کارواش اتوماتیک کالسکه ای

رسیدگی به خودرو و وسایل نقلیه تنها به تعمیر آن محدود نمی شود و به منظور تکمیل نمودن فرآیند نگه داری و مراقبت از ماشین، امر نظافت و شستشوی سهم به سزایی در مراقبت و افزایش طول عمر این وسایل خواهد داشت. امروزه به دلیل افزایش استفاده از انواع وسیله نقلیه، افزایش مسافرت های درون شهری و برون شهری، گسترش آلاینده های محیطی و ... خودروها به میزان بیشتری در معرض آلودگی قرار می گیرند، از همین مراجعه به کارواش ها بیش از پیش افزایش یافته و مورد توجه دارندگان انواع وسایل نقلیه سبک و سنگین قرار می گیرد. طراحی و ابداع تجهیزات نوین برای شستشوی خودروها، نقش به سزایی در بالا بردن سطح کیفیت نظافت، کاهش فشارها و زحمات کاربر و افزایش بهره وری داشته است. یکی از تجهیزات مکانیزه شستشوی وسایل نقلیه دستگاه کارواش اتوماتیک کالسکه ای با طراحی و ساختاری نوآورانه می باشد.

کارواش کالسکه ای، حرفه ای و خلاقانه

کارواش اتوماتیک کالسکه ای نسل جدیدی از دستگاه های شستشوی خودروهای سنگین به شمار آمده که برای ناوگان های کوچک این رده از وسایل نقلیه، بسیار مناسب است. این دستگاه ابزاری تکامل یافته بوده که با داشتن ابعاد جمع و جور، بدون نیاز به حرکت دادن و جا به جایی وسیله نقلیه در مدت زمانی کوتاه تر از 10 دقیقه به شستشو می پردازد. کارواش کالسکه ای وزن کمی دارد و برای شستشو و مراقبت های روزانه از ناوگان های کوچک حمل و نقل و اتوبوس ها ابزاری ایده آل به شمار می آید.

ویژگی های و مشخصه های متمایز کننده دستگاه کارواش اتوماتیک کالسکه ای

این دستگاه سایر به یک برس تجهیز گردیده است و به منظور شستشوی هر چه بهتر بخش های فوقانی شیشه های خمیده، به سیستم خلاقانه هیدرولیکی زاویه گیر برس مجهز می باشد. این سیستم برس را با زاویه 15 درجه خم نموده و سبب می شود برس بیشترین سطح تماس را با بخش های زاویه دار داشته باشد و در نتیجه آن فرآیند شستشو به نحوی خیره کننده انجام گردد. عملکرد دستگاه به نحوی است که به اتصال به آب و برق نیازی ندارد و هیچ گونه دود یا بخار ایجاد نمی کند.

کارواش کالسکه ای اتوماتیک دستگاهی کوچک، سبک و با کارایی آسان بوده و از طراحی ارگونومیک برخوردار است که سبب سهولت بخشیدن به کارکرد دستگاه توسط اپراتور با ایمنی بسیار بالا می گردد. هم چنین این کارواش سیستم های حرفه ای برای کنترل حرکت دستگاه و پاشش آب از مخزن دارد و علاوه بر مخزن آب، مخزنی مختص به مواد شوینده بر روی دستگاه تعبیه شده است.

به منظور ارتقای سطح کاربری کارواش اتوماتیک کالسکه ای و افزایش قدرت مانور آن باتری با طول عمر بالا بر روی دستگاه تعبیه شده است که نیروی محرکه لازم برای برس را فراهم می نماید. به همراه این دستگاه جدیدترین نسل از شارژرها ارائه می شود که سرعت شارژ آن بسیار بالا بوده و قابلیت کاربرد مداوم به مدت 4 ساعت و یا انجام 30 شستشوی کامل با هر بار شارژ کردن را دارد.

برس به کار رفته در کارواش کالسکه ای اتوماتیک

برسی که بر روی دستگاه کارواش اتوماتیک کالسکه ای نصب می گردد، از بهترین کیفیت برخوردار بوده و طراحی خلاقانه و منحصر به فرد آن به شکلی است که رشته های برس بر روی یک حلقه نصب شده و حلقه ها به صورت پشت سر هم در شفت برس جای می گیرند. بسته به نوع وسیله نقلیه امکان انتخاب میان دو ماده مختلف برای برس ها وجود دارد: برس پلی اتیلنی با تراکم بالا مناسب برای کامیون ها و برس فومی برای ناوگان اتوبوسی. دستگاه کارواش اتوماتیک کالسکه ای نه تنها برای خودروهای سنگین به کار می رود، بلکه برای شستشوی ماشین های سواری، ون، وانت بار و مینی بوس مورد استفاده قرار می گیرد. 

گالری تصاویر

کارواش اتوماتیک کالسکه ای کارواش اتوماتیک کالسکه ای کارواش اتوماتیک کالسکه ای کارواش اتوماتیک کالسکه ای کارواش اتوماتیک کالسکه ای کارواش اتوماتیک کالسکه ای کارواش اتوماتیک کالسکه ای

درخواست اطلاعات بیشتر