شستشوی تجهیزات آشپزخانه با واترجت صنعتی آب گرم

نظافت و رعایت بهداشت در صنایع غذایی و سلامت مواد مصرفی می تواند تا حد بسیار زیادی از بروز بیماری ها و مسمومیت ها جلوگیری نماید. به همین منظور رعایت اصول بهداشتی در آشپزخانه ها، رستوران های صنعتی، کافی شاپ ها، سفره خانه ها و سلف سرویس ها بسیار حائز اهمیت می باشد. همچنین باید در شستشو و نظافت ابزار پخت و پز نیز با دقت عمل نمود چرا که استفاده مداوم از این وسایل و عدم نظافت کامل آنها می تواند باعث بروز بیماری و آسیب رساندن به سلامت اشخاص شود. این مواد آلوده در مرور زمان در شیار و لایه های ظروف نفوذ می کنند و به راحتی با شستشوی دستی نمی توان آنها را نظافت نمود. با استفاده از دستگاه واترجت صنعتی می توان شستشوی سریع و با کیفیتی را انجام داد.

 

نظافت آشپزخانه صنعتی و شستشوی وسایل پخت و پز 

شستشوی آشپزخانه صنعتی با کارواش صنعتیبا توجه به استفاده مداوم از وسایل پخت و پز و تهیه غذا مانند دیگ های بزرگ و دیگر ابزارهای پخت و پز، چسبیدگی مواد و چربی ها به این وسایل امری بسیار رایج می باشد. استفاده از واتر جت صنعتی به عنوان یک دستگاه پر قدرت به منظور شستشوی کامل تمامی قسمت های وسایل پخت و پز و همچنین نظافت آشپزخانه صنعتی با روشی سالم و غیر شیمیایی یکی از اصلی ویژگی های استفاده از این وسیله نظافت صنعتی است. تنها ابزاری که می تواند همه ی این انتظارات را فراهم نماید واتر جت صنعتی آب گرم و آب سرد است که هم با فشار آب توانایی از بین بردن سخت ترین آلودگی ها از تمامی لایه ها و شیار ها را دارا می باشند و هم توانایی از بین بردن آلودگی بدون استفاده از مواد شوینده را دارد. اگر چه دستگاه های کاراش صنعتی قابلیت استفاده از مواد شوینده را نیز دارا می باشند اما در بسیاری از موارد به هنگام استفاده از این دستگاه ها برای شستشوی تجهیزات آشپزخانه نیازی به اضافه کردن مواد شوینده نمی باشد.


- شستشوی مواد چرب و روغنی با آب گرم

شستشو تجهیزات آشپزخانه صنعتیاستفاده از واتر جت صنعتی در نظافت و شستشوی آشپزخانه صنعتی باعث کاهش در زمان نظافت و افزایش بهره و عملکرد دستگاه می شود. دستگاه کارواش را نیز به صورت آب گرم به جهت پاک سازی چربی از سطوح مختلف می توان استفاده نمود. چرا که آب گرم قدرت بیشتری در پاک کنندگی و چربی زدایی سطوح چرب دارد و راحت تر می تواند مواد روغنی و چرب را از سطوح پاک نماید. همچنین که به دلیل استفاده از آب گرم در دستگاه علاوه بر شستشو ضدعفونی کردن نیز انجام شدن و به دلیل دمای بالای آب فرایند تبخیر و خشک شدن محیط سریع تر انجام می شود. البته ناگفته نماند که نظافت محیط کاری در صنایع غذایی نیز بسیار اهمیت دارد و از واتر جت صنعتی به عنوان دستگاهی چند منظوره با قابلیت شستشو و نظافت انواع وسایل و مکانها با امکان تنظیم درجه حرارت و فشار آب پاششی یاد می شود.


- قابلیت تنظیم فشار و حرارت واترجت صنعتی به منظور استفاده های مختلف

کارواش آب گرم و نظافت آشپزخانه صنعتیدستگاه جت واش صنعتی را می توان در فشار های مختلفی تنظیم نمود تا توانایی کارکرد در محیط های گوناگونی را بدون آسیب رساندن داشته باشد. از طرفی دیگر میزان گرمای خروجی واترجت نیز قابل تنظیم می باشد. با توجه به تمامی این قابلیت ها در امر نظافت استفاده از دستگاه واتر جت صنعتی به عنوان ابزاری ضروری و مهم در جهت شستشو و نظافت تجهیزات آشپزخانه صنعتی و ابزار پخت و پز مورد استفلاده قرار می گیرد. عموما در صورت عدم نظافت، شستشوی مداوم ظروف، تجهیزات، دیگ های طبخ غذا جلا و درخشندگی خود را از دست خواهند داد و سلامت استفاده کنندگان به خطر می افتد زدودن و پاک سازی جرم های خارجی و آلودگی های چرب و روغنی، زنگ زدایی ظروف تهیه غذا به راحتی امکان پذیر نیست. به همین منظور برای نظافت و از بین بردن جرم های بدنه دیگ و ظروف طبخ غذا از دیتگاه واترجت صنعتی با فشار آب پاششی بالا استفاده می شود.

گالری تصاویر

شستشوی دیگهای صنعتی آشپزخانه ها واترجت رستوران هتل واترجت شرکت ابراهیم شستشوی کف رستوران آشپزخانه ها شستشو تجهیزات صنایع رستوران کافی شاپ تالار هتل شستشو،تجهیزات،آشپزخانه،هتل،رستوران،سلف سرویس،تالار شستشو،دیوار،ظروف،طبخ غذا،آشپزخانه،رستوران،کافی شاپ دستگاه شستشوی حرفه ای هتل رستوران حسینیه مساجد دستگاه شستشو حرفه ای بزرگ آشپزخانه رستوران هتل کف نظافت جرم گیری شستشو رستوران کافی شاپ هتل سریع کف شستشو سریع ظرف آشپزخانه هتل رستوران رستوران حسینیه دستگاه شستشو حرفه ای آشپزخانه ظروف مساجد هیات تکیه

گالری ویدئو

شستشو،جرم گیری،آشپزخانه،رستوران،کافی شاپ،سلف سرویس

درخواست اطلاعات بیشتر