راه اندازی کارواش

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و گسترش شهرنشینی، استفاده از خودرو شخصی بطور قابل توجهی افزایش یافته است. مالکان این وسایل در کنار بررسی منظم قطعات و رسیدگی به آن، شستشو و تمیزی خودروی خود را مورد توجه قرار می دهند. با این کار، آلودگی های مختلف سطح خودرو از بین رفته و علاوه بر حفظ ارزش وسیله و جلوگیری از آسیب بدنه در دراز مدت، به زیباسازی محیط شهری کمک می شود. شستشوی با کیفیت، اصولی و سریع خودرو بوسیله کارواش تمام اتوماتیک که دستگاهی مکانیزه و پیشرفته می باشد، صورت می پذیرد. این دستگاه در مدت زمان کمی ماشین را شستشو داده و خشک می نماید. راه اندازی کارواش اتوماتیک با توجه به تعدد وسایل نقلیه و کیفیت بسیار عالی شستشو، از نظر بازگشت سرمایه ایده آل بوده و راه خوبی برای ایجاد کسب و کار درآمدزا می باشد. تمامی مراحل نصب و راه اندازی کارواش معمولا بین 14 تا 30 روز به طول می انجامد.


جستجو و تحقیق در مورد دستگاه کارواش اتوماتیک

اولین قدم جهت راه اندازی کارواش تمام اتوماتیک ، جستجو و تحقیق در مورد مراکز موجود و آشنایی با خدمات و تجهیزات آن ها می باشد.  در این زمینه، اطلاع از هزینه دریافتی این مراکز برای شست و شوی ماشین و مزایای هر کدام دارای اهمیت است. همچنین آگاهی از تجهیزات خاص شست و شو مانند براق کننده ها، خشکن کن و سیستم های زیرشویی جهت خاص بودن مجموعه خود و جلب مشتری بیشتر مورد توجه است. اگر منطقه خاصی را برای احداث دستگاه شوینده ماشین در نظر گرفتید، می بایست رقبای خود در اطراف را شناسایی کنید و با ارائه قیمت مناسب و خدمات خاص کار را آغاز نمایید.


تعیین نوع کارواش اتوماتیک 

کارواش اتوماتیک در دو دسته ی کلی تونلی و دروازه ای تولید می شود. افرادی که قصد راه اندازی کارواش را دارند، با توجه به میزان دارایی و انتظار خود از کسب و کار می بایست ابتدا یکی از این دو مدل را انتخاب نمایند. در کارواش دروازه ای ، تجهیزات پاشش آب و انجام دهنده عملیات شست و شو متحرک هستند و خودرو به صورت ثابت در محل مشخص شده قرار می گیرد. در نمونه های تونلی، خودرو بوسیله ریل دستگاه به جلو برده می شود تا عملیات شست و شو به ترتیب انجام گیرد. در این سیستم ها امکان ورود بیش از یک خودرو در تونل و انجام همزمان عملیات وجود دارد.


تامین هزینه راه اندازی کارواش

قدم بعدی در جهت راه اندازی کارواش ، تامین منبع مالی می باشد. نحوه ارائه خدمات، حجم فعالیت مورد نظر و بکارگیری تجهیزات خاص در میزان سرمایه گذاری افراد تاثیر گذارند. در مجموع بعد از برآورد نمودن هزینه و یافتن سرمایه گذار یا گرفتن وام، مراحل بعدی راه اندازی را پی بگیرید. البته توجه به این نکته که این دستگاه با توجه به تعدد خودرو ها و کیفیت عالی ارائه خدمات، بازگشت سرمایه قابل توجه و سریعی دارد، ضروری است.

نصب تجهیزات

در مرحله بعدی فرآیند راه اندازی کارواش می بایست فونداسیون مجموعه جهت قرار گیری تجهیزات احداث شود چراکه نوع کارواش تعیین کننده فضا و الگوی نصب آن است. بعد از ایجاد فضای مناسب جهت قرارگیری تجهیزات، اقدامات لازم جهت طراحی فاضلاب خروجی، نصب منبع آب ورودی و تصفیه آب شست و شو ( اختیاری) صورت می پذیرد. در ادامه، مراحل نصب تجهیزات این دستگاه شستشوی ماشین آغاز می شود. دستگاه و تجهیزات ابتدا از انبار شرکت تا محل نصب منتقل می شوند. سپس این تجهیزات، نصب شده و یک تست اولیه گرفته می شود تا کارواش جهت راه اندازی و استفاده مهیا شود. خریداری و نصب تجهیزات خاص جهت ارائه خدمات بهتر مانند براق کننده ها یا جلا دهنده ها نیز می تواند در دستور کار قرار گیرد.


استخدام نیرو

بکارگیری نیروهای خدماتی ماهر و آشنا به فرآیند کار در جهت افزایش سود دهی کارواش موثر است. بنابراین می بایست از افراد باهوش که به خوبی آموزش های لازم جهت مدیریت کارواش اتوماتیک را متوجه می شوند، استفاده نمود. همچنین در راه اندازی کارواش ، انتخاب افرادی که با رعایت ادب و احترام با مشتری برخورد می نمایند، در جلب مشتری و کسب درآمد بیشتر دارای اهمیت است.


تبلیغات

امر تبلیغات امروزه در تمامی کسب و کار ها از اهمیت بالایی برخوردار است. معمولا ایجاد آگهی، پوستر و یا تراکت از روش های مرسوم این کار می باشد. البته امروزه استفاده از فضای مجازی در معرفی خدمات نقش بسزایی دارد. ایجاد وب سایت و ساخت حساب کاربری در شبکه های مختلف اجتماعی از جمله کارهایی است که در جهت معرفی خدمات در فضای مجازی صورت می گیرد. معرفی کارواش خود به دوستان و آشنایان و ارائه تخفیفات ویژه می تواند در آغاز فرآیند راه اندازی کارواش و شروع کار مهم و ضروری باشد.

گالری تصاویر

کارواش اتوماتیک انبار نصب در محل ام استارت جدید حمل کارواش اتوماتیک به محل نصب کارواش اتوماتیک کارشناسی کارواش محل نصب دستگاه شرکت ابراهیمcarwash کارواش اتوماتیک شستشو خشک کن کارواش تهران شستشو بررسی محیط نصب توسط کارشناسان راه اندازی کارواش راه اندازی کارواش اتوماتیک توسط تیم فنی شرکت فوندانسیون کارواش اتوماتیک راه اندازی کارواش راه اندازی کارواش تجهیز فوندانسیون کارواش اتوماتیک استقرار کارواش نصب تجهیزات راه اندازی آموزش کارواش راه اندازی کارواش اتوماتیک آموزش پرسنل کارواش نصب

درخواست اطلاعات بیشتر