی شاپ سفره خانه سایبان،رستوران،پارکینگ،سفره خانه،فست فود،تالار کف شستشو برج مجتمع تالار رستوران فست فود هتل رستوران شستشو،باغ تالار،تالار،محوطه،رستوران،کافی شاپ جت آب شیوه نوین شستشو،پارکینگ،تالار،سایه بان،محوطه تالار شستشو،سطوح،پله،راه پله،نما،دیوار،سقف،شیشه،محوطه،کف شستشو نماء رستوران تالار فست فود سفره خانه تالار نظافت صنعتی نما  نمای  ساختمان رستوران کافی شاپ شستشوی نمای رستوران ، کافی شاپ ، سفره خانه،فست فود

گالری ویدئو

رستوران،باغ تالار،محوطه ،رستوران ، هتل ، کافی شاپ شستشو_نما_آجر_واترجت_شرکت ابراهیم_شیوه_نوین_دستگاه

درخواست اطلاعات بیشتر