شستشو صندلی ماشین

خودرو ها اعم از سواری و سنگین در معرض آلودگی های بسیاری هستند. در صورتی که ماشین مخصوص حمل مسافر باشد این آلودگی چندین برابر خواهد شد، در نتیجه باید مرتبا شستشو و نظافت شوند. صندلی ماشین ها یکی از بخش های مهمی است که علاوه بر اینکه در معرض آلودگی بسیاری قرار دارد، نظافت آن کار ساده ای نیست. شستشوی صندلی خودرو به روش های سنتی به صورت کارآمد میسر نخواهد شد، و نه تنها آلودگی را برطرف نمی نمایند بلکه مواد شوینده نامناسب و خیس شدن صندلی باعث آسیب رساندن به سطح و الیاف داخلی آن ها می شود. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و ساخت دستگاه های جدید می توان برای چنین عملی نیز از دستگاه های مکانیزه  استفاده نمود، تا علاوه بر رسیدن به سطح بالایی از بهداشت، سرعت و دقت بالا رفته و خسارات ناشی از شستشو به کمترین حد خود برسد. با چنین شستشوهایی می توان باعث افزایش طول عمر صندلی و مبلمان شد.


دستگاه شستشوی مبل و صندلی

دستگاه مبل شوی که برای انواع مبل، صندلی و صندلی انواع ماشین ها مورد استفاده قرار می گیرد، یک دستگاه مکانیزه برقی است که صندلی را کیفیت بالایی شستشو می دهد. مبل شوی دارای دو مخزن آب تمیز و آب کثیف می باشد که همین ویژگی تاثیر بسزایی در بالابردن کارایی کیفی آن خواهد داشت. در مخزن آب تمیز آب و مواد شوینده مخصوص ریخته می شود. در مرحله اول مواد شوینده توسط کمپرسور به فوم تبدیل می شود و فوم تولید شده به وسیله نازل مخصوص روی سطح کشیده خواهد شد. سپس باید مدت زمان مشخصی فوم بر روی سطح بماند تا بتوان به درجه مطلوب تری از شستشو دست یافت. زمانی که حجم فوم به مقدار زیادی کاهش یافت یعنی زمانی است که آلودگی ها را به خود جذب نموده و باید مرحله سوم آغاز شود. مرحله سوم روشن کردن سیستم مکش است، که کاربر نازل مخصوص را بر روی سطح می کشد و فوم را به همراه آلودگی و رطوبت جذب می نماید و به داخل مخزن آب کثیف می ریزد. 


مزایای استفاده از دستگاه مبل شوی

استفاده از این دستگاه دارای مزایای بسیاری است که مهم ترین آن ها در ادامه توضیح داده خواهند شد.


کیفیت بالای شستشو

این دستگاه به صورت مکانیزه و با استفاده از مواد شوینده مخصوص سطح را شستشو می نماید. شستشو با فوم باعث می شود آلودگی ها جذب فوم شده و در داخل سطح نفوذ ننمایند. بنابراین آلودگی با درصد بالایی از سطح جدا شده و به آن بر نمی گردد. همچنین وجود دو مخزن آب تمیز و آب کثیف از انتقال آلودگی از ناحیه ای به ناحیه ای دیگر جلوگیری می نماید. این ویژگی ها در کنار هم باعث کیفیت بالای شستشو می شوند.خشک شدن سریع سطح

 یکی از مهم ترین مزایای دستگاه مبل شوی این است که به دلیل استفاده از فوم جهت شستشو، آب زیادی به داخل سطح نفوذ نمی کند و پس از مکش مواد توسط سیستم مکنده، سطح خشک شده و طی چند دقیقه قابل استفاده خواهد بود. بنابراین نیاز به زمان زیادی جهت خشک شدن نخواهد داشت.
سرعت بالای شستشو

دستگاه شستشوی مبل به علت داشتن سیستم مکانیزه، عملیات شستشو و خشک کردن را بسیار سریع انجام می دهد. بنابراین برای استفاده در کارواش ها بسیار مناسب خواهد بود. خودرو های مخصوص حمل مسافر نمی توانند زمان زیادی را برای شستشوی صندلی و خشک شدن آن صرف نمایند، و همین امر سبب می شود تمایلی به شستشوی صندلی ها نشان ندهند. اما ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه باعث شده است مرحله شستشو و خشک کردن تنها در چند دقیقه صورت گیرد.


افزایش طول عمر صندلی

شستشوی صندلی با مواد شوینده غیر تخصصی و نیز خیس شدن سطوح پارچه ای و الیاف داخلی صندلی ها به مرور باعث آسیب رسیدن به آن ها می شود. اما در صورت استفاده از مواد شوینده تخصصی در این دستگاه پوسیدگی ناشی از مواد شوینده در سطح به حداقل می رسد. همچنین به دلیل خیس نشدن سطح و الیاف داخلی صندلی و آسیب نرساندن به آن طول باعث حفظ و نگهداری و افزایش طول عمر صندلی می شود.

گالری تصاویر

دستگاه شستشوی صندلی ماشین کارواش اتوماتیک شستن صندلی ماشین دستگاه صندلی شوی شستن صندلی صندلی شوی ماشین دستگاه شستشوی صندلی صندلی شوی جدید شستشوی صندلی ماشین دستگاه نظافت کارواش صندلی شوی شستن صندلی ماشین شستشو و خشک کردن همزمان صندلی شوی

گالری ویدئو

شستشوی صندلی/ماشین/خودرو/صندلی شو/دستگاه/کارواش شستشوی صندلی / صندلی شو / دستگاه / کارواش / برای /

درخواست اطلاعات بیشتر