کارواش ماشین سنگین

وسایل نقلیه سنگین و بزرگ از قبیل تریلر، کامیون، مینی بوس و اتوبوس بدلیل تردد طولانی مدت در مسیر هایی با شرایط جاده ای و آب و هوایی مختلف همواره در معرض انواع آلودگی ها قرار دارند. آلودگی هوا، گرد و خاک، نمک جاده در فصول سرد و نزولات آسمانی از جمله آلودگی هایی هستند که بر روی بدنه، چرخ ها، موتور و دیگر بخش های ماشین های سنگین قرار می گیرند. بنابراین نظافت و شستشوی این وسایل، می بایست بطور منظم در دستور کار مالکان آن ها قرار بگیرد. دستگاه کارواش صنعتی بعنوان یک کارواش ماشین سنگین، امر شستشوی سطح این وسایل را بطور مناسب انجام می دهد. واترجت ها که با شوینده های فشار قوی نیز شناخته می شوند، با اسپری آب پر فشار قادر به از بین بردن انواع آلودگی های سطح ماشین های سنگین می باشند.


واترجت صنعتی کارواش سنگین

واترجت صنعتی کارواش ماشین سنگیندستگاه های واترجت صنعتی که با توجه به توان و فشار کاری در مدل های صنعتی و خانگی تولید می شوند، از چند جزء اصلی موتور، پمپ، نازل و شلنگ فشار قوی تشکیل شده اند. لنس و شلنگ اتصال منبع آب ورودی به دستگاه از دیگر بخش های این شوینده به حساب می آیند. موتور واتر جت، معمولا الکتریکی یا بنزینی بوده و نیروی محرک پمپ فشار قوی می باشد. واترجت های خانگی معمولا دارای فشار کاری تا 100 بار هستند و برای نظافت حیاط، فضای سبز و خودرو مناسب اند. واتر جت های صنعتی نیز با فشار های بالای 100 بار در نظافت محیط های صنعتی و رنگ بری و حتی تخریب استفاده می شود. در این دستگاه ها، آب پر فشار خارج شده از پمپ، به شلنگ فشار قوی رسیده و بوسیله لنس و نازل به سطح پاشیده می شود. نوع لنس و نازل نیز می تواند با توجه به کاربرد مورد نیاز متفاوت باشد.


- انواع شوینده فشار قوی

انواع شوینده فشار قوی کارواش ماشین سنگینشوینده های فشار قوی با توجه به دمای آب خروجی به دو دسته آب گرم و آب سرد تقسیم می شوند. واتر جت هایی آب سرد در کاربرد های معمولی شستشو در محیط های خانگی و صنعتی بکار می روند. اما برای از بین بردن آلودگی های سرسخت، روغن و جرم های عمیق، استفاده از آب گرم با دمای بالا می تواند عملکرد بهتری نشان دهد این دستگاه ها از یک گرمکن الکترکی و دیزلی جهت افزایش دمای آب استفاده می نمایند. در محیط های حساس با استانداردهای نظافتی بالا، واترجت ها به گرمکن الکتریکی مجهز می شود. در این گرمکن ها، از المنت ها الکتریکی استفاده شده و آب با عبور از لوله های مارپیچی، گرم می شود. گرمکن الکتریکی آب را نسبت به گرمکن دیزلی، کمتر گرم می کند اما از طرفی قادر است آنرا بطور پیوسته گرم نگه دارد. از طرفی گرمکن های دیزلی که آب را با عبور از یک کویل استوانه ای گرم می نمایند، توانایی افزایش دما تا 150درجه را دارند. در بعضی مدل های آب سرد نیز می توان در صورت لزوم و با توجه به فشار کاری دستگاه، از سامانه های گرم کن در کنار آن استفاده نمود.


 مزایای واترجت صنعتی کارواش ماشین سنگین

- مزایای واترجت صنعتی

شست و شوی سطوح بوسیله کارواش خانگی و صنعتی، دارای مزایای زیادی نسبت به روش دستی و سنتی می باشد. افزایش قدرت شست و شو تا چندین برابر، افزایش چند برابری سرعت کار و کاهش نیروی انسانی از جمله مزایای استفاده از شوینده فشار قوی می باشد. شاین دستگاه ها از نظر اقتصادی به صرفه بوده و با صرفه جویی قابل توجه در مصرف آب و کاهش استفاده از مواد شیمیایی، سازگاری مناسبی با محیط زیست دارند. شستشوی سطوح با دسترسی دشوار یا سطوحی که امکان دسترسی به داخل آن ها نیست، از دیگر مزایای واترجت صنعتی کارواش ماشین سنگین می باشد.


- واترجت مناسب برای شستشوی ماشین سنگین

کارواش ماشین سنگین، کارواش سنگیندستگاه واتر جت صنعتی می تواند بعنوان کارواش ماشین سنگین مورد استفاده قرار گیرد. آب پر فشار خروجی از این دستگاه، می تواند با سرعت و قدرت بالا آلودگی های سطح بدنه، چرخ ها و دیگر قسمت های ماشین های بزرگ و سنگین را از بین ببرد. استفاده از لنس های بلند با توجه به ارتفاع این وسایل امر شست و شو را ساده تر نموده است. بعلاوه افراد می توانند با خریداری برس های شستشوی ثابت و یا دوار سطح وسیله را با کیفیت بهتری شستشو دهند. لنس های زیرشویی نیز با اتصال به دستگاه، به خوبی آلودگی های قسمت زیرین وسیله را از بین می برند. همچنین با توجه به سطح این وسایل استفاده از نازل هایی که زاویه پاشش بزرگی دارند کاربردی تر است.

گالری تصاویر

کارواش ماشین سنگین کامیون مینی بوس کثیف جاده شستشو کارواش  ماشین  سنگین  کامیون  کانتینر  جاده شستشو ماشین سنگین شستن ماشین شست شو خودرو اتومبیل کارواش های ماشین سنگین شستن شستشوی کار واش ;hv,ha قیمت کارواش درآمد ماشین سنگین شست و شو کامیون ون شیوه نوین شستشو ماشین سنگین در کارواش شستن ;hv,ha کثیفی آب و هوا  کارواش  نظافت صنعتی  شستشوی سری موتورشویی شستن موتور ماشین کف شویی نظافت کارواش ;hv,ha lhadk  کارواش زیر شویی کفشویی شستن بدنه شستشوی ماشین سنگین ترمینال باربری کارواش ارزان آب چرخ شویی کارواش ارزان زیرشویی کفشویی رین شویی شستن دستگاه کارواش کارواش سیار خرید کارواش ماشین لوازم انواع کارواش درآمد کارواش انواع کارواش خودرو کار ;hv,ha نازل ماشین سنگین قیمت دستگاه واترجت کارواش کارواش سیار کارواش ماشین سنگین کارواش سنتی نازل

درخواست اطلاعات بیشتر