شستشوی کف رستوران

کف رستوران ها و سالن های سرو غذا همواره باید تمیز و خشک شوند . سطوح مرطوب باعث تحریک رشد قارچ و باکتری های عفونت زا می گردد . به منظور تمیزی و ضد عفونی کردن چنین مکانهایی باید از دستگاه های نظافت صنعتی استفاده نمود زیرا با قدرت مکانیکی این دستگاه ها که با عمل سایش همراه است چربی و رسوب ها را از کف زمین جدا کرده و عمل پاکسازی سطوح را انجام می دهند . پیشنهاد شرکت ابراهیم : اسکرابر ( زمین شوی ، کف شو ) : دستگاه مکانیزه صنعتی است که به منظور شستشو و خشک کردن همزمان کف اعم از سرامیک ، اپوکسی ، سنگ ، بتن و ... طراحی و ساخته شده است . هر چند سرعت حرکت این گروه از دستگاهها قابل تنظیم است ولی در مجموع وجود موتور جلوبرنده باعث منظم شدن حرکت دستگاه به سمت جلو شده که در نتیجه آن شاهد افزایش کیفیت شستشو خواهیم شد . کاربرد ها : شستشوی تخته گوشت ، شستن دیگ غذا ، شستشوی کف آشپزخانه ها ، شستشوی سقف ، دیوارها ، سنگهای طبیعی ، باز کردن لوله ، زنگ زدایی ، جرم زدایی از سطوح ظروف .


کف شوی رستوران ها 

نظافت و بهداشت محیط ر از موارد ضروری در اداره رستوران  است زیرا یکی از نکات حائز اهمیت برای مشتریان ، بهداشت محیط رستوران می باشد . عدم نظافت محیطی همانند رستوران باعث انتشار و بروز عوامل بیماری زا متعددی خواهد شد و روش های دستی و سنتی نظافت با تی و سطل آب جهت شستشوی و پاکیزه نمودن کف سالن های غذا خوری ، نمی تواند آلودگی ها را خیلی ایده آل از بین ببرد بلکه فقط آنها را جا به جا می کند و یا بر سطح از خود ردی باقی می گذارد. بهترین و مناسب ترین روش جهت شستشوی کف رستوران استفاده از اسکرابر یا کفشوی صنعتی می باشد . از ویژگی های این زمین شوی ، انجام سه عملیات شستشوی، برس زنی و خشک کردن سطح مورد نظر به طور همزمان می باشد.  سر و صدای کم ، صرفه اقتصادی بالا، کاهش هزینه های اعم از آب، مواد شوینده و نیروی انسانی، افزایش سرعت و کیفیت شستشوی، عدم محدودیت در استفاده و یا تردد مشتریان برخی از ویژگی های دیگر این دستگاه نظافت صنعتی می باشد.


صرفه جویی در زمان و هزینه ها 

تمام مردم به صورت طبیعی به دنبال راهکار هایی می باشند تا زمان انجام کار و هزینه های پیرامون آن را کاهش دهند . در امر نظافت نیز اینگونه است؛ از راه های مثمر ثمر که موجب کاهش چشم گیر هزینه ها و زمان مصرفی در امر نظافت میشود، بهره بری از اسکرابر صنعتی می باشد . در رستوران ها برای حفظ نظافت محیط داخلی و بویژه لابی، با توجه به لزوم نظافت پایدار، استفاده از اسکرابر ها تا 70درصد مدت زمان تمییزکاری محیط را می کاهد همین کاهش زمان، کاهش هزینه را نیز در پی دارد به گونه ای که با کاهش نیروی انسانی (به تعداد دستگاه موجود) در هزینه هایی که پیش تر ممکن بود به شرکت های خدماتی  و یا کارکنان رستوران پرداخت کنید ، صرفه جویی عظیمی صورت می گیرد. که مسلماً بازده را به مراتب بالا می برد.


نگهداری و درخشان سازی سطح توسط اسکرابر

لابی یکی از مهم ترین و کلیدی ترین بخش های رستوران می باشد. وضعیت لابی بیانگر وضعیت کلی رستوران  از لحاظ کیفیت می باشد و بدیهی است که نظافت لابی نقش قابل ملاحضه ای در جذب مشتریان و جلب رضایت آنان دارد. رفت و آمد مداوم  مراجعه کنندگان لزوم نظافت دائمی لابی را دو چندان می کند. از طرفی حجم بالای رفت و آمد و تردد مراجعه کنندگان ایجاب می کند تا دستگاهی مناسب با سرعت عمل بالا بدین منظور انتخاب شود. قصد داریم با بیان چند نکته کلیدی به کمک کف شوی در حفظ نظافت و پاکیزگی رستوران ها و مقایسه ی آن با روش های دستی و سنتی می پردازیم. 


مشکلات نظافت سطوح رستوران ها توسط روش های سنتی 

روش های سنتی از جمله استفاده از تی و خشک کردن دستی سطوح که از گذشته تا امروز مورد استفاده قرار گرفته معضلات متعددی را بویژه برای صاحبان رستوران ها به ارمغان آورده است. همانظور که پیش تر بیان کردیم با توجه به تعدد رفت و آمد در ستلن های غذا خوری رستوران ها و محوطه های داخلی و خارجی ، شستشوی و نظافت به شیوه های سنتی به سبب مدت زمانی که برای خشک شدن سطح نیاز دارد ، ردی که تی از خود بر کف محیط بر جا می گذارد و حجم کم سطل آبی که مورد استفاده قرار می گیرد ، عملا امکان بهره بری از این روش ها را نامناسب و کم بازده کرده است.، با توجه به کم بودن حجم سطل آبی که در روش های سنتی مورد استفاده قرار می گیرد، آب آن باید به طور مداوم تخلیه و تعویض گردد و آب کثیف موجود در آن ممکن است دوباره محیط را آلوده کند. لذا ضمن کند کردن انجام فرایند، بازده کار را نیز به شدت پایین می آورد . بنابراین در رستوران ها به منظور صرفه جوی  در مصرف آب ، بالا بردن سرعت نظافت و حفظ پاکیزگی محیط به طور مداوم، اسکرابر صنعتی یا کفشور با قابلیت شستشوی مکانیزه کف و با حجم مخازن گوناگون (تا 150لیتر) برای نظافت محیط های داخلی رستوران ها مناسب بوده و با افزایش قابل توجه کیفیت نظافت، محیطی پاکیزه را در مدت زمان به مراتب کوتاه تر و به دور از مشکلات روش های سنتی  به ارمغان می آورد.

گالری تصاویر

کاهش آلودگی با زمین شوی کاهش آلودگی محیط رستوران زمین شوی رستورانها اسکرابر رستوران بهداشت محیط نظافت رستوران بهداشت سالنهای رستوران رستوران کفشوی شستن کف رستوران و هتل نظافت صنعتی رستوران اسکرابر شیوه نوین نظافت رستوران و هتل اسکرابر کابلی شستشو پاک کننده شستشوی کف رستوران،هتل،نظافت صنعتی کفشوی کفشور کفشوی اسکرابر شستن کف رستوران شستن رستوران شستن کف زمین اسکرابر شستن کف رستوران شوینده کفشوی کفشور رستوران زمینشوی رستوران اسکرابر سرنشیندار  کفشوی شرکت ابراهیم برای رستوران ها کفشوی رستوران دستگاه نظافت صنعتی رستوران کافی شاپ کفشوی رستوران کافی شاپ فست فود هتل بهداشت نظافت بهترین و کوتاه ترین روش شستشوی کف کافش شاپ رستورا کفشو کافی شاپ رستوران فست فود خشک کن شستشو همزمان کفشوی زمینشوی اسکرابر زمینشوی کفساب کف ساب کفشور

گالری ویدئو

شستشوی رستوران|نظافت صنعتی رستوران|شستن کف رستوران شستشوی رستوران با کفشوی_نظافت صنعتی رستوران_کفشور کفشور_شستشوی کف رستوران_تالار_هتل_مجتمع های مسکونی نظافت و شستشوی کف رستوران _هتل _ تالار _ مهمانسرا دستگاه نظافت صنعتی رستوران_شرکت ابراهیم_کفشور_کف

درخواست اطلاعات بیشتر