نظافت رستوران با اسکرابر آنتی باکتریال

رستوران ها و فودکورت ها به محل های پر رفت و آمدی تبدیل شده اند که روزانه بسیاری از افراد وقت زیادی را برای صرف غذا در آن سپری می کنند. غذا به طور مستقیم با سلامت افراد ارتباط دارد و کوچک ترین میزان از آلودگی می تواند کیفیت غذا را تحت تأثیر قرار داده و در نهایت به بیماری مشتریان منجر شود. برای تمیزی و بهداشت رستوران ها آیین نامه ها و دستورالعمل های جامعی تدوین شده است که همه کارکنان موظف به رعایت آن هستند. علاوه بر امور تخصصی مربوط به رستوران ها از مراحل طبخ غذا گرفته تا سرو آن، بهداشت و تمیزی تجهیزات مورد استفاده در آشپزی و ... نظافت عمومی محیط رستوران و ضد عفونی کردن آن ضروری می باشد.


مشکلات نظافت رستوران ها

یکی از چالش های بزرگی که رستوران ها و فودکورت های کوچک و بزرگ با آن رو به رو هستند، تمیز نگه‌داشتن همیشگی محیط می باشد. با توجه به این که در طول روز فعالیت های زیادی در رستوران و آشپزخانه آن صورت می گیرد، احتمال آلوده شدن محیط بالا می رود و حذف آن ها مستلزم صرف وقت و انرژی زیاد خواهد بود. به عنوان مثال روغن، سبزیجات و سایر موادی که در طول آشپزی به اطراف پخش می شوند و غذاها و مایعاتی که هنگام سرو روی زمین ریخته شده و بر روی آن پا گذاشته می شود، همه و همه به سرعت فضای رستوران را کثیف و نازیبا می سازند. در چنین شرایطی از میان برداشتن آلودگی های متداول بدون یک برنامه ریزی مدون و سازماندهی شده امکان پذیر نخواهد بود.


وابستگی رضایت مشتریان با بهداشت و تمیزی رستوران

بسیاری از امور نظافتی آشپزخانه و رستوران از جمله نظافت و شستشوی سطح زمین باید روزانه و به صورت روتین انجام گیرد. سالم بودن غذاهای طبخ شده در رستوران ها به بهداشت و سلامت مواد اولیه و تمامی تجهیزات به کار گرفته شده وابسته است و در کنار آن تمیزی محیط بیشتر و بیشتر بر کیفیت و بهداشت غذاهای ارائه شده اثر می گذارد. رضایت مشتریان در گرو کیفیت و بهداشت غذا و هم چنین تمیزی و زیبایی محیط است که با رعایت همه نکات و اصول بهداشتی تخصصی و عمومی امکان پذیر می گردد. یکی از بخش های رستوران که همواره باید تمیز شود حتی بیشتر از یک بار در روز، سطح زمین است که قسمت های مختلف از جمله آشپزخانه و سالن غذاخوری را در بر می گیرد. به دلیل حساسیت بهداشتی بالا در رستوران ها و سالن های غذاخوری بهتر است همراه با شستشو، سطح زمین ضد عفونی گردد. در این شرایط بهره مندی از دستگاه اسکرابر آنتی باکتریال به عنوان شیوه ای کارآمد و اثرگذار مطرح می گردد.


ویژگی اسکرابر آنتی باکتریال

دستگاه های کف شوی noBac رده ای تخصصی از دستگاه های اسکرابر می باشند که به طور ویژه جهت کاربرد در محیط های نیازمند سطح بالایی از بهداشت و تمیزی همانند صنایع غذایی، رستوران ها و ... طراحی و ساخته شده اند. در تولید مخازن این اسکرابر ترکیب پلی اتیلن و افزودنی های غیر آلی غنی شده و آنتی باکتریال ساخته شده است. آزمایش های معتبر بین المللی نشان می دهد ترکیبات خاص به کار رفته در ساختار اسکرابر آنتی باکتریال سبب از بین رفتن 9/99 درصد زنجیره باکتریایی ظرف سه روز کاری می شود. به این ترتیب شرایط رشد میکروب ها سخت تر شده و به طرز موثری از انتقال آلودگی از قسمتی به قسمت دیگر جلوگیری می شود.


کاربرد اسکرابر آنتی باکتریال در رستوران ها   

از ویژگی های منحصر به فرد اسکرابر آنتی باکتریال این است که از نظر مجاورت با مواد غذایی در رستوران ها کاملاً ایمن بوده و هیچ گونه منعی برای استفاده از نوع کف شوی در رستوران ها و آشپزخانه ها وجود ندارد و حتی باعث تمیزی بیشتری و ضد عفونی شدن سطوح می گردد. ترکیب به کار رفته در ساختار اسکرابر آنتی باکتریال با هر نوع ماده شیمیایی سازگار است و واکنش های شیمیایی به وجود نمی آورد. از دیگر مزیت های زمین شوی آنتی باکتریال می توان به سطح صدای پایین آن اشاره نمود که از این لحاظ برای استفاده در محیط های پر رفت و آمد مانند رستوران مناسب می باشد. این دستگاه با شستشو و ضد عفونی کردن سطح زمین در بخش های مختلف رستوران به تمیزی و بهداشت هر چه بیشتر و بهتر محیط کمک نموده و فرآیند نظافت روتین و روزمره را آسان می  سازد.

گالری تصاویر

اسکرابر رستوران اسکرابر رستوران اسکرابر رستوران اسکرابر رستوران اسکرابر رستوران اسکرابر رستوران اسکرابر رستوران اسکرابر رستوران

درخواست اطلاعات بیشتر