شستشوی راه پله ها

شستشو و نظافت در کنار ارائه کیفیت مناسب، امری لازم و ضروری برای ادامه فعالیت کسب و کار یک رستوران می باشد. رستوران ها به واسطه ارائه انواع غذاها و مواد خوراکی ارتباط مستقیمی با سلامت افراد جامعه داشته و از این رو شستشو و حذف موثر آلاینده ها امری لازم و بدیهی برای بقا آنها می باشد. عدم نظافت درست و مناسب در این اماکن با رشد و تکثیر عوامل بیماری زا موجب کاهش سطوح بهداشتی محیط و شیوع انواع بیماری ها می گردد. استفاده از شیوه های سنتی در نظافت و به کار گیری تی و سطل آب نمی تواند تمامی آلودگی را به نحو موثری از بین برده و از محیط حذف نماید. ماندگاری بلند مدت آلاینده ها بر روی سطوح نه تنها جلوه های بصری محیط را به میزان قابل ملاحظه ای کاهش می دهد بلکه با انتشار عوامل بیماری زا موجب کاهش سود آوری و تمایل مشتریان به استفاده از خدمات و غذای ارائه شده می گردد. کناره های دیوار ها و راه پله ها از جمله بخش های مهمی در رستوران ها می باشند که نظافت آنها اغلب دشوار بوده و از این رو مورد غفلت قرار می گیرند. مسلما استفاده از شیوه های مناسب و به کار گیری تجهیزات مکانیزه و صنعتی که با هدف تسریع، تسهیل و ارتقا کیفیت نظافت طراحی و تولید شده است، می تواند نقش موثر و کاربردی در نظافت سریع و بهتر این اماکن ایفا نماید. دستگاه اسکرابر چند منظوره یکی از کاربردی ترین دستگاه ها برای شستشو و نظافت سطوح می باشد که به واسطه تجهیز به برس با گشتاور بالا تمامی آلودگی ها را شستشو داده و از محیط حذف می نماید.


اساس عملکرد اسکرابر چند منظوره

اسکرابر چند منظوره دستگاهی کاربردی در نظافت می باشد که به واسطه تجهیز به برس دیسکی یا پد با گشتاور بالا می باشد که به واسطه چرخش سریع و پر سرعت تمامی آلودگی ها را از روی سطوح حذف می نماید. ابعاد کوچک این برس ها امکان شستشو و نظافت بخش هایی چون کناره ها و پله ها را به راحتی برای کاربر مهیا می نماید. دسته تلسکوپی این دستگاه با تغییر ارتفاع امکان دسترسی به نقاط دشوار و دور از دسترس را برای کاربر مهیا می نماید. علاوه بر این استفاده از انرژی ذخیره شده در باتری و تامین نیروی محرکه لازم برای چرخش برس از طریق باتری ها دامنه حرکتی کاربر را به میزان قابل ملاحظه ای افزایش داده و امکان دسترسی و شستشو و نظافت بخش های مختلف را به راحتی برای کاربر فراهم نموده است. استفاده از قطعات مقاوم در برابر خوردگی موجب افزایش مقاومت دستگاه در شرایط سخت کاری شده است. این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که امکان شستشو و نظافت سطوح زیر آب را نیز به راحتی برای کاربر مهیا می نماید. استفاده از پد های جلا دهنده در این دستگاه امکان جلا دهی به سطوح را به راحتی مقدور می نماید.


مزایای استفاده از اسکرابر چند منظوره

اسکرابر چند منظوره به منظور تامین نیروی حرکتی از انرژی ذخیره شده در باتری ها استفاده می کند. از این رو دامنه حرکتی کاربر به واسطه حضور کابل برق در محیط محدود نشده و امکان شستشو و نظافت بخش های مختلفی چون راه پله ها به راحتی امکان پذیر می شود. وزن سبک و ابعاد قابل حمل این دستگاه مانع از خستگی کاربر شده و از این رو امکان انجام عملیات شستشو و نظافت را در مدت طولانی فراهم می نماید. علاوه براین سری کوچک این دستگاه موجب دسترسی بهتر به گوشه ها و کناره ها شده و آلاینده های انباشته در این بخش ها را به نحو موثر و کاملی حذفی می نماید.

درخواست اطلاعات بیشتر