کف شوی سرنشین دار رستوران

سالن های غذاخوری و فوت کورت ها از جمله اماکن پر تردد و محبوب در مراکز خرید و تفریحی بوده و به واسطه نوع فعالیتشان در ارتباط مستقیم با سلامت افراد جامعه هستند. از سوی دیگر آلودگی این بخش ها به علت تردد بالای افراد و استفاده از انواع مواد غذایی اجتناب ناپذیر می باشد. از این رو رسیدگی به نظافت و بهداشت این اماکن امری ضروری می باشد. مسلم است که استفاده از شیوه های سنتی نظافت کارآیی لازم برای نظافت و تامین سطوح بهداشتی مورد نیاز این اماکن را ندارد. استفاده از ماشین آلات مکانیزه ای چون اسکرابر یا کف شوی صنعتی با ارتقا کیفیت نظافتی و بهبود سطوح بهداشتی محیط بهترین گزینه برای انجام عملیات نظافتی می باشند.

اساس عملکرد دستگاه های زمین شوی صنعتی

اسکرابر ها ماشین آلات مکانیزه ای می باشند که با استفاده از سیستم برس زنی و پاشش آب تمامی آلودگی های چسبیده به سطوح را نظافت نموده و در نهایت آب آلوده ناشی از شستشو را توسط تی و موتور مکنده نصب شده در انتهای دستگاه به داخل مخزن آب کثیف منتقل می کنند. کف شوی ها به منظور ارتقا کیفیت نظافتی از دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف ناشی از شستشو استفاده می نمایند. از این رو همواره از پاشش آب تمیز در نظافت استتفاده نموده و موجب ارتقا کیفیت نظافتی می شوند. به منظور افزایش سطوح بهداشتی یا ضد عفونی سطوح می توان از مواد شوینده در مخزن آب تمیز این دستگاه ها استفاده نمود.
دسته بندی اسکرابر ها بر اساس نوع هدایت

اسکرابر ها یا کف شوی های صنعتی بر اساس نوع هدایت دستگاه به دو دسته اسکرابر های دستی و اسکرابر های صنعتی تقسیم می شوند. اسکرابر های دستی مجهز به دسته بوده و کاربر با قرار گرفتن در پشت دستگاه آن را هدایت می نماید. در حالیکه نمونه های سرنشین دار یا خودرویی مجهز به صندلی کاربر بوده و کاربر با قرار گرفتن بر روی صندلی، دستگاه کف شوی را هدایت  می نماید.


ویژگی های زمین شوی سرنشین دار

اسکرابر های سرنشین دار ابعاد بزرگتری از نمونه های دستی داشته و از این رو علاوه بر وزن بیشتر، پهنای شستشوی بیشتری نیز دارند. ظرفیت مخازن آب دستگاه ها ارتباط مستقیمی با ابعاد دستگاه داشته و از این رو کف شوی های بزرگ، مخازن بزرگتری نسبت به نمونه های کوچک تر دارند. مخازن بزرگ دستگاه زمین شوی به معنای کاهش در تعداد دفعات تخلیه و تعویض آب مخازن در حین عملات نظافتی می باشد که تاثیر بسزایی در کاهش زمان لازم برای نظافت دارد. از آنجایی که در این مدل از دستگاه های کف شوی کاربر روی صندلی نشسته و دستگاه را هدایت می کند کمتر خسته شده و توانایی بیشتری برای ادامه عملیات نظافتی خواهد داشت. زمین شوی های صنعتی خودرویی به واسطه ابعاد بزرگ و پهنای شستشوی بیشتری که از نمونه های دستی دارند، کارآیی ویژه ایی  در نظافت اماکن وسیع دارند.مزایای استفاده از دستگاه های اسکرابر صنعتی در نظافت

بر خلاف شیوه های سنتی نظافت که از سطل آب و تی برای شستشو و نظافت سطوح استفاده می شد، دستگاه های زمین شوی صنعتی از سیستم برس زنی و پاشش آب برای نظافت و از بین بردن آلودگی ها استفاده می نمایند. در شیوه های سنتی نظافت، تی از خود حرکتی نداشته و به واسطه کاربر روی سطوح سر می خورد، از این رو قدرت نظافتی آن ارتباط مستقیمی با توانایی و تمایل کاربر برای انجام نظافت دارد، در حالیکه دستگاه های کف شوی، مجهز به موتور حرکتی بوده و با فشار رو به پایین اعمال شده بر روی برس تمامی آلاینده ها را از روی سطوح شستشو می دهد. حجم آب مصرفی در شیوه های سنتی شستشوی سطوح بسیار بالاتر از شیوه های نوین بوده و از این رو اسکرابر ها موجب کاهش در مصرف آب می شوند. دستگاه های کف شوی صنعتی با کاهش در تعداد نیروی خدماتی تاثیر قابل ملاحظه ایی در کاهش هزینه ها دارند. همزمانی عملیات شستشو و خشک کردن در دستگاه های کف شوی مانع از ایجاد محدودیت در دسترسی و تردد افراد شده و از این رو هیچ گونه مزاحمتی برای افراد حاضر در محل ایجاد نمی کند.

گالری تصاویر

کف ساب اسکرابر زمین شوی کف شوی کفشور اسکرابر سرنشیندار کف ساب کفشور زمین شوی اسکرابر کف ساب رستوران کف شوی زمین شوی کف سلب اسکرابر رستوران زمین شوی کف شوی اسکرابر کفشور کفساب کف ساب زمین شوی scrubber hs;vhfv ;t a,d اسکرابر کف ساب زمین شوی کف شوی کفشور کف شوی کف ساب زمین شوی کف شور کفشوی اسکرابر اسکرابر کف شوی کف ساب زمین شوی کف شوی اسکرابر زمین شوی کف ساب کفشور کفشوی رستوران اسکرابر کف شوی زمین شوی کف شوی کف ساب دستگاه کف شوی کف ساب زمین شوی اسکرابر زمین شوی کفشوی کف شوی اسکرابر زمین شوی کف ساب رستوران اسکرابر کفشوی کف شوی کف ساب رستوران هتل کفشور اسکرابر سرنشیندار شرکت ابراهیم کف شوی کفشوی کفشور

درخواست اطلاعات بیشتر