شستشوی کفی خودرو

امر شستشو و نظافت خودرو همواره مورد توجه مالکان این وسایل بوده است. معمولا سطح بیرونی و چرخ ها بدلیل قرار گیری در معرض آلودگی هوا و گرد و خاک بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. اما بخش های داخلی خودرو و نظافت کفی ها و شستشوی آن ها نیز دارای اهمیت است. این امر در فصول سرد سال و در محیط های آلوده، ضرورت بیشتری می یابد. شست و شوی کفی ها با استفاده از روش های سنتی زمان بر بوده و زمان خشک شدن آن ها را نیز طولانی می نماید. امروزه شرکت های تولید کننده کارواش، تجهیزاتی را برای شست و شوی زیر پایی خودرو ارائه داده اند. این دستگاه شوینده کفی، در کم ترین زمان زیر پایی ها را شسته و تمیز می نماید و به مراتب بهتر از دیگر روش ها عمل می نماید.


انواع روش های شستشوی خودرو

یکی از مهم ترین بخش های نگهداری و حفظ ارزش خودرو، امر شست و شو و نظافت به حساب می آید. روش های دستی شستشو از قدیم مورد استفاده قرار گرفته و تا حدودی نیاز های افراد را بر طرف کرده اند. اما با پیشرفت تکنولوژی، کارواش های دستی با بهره مندی از دستگاه های شوینده فشار قوی، این امر را تا حد زیادی تسهیل بخشیده اند. در چند سال اخیر نیز دستگاه های کارواش اتوماتیک، با بهره مندی از سیستم های مکانیزه، عملیات شست و شو را با سرعت بالا و کیفیت عالی انجام می دهند. کارواش اتوماتیک، عملیات آبکشی، شست و شو و پاشش شامپو، برس زنی و خشک نمودن سطح خودرو را در مدت زمان کم و بدون دخالت دست انجام داده و آسیبی به خودرو نمی رساند.

ویژگی های  کارواش مناسب

وقت و زمان امروزه جایگاه بسیار مهمی برای افراد پیدا کرده است. امر شستشوی خودرو نیز از این قاعده مستثی نبوده و افراد ترجیح می دهند در مدت زمان کم وسیله خود را تمیز نموده و بعلاوه از کیفیت آن نکاهند. سیستم مکانیزه شست و شوی کفی، یکی از تجهیزات مهم در کارواش ها می باشد که به خوبی این موضوع را محقق کرده است. این دستگاه دارای قدرت پاک کنندگی بالایی بوده و آلودگی های باقی مانده را به خوبی از بین می برد. شوینده کفی فضای زیادی را اشغال نکرده و به سهولت قابل استفاده می باشد. امکان نصب سیستم ضد باکتری و ضد یخ بر روی این دستگاه وجود داشته و کف هایی به پهنای 800 میلی متر و ضخامت 15 میلی متر نیز با آن قابل شستشو می باشد. 


کاربر با قرار دادن کفی در دستگاه، ظرف مدت چند ثانیه آنرا شسته و خشک شده تحویل می گیرد. بدنه این شوینده کفی، از استیل ضد زنگ ساخته شده و در برابر رطوبت مقاوم است. قابلیت تنظیم نمودن محل قرار دادن کفی با قد انسان و پاکسازی کفی هایی با جنس های مختلف از دیگر ویژگی های شوینده زیر پایی می باشد. از مواردی است که می بایست در استفاده از این دستگاه رعایت شود، می توان به تخلیه منظم آب و آلودگی های داخل دستگاه، روغن کاری و بررسی منظم برس ها اشاره نمود.

گالری تصاویر

شستشوی کفی ماشین دستگاه کفی شوی ایستوبال اسپانیا شستن کفی پاک کردن آلودگی کفی شستن نظافت ایستوبال شستشوی کفی شستن زیرپایی دستگاه ایستوبال اسپانیا دستگاه شستشوی کفی ماشین کفی شوی کفی شو اسپانیایی

درخواست اطلاعات بیشتر