نظافت شهرک ها

مدیران و مسئولان شهرک های مسکونی موظف به فراهم نمودن محیطی سالم و ایمن برای ساکنین و مراجعه‌کنندگان شهرک‌ها می‌باشند و نظافت پیوسته فضای باز این اماکن نقش عمده ای در تأمین سطح بهداشت و ایمنی مطلوب خواهد داشت. با توجه به وسعت شهرک های امروزی، افزایش جمعیت ساکنین و مراجعه کنندگان آنها، رشد روزافزون آلودگی های محیطی و ... روش های سنتی نظافت دیگر پاسخگوی نیازهای نظافتی و بهداشتی این اماکن پر رفت و آمد نمی باشد و نیاز به استفاده از شیوه های نوین و تجهیزات مدرن نظافت بیش از پیش مطرح گردیده است. یکی از پرکاربردترین و کارآمدترین تجهیزات نظافت صنعتی  برای پاکسازی و نظافت فضای خارجی شهرک های مسکونی، سوییپر یا جاروی خیابانی می باشد. استفاده از دستگاه سوییپر دارای مزایای بیشمار در یک بازه زمانی طولانی مدت خواهد بود و نتایج مطلوب آن محدود به کوتاه مدت نمی باشد. این مقاله برخی از مزایای استفاده از سوییپر برای نظافت شهرک های مسکونی را بررسی می نماید:


روش نظافتی کارآمد با بازده بالا

نظافت و جارو کردن محوطه بزرگ یک شهرک مسکونی هستید، امری زمان بر و خسته کننده است که باید بطور پیوسته و در هر زمان صورت پذیرد. روشن است که نیروی فیزیکی انسان پاسخگوی نظافت پیوسته محیطی با مساحت بزرگ نخواهد بود. هزینه بالای نیروی کار، مدت زمان طولانی کار و نتیجه ضعیف و دور از انتظار نهایی سبب می گردد که روش های سنتی نظافت همچون جارو کردن دستی برای انجام عملیات نظافت شهرک های مسکونی عملا مردود باشد. برای انجام عملیات نظافت در چنین سطح گسترده ای نیاز به ابزاری قدرتمند می باشد که توانایی و قدرت عملکرد بصورت پیوسته را داشته باشد. دستگاه سوییپر گزینه ای مناسب برای کاربرد در چنین شرایطی می باشد. سوییپرها با برخورداری از قدرت مکش خوب و پهنای نظافت (جاروب کردن) وسیع قادر به تمیز کردن حجم بالای آلودگی و گرد و غبار می باشند. این ماشین ها به طور ویژه برای نشان دادن سطح بالایی از عملکرد پیوسته طراحی شده اند.


سهولت کاربرد سوییپر

برخلاف سایر دستگاه های نظافت صنعتی و تجاری مرسوم، کار کردن با سوییپرها بسیار ساده می باشد. در نتیجه کاربر به سرعت نحوه کار کردن با دستگاه را درک کرده و دست یابی به سطح بالایی از عملکرد مطلوب تضمین شده خواهد بود. بطور کلی تا زمانی که سوییپر قابل استفاده می باشد، حتی در صورت تغییر کاربر و اپراتور، نیازی به صرف ساعات طولانی و هزینه گزاف برای آموزش کارکنان جدید نمی باشد و کاربر کم تجربه نیز می تواند در حداقل زمان ممکن اصول کار با سوییپر را آموخته و به سرعت کار کردن با آن را آغاز نماید. همچنین ساختار و عملکرد ساده دستگاه سوییپر سبب می گردد که خطر آسیب دیدگی دستگاه و از کار افتادگی آن بعلت کم اطلاعی و ناآگاهی اپراتور کم تجربه کاهش یابد. با توجه به موارد یاد شده، هزینه های کلی و زمان از عدم کار دستگاه به نحو قابل توجه کاهش می یابد.


نیاز به حداقل تعمیرات در سویپر

کاملا مشخص است که سوییپرهای صنعتی مورد استفاده در شهرک های صنعتی باید به گونه ای طراحی شوند که همواره و در هر زمان قابل استفاده باشند. درک این نکته سبب می شود که تولیدکنندگان سوییپرهای صنعتی حداکثر زمان و دقت را برای یافتن قطعات با کیفیت و تولید دستگاهی بی نقص صرف نمایند که نیازمند حداقل میزان تعمیرات باشد. از سوی دیگر ساختار ساده و سهولت کارکرد با دستگاه نیز نقش عمده در کاهش میزان تعمیرات مورد نیاز دستگاه دارد و در نتیجه سطح سودمندی دستگاه در مجموع افزایش یافته و مشخصا هزینه های تعمیرات و نگهداری این دستگاه به شکل قابل توجه پایین می باشد.کیفیت ساخت بالا دستگاه جاروب خیابانی

یکی از مشکلات مطرح شده در مورد برخی از دستگاه های نظافت صنعتی خاص، آسیب دیدگی سطح دستگاه در طول زمان می باشد. شاید این مساله تاثیر قابل توجهی در سطح سودمندی دستگاه نداشته باشد، اما باعث ظاهر نامناسب دستگاه می شود که از لحاظ بصری نامطلوب است و تاثیر منفی بر جای می گذارد، از سوی دیگر ممکن است دستگاه را مستعد آسیب دیدگی بیشتر در طول زمان نماید. نوع کاربرد دستگاه جاروب خیابانی و استفاده از آنها در شهرک های مسکونی ایجاب می نماید که دستگاه جاروی خیابانی در سطح استاندارد بالا و بصورت کاملا مستحکم ساخته شود. در نتیجه بدنه و شاسی این دستگاه به سادگی آسیب نمی بیند. همچنین بخش های داخلی دستگاه نیز به خوبی محافظت شده و بدین ترتیب طول عمر طولانی دستگاه تضمین می شود.


سطح بالای ایمنی

بطور کلی طراحی دستگاه سویپربه گونه ای است که سطح بالایی از ایمنی را ارائه نموده و خطر خاصی برای کارکنان و سایر افرادی که ممکن است در نزدیکی دستگاه باشند، ایجاد نمی کند. برای نظافت شهرک های مسکونی معمولا از سوییپرهای سرنشین دارد استفاده می شود. در طراحی این سوییپرها غالبا مسائل ارگونومیک در تمامی بخش ها خصوصا محل نشستن کاربر و فرمان هدایت در نظر گرفته شده و در نتیجه بروز مشکلاتی نظیر پشت درد، کمر درد و زانو درد در کاربران به حداقل می رسد. همچنین مدل های پیشرفته تر سوییپر دارای مکنده‌های مخصوص ذرات ریز می باشند در نتیجه از بلند شدن گرد و غبار هنگام کار جلوگیری کرده و بدین ترتیب از بروز بیماری های تنفسی و ناراحتی های چشمی برای کاربران، ساکنین و مراجعه کنندگان شهرک ها جلوگیری می نمایند.

گالری تصاویر

جاروی مکانیزه شهرک های مسکونی،محوطه خیابان های شهر جاروی محوطه شهرک های مسکونی سوییپر مکانیزه شهرک ها نظافت صنعتی شهرک جاروی خیابان شهرک جاروی جدید شهرک جاروی ماشینی محوطه شهرک هتل اماکن مسکونی تفریحی جاروی خیابانی مجتمع های مسکونی محوطه خیابان جاروب ماشین جاروب خیابانی شهرک ها سویپر مکانیزه شهری  جاروی ماشینی مکانیزه سرنشین دار سویپر دیزلی جاروب جاروی مکانیزه سرنشین دار جاروب جدید شهری جارو نظافت مکانیزه با سویپر تجهیزات نظافتی شهرک ها دستگاه پر کاربرد شهرکهای مسکونی،صنعتی،هتل،سویپر

گالری ویدئو

جاروی محوطه سرنشین دار\ نظافت شهرک||جاروی جدید محوطه|نظافت صنعتی شهرک ها

درخواست اطلاعات بیشتر