نظافت سرویس بهداشتی با اسپری مکش پرفشار

سرویس های بهداشتی همواره در گروه مهم ترین بخش ها در هر محیطی بشمار می آیند، حتی در منازل مسکونی نیز پرداختن به نظافت و شست و شوی مداوم این قسمت ها موجب کاهش احتمال انتقال آلودگی و بروز بیماری در افراد در خانه می شود. این بخش ها در صورتی که در یک محیط عمومی واقع شوند به دقت بالاتر و نظافت تخصصی تری احتیاج دارند. رستوران ها، کافی شاپ ها و سالن های غذاخوری در گروه پررفت و آمدترین مکان ها هستند، سرویس بهداشتی این مراکز نیز همه روزه با مراجعه تعداد بالایی از افراد روربه رو می باشد در نتیجه در صورتی که به طور دائم و مستمر مورد شست وشو قرار نگیرد می تواند به محلی برای انباشت و انتقال انواع آلودگی ها، ویروس و باکتری تبدیل گردند. ایجاد بوی نامطبوع و کاهش جلوه بصری از دیگر مشکلات پیش آمده خواهد بود. استفاده از دستگاه ها و تجهیزات نظافت تخصصی در این قبیل مراکز می تواند بهترین کیفیت را در کمترین زمان به همراه داشته باشد. یکی از مناسب ترین این دستگاه ها، اسپری مکش بوده که در ادامه به بررسی آن پرداخته می شود.


دستگاه اسپری مکش چیست؟

دستگاه اسپری مکش پرفشار تجهیزی مکانیزه برای شست و شوی انواع سطوح افقی و عمودی بوده که قادر است آب را با فشار 30 بار بر روی سطوح پاشش نماید و آلودگی و جرم را از میان بردارد. این دستگاه امکان مکش آب های آلوده به جای مانده در اثر شست وشو را دارا می باشد، در نتیجه لک و ردی باقی نمی گذارد. امکان اتصال دستگاه به نازل ها و سری های برس دار گوناگون این امکان را به وجود می آورد که متناسب با سطح، شست و شو صورت پذیرد. ابعاد مناسب و فشرده دستگاه قابلیت مانورپذیری بالایی را برای  آن فراهم آورده و امکان استفاد از آن را در سرویس های بهداشتی که عموما فضاهای کوچک و با دسترسی کمی هستند امکان پذیر می نماید.


نحوه عملکرد اسپری مکش پرفشار

این دستگاه مجهز به مخازن آب تمیز و کثیف مجزا می باشد که تخلیه و پر نمودن این مخازن به راحتی امکان پذیر است. مخزن آب تمیز می تواند حاوی موادشوینده باشد و موجب شست و شوی مؤثرتر گردد. با پاشش ترکیب آب و مواد شوینده که در فشار بالا هستند از نازل مخصوص آلودگی های عمیق جدا می شوند. در نهایت نیز برای دستیابی به بهترین کیفیت می توان از مکنده دستگاه به منظور جمع آوری آلودگی های به جای ماند در اثر شست و شو بهره گرفت. از این تجهیز در محیط های بسیاری استفاده می شود، برخی از این محیط ها عبارت اند:

آشپزخانه های صنعتی، سالن های ورزشی، پیاده رو ها و محوطه ها، مراکز تجاری، اداری، مسکونی، فرودگاه ها، مساجد، نمازخانه ها، کارواش ها و...


مزایای استفاده از دستگاه اسپری مکش پرفشار

به کارگیری این تجهیز فواید بسیاری را برای محیط و کاربر به وجود می آورد، برخی از موارد عبار ت اند از:

·        امکان شست وشوی کامل و دقیق شیرآلات سرویس های بهداشتی

·        سرعت بالا در انجام عملیات نظافت و کاهش زمانی که افراد امکان دسترسی به سرویس بهداشتی را ندارند 

·        سطح صدای تولیدی پایین و امکان استفاده از دستگاه حتی در ساعات رفت وآمد

·        امکان از میان برداشتن جرم و آلودگی های سرسخت از درز و شکاف سطوح

·        کاهش میزان مصرف آب و مواد شوینده و در نتیجه کاهش هزینه ها در طولانی مدت

·        امکان شست وشوی انواع سطوح کاشی کاری، سرامیکی، سنگی و...

·        افزایش ایمنی کاربر به علت عدم نیاز به تماس با آلودگی ها

·        مجهز به مکنده قدرتمند به منظور جمع آوری کامل و دقیق مایعات آلوده به جای مانده بر روی سطوح

·        مجهز به چرخ به منظور سهولت درجابه جایی دستگاه

·        امکان اندازه گیری دقیق ماده شوینده به کارگرفته شده در دستگاه

درخواست اطلاعات بیشتر