انواع برس کارواش اتوماتیک

شستشوی خودرو از موارد مهم و دشوار در مسئله نگهداری خودرو می باشد. با استفاده از روش های سنتی علاوه بر به هدر دادن حجم زیادی آب و مواد شوینده، نتیجه مطلوب حاصل نخواهد شد. همچنین اگر از واترجت صنعتی برای شستشوی خودرو استفاده شود، به این دلیل که صرفا با فشار آب این کار صورت می گیرد، ممکن است آثاری از آلودگی پس از شستشو باقی بماند و همچنان نتیجه مورد انتظار حاصل نشود. دستگاه کارواش اتوماتیک با تجهیزات خاص خود مانند برس کارواش ، شستشو، مصرف مواد شوینده و آب مصرفی را تا حد زیادی کاهش داده و باعث می شود نتیجه بدست آمده علاوه بر بهینه بودن، کیفیت مورد انتظار را نیز ارائه کند. این برس ها به صورت 2 برس عمودی در کنار دستگاه و یک برس افقی در قسمت فوقانی کارواش اتوماتیک نصب شده و بدنه خودرو را به طور کامل شستشو می دهند. در کارواش های ماشین سنگین شوی، نوع دیگری از برس ها به نام برس های جدا شونده وجود دارد که برای شستشوی خلل و فرج کناری و آینه های بغل طراحی شده اند.


انواع برس کارواش اتوماتیک

برس های بکار رفته در انواع دستگاه های کارواش اتوماتیک از نظر جنس و رنگ متفاوت اند و می توان بسته به شرایط موجود، کاربرد و خواسته مشتریان از انواع این برس ها بهره مند شد. یکی از ویژگی های متمایز در هر برس این است که نرمی و سختی برس های موجود در کارواش تمام اتوماتیک، متفاوت است و با توجه به آسیب پذیری بدنه خودرو های تحت شستشو می بایست در انتخاب نوع آن دقت بسیار زیادی کرد. انتخاب نوع مناسب و صحیح برس کارواش تمام اتوماتیک موجب می شود تا در اثر استفاده نامناسب از برس در حین انجام فرآیند شستشو، به خودرو آسیب وارد نگردد. تعداد برس های موجود برای انجام فرآیند شستشو می توان 3 عدد یا 5 عدد در کارواش دروازه ای و بسته به نیاز مشتری تعداد بیشتری در کارواش تونلی باشد. در ادامه دو مدل از رایج ترین برس های مورد استفاده در دستگاه کارواش تمام اتوماتیک را بررسی خواهیم کرد.


برس کارواش پلی اتیلنی | Polyethylene Brush

برس پلی اتیلنی ، برس کارواش با توجه به آسیب پذیری شیشه و بدنه خودرو، نوع برس کارواش انتخابی بسیار موثر خواهد بود و بر همین اساس شرکت ایستوبال برس هایی طراحی کرده که از جنس پلی اتیلن می باشند و این برس ها چند مزیت دارند از جمله اینکه جنس برس نرم می باشد و از پیش تست شده و از ایمنی آن در جهت عدم آسیب و صدمه به بدنه یا شیشه خودرو، اطمینان حاصل شده است. ویژگی دیگر این برس ها نازک بودن آن است که باعث می شود به هر خلل و فرجی نفوذ کند و آثاری از آلودگی باقی نگذارد. مزیت دیگر آن ها زیبایی و امکان ارائه شدن در رنگ های متنوع و طبق نظر مشتری می باشد.برس کارواش فومی | Foam Brush

برس کارواش اتوماتیک این نوع از برس کارواش اتوماتیک، از برس های پلی اتیلنی بسیار نرم تر می باشد و پهنای این تار های فوق العاده نرم بیشتر می باشد و این نوع برس تحت هر شرایطی هیچ گونه آسیبی به بدنه خودرو و شیشه نخواهد رساند. این نوع برس ها بهترین نوع استفاده شده در دستگاه های کارواش اتوماتیک هستند و به دلیل لطافت و نرمی فوق العاده، در تماس با بدنه خودرو هیچ صدایی ایجاد نمی کنند. این نوع برس کارواش نیز قابل ارائه در طرح ها و رنگ های متفاوت اند و با توجه به سلیقه مشتری انتخاب می شوند. مزیت دیگر آن ها این است که در برابر اشعه UV مقاوم اند و آب از آن ها چکه نمی کند.


گالری تصاویر

برس کارواش   برس فوم  برس کارواش اتوماتیک برس کارواش اتوماتیک Brush Car Wash کارواش شستشو برس کارواش کارواش اتوماتیک قیمت برس کارواش برس فوم انواع برس کارواش Brush Car Wash برس فوم کارواش برس کارواش Brush Car Wash کارواش اتوماتیک لوازم برس پلی اتیلن برس کارواش کارواش اتوماتیک برس کارواش برس کارواش اتوماتیک قیمت برس کارواش قیمت برس کارواش برس کارواش اتوماتیک قیمت برس برس کارواش  Brush Car Wash شرکت ابراهیم برس کارواش قیمت برس کارواش لوازم جانبی کارواش

درخواست اطلاعات بیشتر