ترولی حمل غذا

رستوران ها و سالن های سرو غذا به واسطه نوع فعالیت شان در تمامی ایام سال و به ویژه تعطیلات با حضور و استقبال مشتریان مواجه هستند. اگر چه مشتریان و مراجعه کنندگان به این مکان ها به فضای آشپزخانه و محل نگهداری و تهیه غذا دسترسی ندارند اما فضای تمیز سالن غذا خوری و استفاده از تجهیزات مناسب بیانگر میزان اهمیت کیفیت خدمات ارایه شده برای سیستم مدیریتی بوده و علاوه بر این موجب سهولت در امر اداره رستوران و سالن غذا خوری نیز می گردد. حضور مشتریان و تمایل آنها به دریافت بهترین کیفیت و خدمات ایجاب می کند تا در بازار رقابتی که برای جذب مشتریان و در نهایت افزایش شهرت و سود دهی ایجاد شده است، از تجهیزات مناسب و کار آمد استفاده گردد. ترولی های حمل غذا و خدماتی یکی از اصلی ترین و کارآمد ترین تجهیزاتی هستند که استفاده از آنها نه تنها جلب رضایت مشتریان را از به روز بودن خدمات ارایه شده در پی دارد بلکه فرآیند حمل و سرو غذا را نیز برای پرسنل آسان تر، سریع تر و ایمن تر نیز می نماید.


ترولی خدماتی و حمل غذا

ترولی خدماتی و حمل غذا یکی از کاربردی ترین تجهیزات در رستوران ها و سالن های سرو غذا می باشد که به منظور سرو غذا و جا به جایی ظروف به کار گرفته می شود. ترولی ها به منظور سهولت در جا به جایی و استفاده دارای طراحی ارگونومیک بوده و سهولت در هدایت، موجب افزایش محبوبیت آنها در بین کاربران گردیده است. این ترولی ها بر اساس نوع ساختار کاربرد های متنوعی در ارائه انواع خدمات مانند سرو غذا و نوشیدنی ها، جا به جایی ظروف، جمع آوری زباله ها و رو میز های کثیف به کار می رود.


ویژگی های ترولی

ترولی ها با هدف تسهیل در امر جا به جایی و حمل و نقل طراحی و تولید شده اند. این تجهیزات به منظور سهولت در جا به جایی و حفظ تعادل مجهز به چرخ های بزرگ می باشند. به منظور افزایش استحکام و مقاومت ترولی، چهارچوب آنها از آلومینیوم ساخته شده و دارای طبقات پلاستیکی ضد زنگ ، ضد خش و ضد ضربه می باشند که امکان جا به جایی و حمل و نقل بار تا 50 کیلوگرم به ازای هر طبقه را برای کاربر فراهم می نماید. بدنه مقاوم این ترولی ها امکان جا به جایی و نقل و انتقال ایمن غذا و ظروف را فراهم نموده و به واسطه استفاده از مواد قابل باز یافت سازگاری بالایی با محیط زیست دارد. قابلیت تجهیز این ترولی ها به سطل  یا کیسه زباله جمع آوری زباله ها را در حین کار برای کاربر فراهم می نماید. دیواره های جانبی به کار رفته در ساختار این ترولی تعادل آن را افزایش داده و علاوه براین امکان جا به جایی و نقل و انتقال محتوی بیشتری را برای اپراتور فراهم می نماید. ابعاد مناسب این ترولی ها امکان عبور و جا به جایی آنها را در معابر باریک مهیا می نماید. علاوه بر این استفاده از طبقات کاملا مسطح و صیقلی موجب سهولت در شستشو و نظافت آنها شده است.


مزایای استفاده از ترولی

ترولی ها به واسطه داشتن طبقات متنوع امکان حمل محتوای بیشتری را داشته و از این رو موجب کاهش زمان و تعداد نیروی خدماتی می شوند. استفاده از این ترولی ها در سرو غذا زمان لازم برای حمل و سرو غذا را به میزان قابل ملاحظه ایی کاهش داده و از این رو خدمات با کیفیت تری را ارائه می دهد. ایمنی در حمل و نقل غذا و نوشیدنی و همچنین جا به جایی ظروف از دیگر مزایا استفاده از این تجهیزات در اماکنی چون رستوران ها و سالن های غذا خوری می باشد.

درخواست اطلاعات بیشتر