صفرشویی با دستگاه اسپری مکش

خودروهای سواری، اتوبوس، مینی بوس، ون و ... به طور روزانه به کار گرفته می شوند و این به آن معنا است که صندلی ها دائماً در حال استفاده هستند. با تداوم فعالیت ماشین صندلی ها و مجموعه فضای داخلی آن آلوده شده و به ویژه در حضور کودکان کثیف تر خواهد شد. از همین رو دارندگان وسایل نقلیه همواره به کارواش مراجعه نموده و با نگرانی از آلودگی صندلی ها و چگونگی تمیزی آن درخواست شستشوی هر چه بهتر را دارند. لکه های تیره و روشن و بقایای مایعات، مواد روغنی و ... از جمله موارد ناخوشاندی به شمار می آیند که صندلی ها را کثیف و نازیبا می سازند. صندلی های تیره رنگ نیز جهت تمیزی و حفظ بهداشت باید نظافت و شستشو شوند. در برخی موارد کارواش ها صندلی های ماشین را به صورت کامل خارج نموده و سپس اقدام به شستشوی آن می کنند؛ اما خشک شدن دیر هنگام از مشکلات این روش است.  

اهمیت نظافت و شستشوی داخل خودرو

به منظور بازگرداندن صندلی های ماشین به تمیزی و زیبایی اولیه خود دو فرآیند نظافت و شستشو اهمیت می یابد و افراد مشغول به کار در کارواش موظف به انجام دقیق و صحیح آن هستند، به شکلی آسیبی به پارچه صندلی و فوم آن وارد نشود. یکی از نکاتی که در هنگام شستشوی صندلی ماشین باید مورد توجه قرار گیرد این است که نباید حجم زیادی از کف و ماده شوینده مصرف شود تا به عمق صندلی ها نفوذ پیدا کند. بنابراین نوع ماده شوینده مصرفی و هم چنین تجهیزات به کار گرفته شده در کارواش بسیار مهم خواهد بود.

ویژگی ها و کاربردهای دستگاه اسپری مکش

دستگاه اسپری مکش یکی از تجهیزات جدید، پیشرفته و در عین حال ساده ای است که به منظور شستشوی انواع منسوجات در محیط های تجاری و خانگی کاربرد دارد. این دستگاه دارای اندازه کوچکی بوده و به راحتی در محیط کارواش قابل به کارگیری و جا به جایی می باشد. کارایی آسان، طراحی کاربردی و ساختار قوی و پایدار از ویژگی های منحصر به فرد دستگاه اسپری مکش به شمار می آید. در این دستگاه دو سیستم شستشو و خشک کن طراحی شده اند و با دارا بودن حداکثر قدرت مکش نتایج عالی از تمیزی بر جای می گذارد. اسپری مکش دارای دو مخزن مجزای آب تمیز و آب کثیف است و در هر لحظه از شستشو آب تمیز مصرف می گردد.

شستشوی صندلی و اتاقک خودرو با دستگاه اسپری مکش

در شستشوی روکش صندلی اتومبیل و سطوح مشابه آن، حذف کامل آلاینده های سطحی، عدم نفوذ مواد شوینده به لایه های زیرین و خشک شدن سریع موضوعی حائز اهمیت می باشد. تولید دستگاه تخصصی اسپری مکش با در نظر گرفتن همین نیازمندی های صورت پذیرفته است و از همین رو به آسانی و با اطمینان جهت تمیز نمودن صندلی ها و سایر سطوح نرم درون خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. برای رفع آلودگی های شدید می توان مدت زمان باقی ماندن ماده شوینده را بر روی صندلی افزایش داد و سپس اقدام به استفاده از سیستم خشک کن نمود و در غیر این صورت امکان مکش سریع آب و کف وجود دارد. دستگاه اسپری مکش نه تنها برای شستشوی روکش صندلی ها بلکه برای شستشوی سقف داخلی ماشین، جداره داخلی درب ها و زیرپایی ها کاربرد دارد. با بهره مندی از این ابزار سودمند دیگر لزومی به خارج نمودن صندلی ها از ماشین نبوده و مدت زمان بسیار کوتاهی برای خشک شدن روکش ها بصرف خواهد شد.  

نظافت داخل ماشین با جاروبرقی آب و خاک

یکی دیگر از ابزارهای پرکاربرد برای نظافت درون خودرو جاروبرقی آب و خاک یا همان جاروبرقی تجاری می باشد. جاروی آب و خاک تمامی زباله ها و آلودگی های سطوح مختلف اتومبیل را جمع آوری می کند و در تمیزی هرچه بهتر سطوح داخلی یاری می رساند. لوازم جانبی متعددی برای جاروهای آب و خاک طراحی و تولید شده اند و برای نظافت سطوح با اشکال و ساختارهای مختلف کاربرد دارند. به عنوان مثال نازل سرتخت جهت نظافت درزهای صندلی و سایر بخش های دور از دسترس و نازل سرگرد برس دار برای نظافت داشبورد، صندلی ها، دستگیره ها و ...  مورد استفاده قرار می گیرند.

 

گالری تصاویر

صفرشویی صفرشویی صفرشویی صفرشویی صفرشویی

درخواست اطلاعات بیشتر