مواد شوینده کارواش

نظر افراد هنگام تحویل گرفتن خودرو از کارواش، فقط بر اساس پاکیزگی نهایی و درخشندگی خودرو می باشد. ایجاد درخشندگی و پاکیزگی بی نظیر، در صورت استفاده از مواد مناسب در هنگام شستشو ایجاد می گردد. موادی که در دستگاه های کارواش اتوماتیک استفاده می شوند به چند دسته تقسیم می گردند که می توان از برخی از آن ها بهره جست و یا به منظور کسب نتیجه بهتر، از همه آن ها استفاده کرد. به طور کلی شستشوی خودرو به وسیله دو نوع ماده انجام میگیرد که یکی از آن ها مواد شوینده است و دیگری مواد محافظتی و واکس است. 

مواد شوینده کارواش اتوماتیک

مواد شوینده کارواش اتوماتیک
مواد شوینده مورد استفاده در دستگاه کارواش اتوماتیک عامل ایجاد کف و تداعی پاکیزگی برای مشتری می باشند. این مواد بر روی بدنه خودرو پاشش شده و سپس در مرحله برس زنی مورد استفاده قرار می گیرند. مواد شوینده کارواش به دو نوع اصلی تقسیم می گردند. اولین نوع ماده شوینده از جنس شامپو و فوم است که کف می کند و وظیفه اصلی آن ها حذف آلودگی از بدنه و شیشه خودرو می باشد. نوع دوم ماده هایی که در پاکیزگی و حذف آلودگی دخیل هستند، اسپری های شوینده تخصصی می باشند که برای کاربرد های خاص نظیر پاک کردن اثر حشرات، رفع آلودگی ناشی از فضولات پرندگان، تمیز کردن داشبورد و چرم، موتور شویی، رینگ شویی، شیشه شویی و بخش های پلاستکی داخل خودرو و یا موتور تولید گشته اند و منحصرا موجب رفع آلودگی هاییی از این قبیل می گردند. استفاده از این مواد باعث سادگی و افزایش کیفیت فرآیند شسنشو می شود. بهترین ماده برای شستشو در کارواش اتوماتیک ماده ای است که علی رغم داشتن قدرت پاک کنندگی بالا و داشتن این ویژگی که ترکیب مناسبی از آن با آب باعث حذف آلودگی ها گردد، هیچ گونه آسیبی به پوشش خودرو و رنگ نیز وارد نکند. همچنین یک ماده شوینده خوب از غلظت مناسبی برخوردار بوده اما از لغزندگی کافی برای خروج آسان از نازل پاشش برخوردار است و به همین ترتیب مانع گرفتگی نازل شده و کاهش زمان توقف برای رفع گرفتگی دستگاه را شاهد خواهیم بود. با استفاده از این مواد، میزان آب مصرفی در فرآیند شستشو بسیار پایین خواهد آمد.شوینده کارواش، مواد کارواش

واکس و محافظ خودرو

این دسته از مواد که در شستشوی خودرو به وسیله کارواش استفاده می شوند، عمدتا به منظور جلا دهی و تسریع فرآیند خشک شدن می باشند. استفاده از این مواد باعث تجمیع قطرات آب و کمک به لغزیدن قطرات و در نتیجه سرعت بخشیدن به فرآیند خشک کردن می شود. همچنین این مواد مزایای دیگری نیز دارد؛ برای مثال برخی از این مواد باعث جلادهی می شوند و بعضی از آن ها نیز به منظور محافظت می باشند که با استفاده از آن ها یک لایه محافظتی بر روی خودرو ایجاد شده و از نفوذ گرد و خاک و آسیب اشعه آفتاب جلوگیری می کند. به همین ترتیب خودرو به مدت طولانی تری پاکیزه باقی می ماند و از بدنه خودرو در مقابل زنگ زدگی و... محافظت خواهد شد.

بسته بندی مواد کارواش تمام اتوماتیک

موادی که در کارواش استفاده می شوند به دو نوع عرضه می گردند که این دو نوع بر حسب نوع ماده و کاربرد آن می باشد. اولین حالت ارائه این مواد، استفاده از گالن هایی با ظرفیت های گوناگون است که عمدتا به صورت کنسانتره عرضه می شوند تا خرید آن ها مقرون به صرفه نیز باشد. واکس های نهایی نیز به این دلیل که بر روی بدنه از طریق نازل های کارواش پخش می گردند، به صورت گالنی ارائه می شوند. در مقابل موادی با کاربردهای خاص عمدتا به طور دستی و بر روی ناحیه خاصی از خودرو و یا شیشه استفاده می گردند و به همین ترتیب برای نتیجه بهتر و سهولت استفاده به صورت اسپری ساخته می شوند.

گالری تصاویر

مواد شوینده کارواش شامپو فوم فوم رنگی واکس پشه شور مواد شوینده در کارواش قیمت انواع ماشین مواد فوم انواع فوم قیمت کارواش اتوماتیک اتومات قیمت فوم رنگ خرید کارواش فروش کارواش کارواش اتوماتیک راه اندازی

درخواست اطلاعات بیشتر