نظافت محوطه رستوران و تالار

وجود فضای سبز در باغ تالارها و فضای باز مجتمع های تفریحی رفاهی، باعث افزایش زیبایی نمای بیرونی این اماکن می شود. همین امر موجب جذب افراد و اقامت بیشتر آنها در محیط شده و منجر به افزایش بهره وری اقتصادی این اماکن می گردد. از این رو داشتن محیطی عاری از آلودگی و زباله تاثیر به سزایی در سود آوری و جذب مشتریان دارد. اگرچه فضای سبز محوطه بیرونی عامل موثری در افزایش مشتریان می باشد اما آلودگی همین محیط ها تاثیر عکسی در حضور و اقامت مراجعه کنندگان خواهد داشت. وسعت این اماکن و تردد و ازدحام مراجعه کنندگان مانع از کارآمدی شیوه های سنتی نظافت می شود. در حالی که جایگزینی شیوه های مدرن نظافتی و بهره گیری از دستگاه های مکانیزه ایی چون سوییپر می تواند تاثیر چشم گیری در نظافت با کیفیت این اماکن داشته و با افزایش جاذبه های بصری، افزایش سود و بهره وری هر چه بیشتر این اماکن را فراهم می کند.


اهمیت نظافت فضای سبز

فضای سبز به کار رفته در محیط بیرونی این اماکن با القا حس آرامش و ایجاد جلوه های بصری تاثیر زیادی در جذب مشتریان این اماکن ایفا می کند. ایجاد آلودگی و زباله در این مکان ها به خاطر حضور مراجعه کنندگان و ریزش برگ های زرد و خشک درختان اجتناب ناپذیر و خارج از کنترل می باشد. اما نکته مهم نظافت و از بین بردن آلودگی های ایجاد شده در محیط می باشد. نظافت این اماکن هم برای جذب مشتری و هم برای ارتقا سطوح بهداشتی و حفظ سلامت پرسنل و حاضرین در این مکان ها از اهمیت ویژه ایی برخوردار می باشد.


استفاده از شیوه های نوین نظافت

وسعت فضای سبز در این اماکن و تردد مراجعه کنندگان مانعی در استفاده از شیوه های سنتی نظافت در این محیط ها می باشد. شیوه های سنتی نظافت علاوه بر اینکه زمان بر می باشند، به تعداد زیادی نیرو های خدماتی نیاز دارند. ضمن اینکه نظافت با شیوه های سنتی از کیفیت مطلوبی برخوردار نمی باشد. از این رو استفاده از شیوه های مدرن و دستگاه های مکانیزه علاوه بر اینکه تاثیر زیادی در ارتقا کیفیت نظافت دارد، سرعت بالایی داشته و با کاهش در تعداد نیروی خدماتی، کاهش چشم گیری در هزینه ها ایجاد می کند.


اساس عملکرد دستگاه سوییپر صنعتی

سوییپر ها دستگاه های مکانیزه صنعتی می باشند که اساس کارکرد شان شباهت زیادی به شیوه های سنتی نظافت و استفاده از جارو در جمع آوری زباله ها دارند. این دستگاه ها با بهره گیری از برس های دیسکی دوار زباله ها و برگ های خشک را به قسمت میانی دستگاه سویپر هدایت کرده و با استفاده از چرخش برس غلطکی میانی زباله ها و برگ های خشک را به داخل مخزن هدایت می کنند.

 

نوع هدایت دستگاه های سویپپر صنعتی

سوییپر ها بر اساس نوع هدایت به دو گروه سوییپر های دستی و سوییپر های خودرویی تقسیم می شوند. ابعاد سوییپر های خودرویی بزرگتر از ابعاد مدل های دستی بوده و شامل صندلی کاربر می باشند و کاربر با قرار گرفتن بر روی صندلی، دستگاه را هدایت می کند. اما مدل های دستی فاقد صندلی بوده و کاربر با قرار گرفتن در پشت دستگاه نظافت را انجام می دهد. پهنای نظافت سوییپر های خودرویی به واسطه ابعاد بزرگترشان نسبت به نمونه های دستی بیشتر می باشد.


 

ویژگی های سوییپر خودرویی

سوییپر های خودرویی نسبت به شیوه های سنتی سرعت بالاتری در نظافت دارند. از این رو باعث کاهش در زمان لازم برای نظافت می شوند و از آنجایی که کاربر بر روی صندلی قرار گرفته و دستگاه  را هدایت می کند، دیرتر خسته شده و راندمان و بهره وری کار افزایش می یابد. علاوه بر این بر خلاف شیوه های سنتی که کنترلی بر گرد و غبار ناشی از جارو کشیدن سطح وجود ندارد، سیستم مکش بکار رفته بر روی برس های دیسکی مانع از انتشار گرد و غبار ناشی از سیستم برس زنی می شود. لایه لاستیکی بکار رفته در قسمت جلوی دستگاه با محدود کردن فضای اطراف برس های دیسکی باعث تقویت سیستم مکشی و جذب بیشتر گرد و خاک می گردد.  

 

دوام و ماندگار بالای سوییپر صنعتی

از آنجایی که سوییپر های صنعتی برای حضور و نظافت اماکن آلوده طراحی شده اند، مقاومت بالایی در برابر انواع آلودگی ها و کار سخت داشته و هزینه های نگهداری و تعمیرات این دستگاه ها بسیار پایین می باشد. بررسی و باز بینی قطعات و نظافت دستگاه بر اساس برنامه زمان بندی شده تاثیر زیادی در افزایش طول عمر دستگاه و کاهش هزینه های تعمیر و یا تعویض قطعات دارد.

گالری تصاویر

نظافت صنعتی باغ تالار سفره خانه محوطه هتل ها باغ تالار رستوران تالار جارو نظافت برگ نظافت باغ تالار سفره خونه سفره خانه رستوران تالار نظافت بهداشت محیط اماکن خدمات رفاهی تالار باغ محیط نظافت باغ تالار سفره خانه رستوران خدمات رفاهی جارو جاروی محوطه رستوران تالار باغ تالار خدمات رفاهی شیوه نوین نظافت باغ تالار رستوران تالار کف بهترین روش جاروی محوطه باغ تالار ویلا رستورا جدید ترین روش نظافت تالار رستوران باغ تالار سویپر جاروی محوطه نظافت صنعتی رستوران نظافت تالار رستوران ویلا باغ تالار خدمات رفاهی نظافت صنعتی سویپر جاروی محوطه شیوه نوین جارو و نظافت باغ تالار دستگاه مکانیزه سویپر سرنشیندار مناسب برای نظافت و جاروی محوطه نظافت ویلا تالار رستوران سفره خانه

گالری ویدئو

نظافت باغ تالار/رستوران/ویلا/دستگاه نظافت صنعتی جاروی محوطه سرنشیندار/باغ/تالار/سفره خانه/رستوران

درخواست اطلاعات بیشتر