شستشوی راه پله ها با اسکرابر چند منظوره

مراکز تجاری و مسکونی به واسطه تردد بالای افراد می توانند بسیار آلوده و کثیف باشند. نظافت و شستشوی موثر و با کیفیت کف پوش ها و راه پله ها نقش اساسی در افزایش جلوه های بصری محیط داشته و با حذف کامل عوامل آلودگی رضایت مشتریان و ساکنین این مجموعه ها را فراهم می آورد. مسلم است که وسعت بالا و تردد و ازدحام جمعیت در چنین اماکنی نظافت و شستشوی آنها را با مشکلات فراوانی رو به رو نموده نموده و هزینه های گزافی را در پی دارد. شستشو و نظافت راه پله ها یکی از دشوارترین و زمان بر ترین بخش های عملیات نظافت می باشد که با توجه به تعداد زاید پله ها و تردد افراد نیازمند تعداد زیادی نیروی خدماتی می باشد تا در زمانی کوتاه نظافت و شستشوی این بخش ها را به پایان برسانند، همین افزایش در تعداد نیروی خدماتی موجب افزایش هزینه ها در بخش نظافت می گردد. در چنین شرایطی استفاده از شیوه های نوین و به کار گیری تجهیزات مکانیزه ای چون دستگاه اسکرابر چند منظوره گزینه ای مناسب و کاربردی برای شستشو و نظافت سطوح در مراکز تجاری و مسکونی می باشد.

معرفی دستگاه اسکرابر چند منظوره

اسکرابر چند منظوره دستگاهی مکانیزه برای شستشوی انواع سطوح افقی و عمودی می باشد که به واسطه تجهیز به برس یا پد تمامی آلاینده های چسبیده به سطوح را نظافت می نماید. موتور اسکرابر چند منظوره دستگاهی بدون کابل و گشتاور بالا می باشد که با هدف دسترسی آسان کاربر به نقاط دور از دسترس و شستشوی موثر و با کیفیت این نقاط طراحی و تولید شده است. این دستگاه شامل کوله پشتی حمل شارژر و باتری، باتری 12 ولتی، شارژر باتری، دسته تلسکوپی، برس متوسط، نگهدارنده پد، پد ساینده، پد شستشو و پد جلادهی همچنین یک پد میکرو فایبر می باشد.
ویژگی های اسکرابر چند منظوره

اسکرابر چند منظوره به واسطه استفاده از برس یا پد شستشو با گشتاور بالا توانایی بالایی در نظافت و شستشوی سطوح دارد. وزن کم این دستگاه و ساختار مناسب کوله حمل آن، خستگی کاربر را به میزان قابل ملاحظه ای کاهش می دهد. تجهیز این دستگاه به دسته تلسکوپی امکان دسترسی به نقاط دشوار و دور از دسترس را به راحتی برای کاربر فراهم می نماید. استفاده از مواد مقاوم در ساختار این دستگاه از دیگر ویژگی های منحصر به فرد ان می باشد. اسکرابر چند منظوره کاملا ضد آب بوده و از این رو می توان از آن برای شستشو و نظافت سطوح داخلی استخر ها و آب نما های پر از آب استفاده نمود. عدم وجود کابل برق در این دستگاه مانع از محدودیت در دامنه حرکتی آن گردیده و از این رو به راحتی می توان از این دستگاه برای شستشو و نظافت نقاط دور از دسترس استفاده نمود.


مزایای استفاده از اسکرابر چند منظوره در نظافت

با توجه به قدرت مانور بالای این دستگاه و قابلیت جا به جایی راحت و آسان آن، به راحتی می توان از این دستگاه برای شستشو و نظافت راه پله ها استفاده نمود. استفاده از دسته تلسکوپی بلند در اسکرابر چند منظوره با کاهش فشار کاری بر روی کاربر علاوه بر اینکه موجب افزایش توان کاری اپراتور در نظافت می شود دسترسی به نقاط دشوار را نیز تسهیل نموده و از این رو نظافت با کیفیت و موثری را ارائه می دهد. با توجه به مکانیسم مکانیزه ای دستگاه زمان لازم و تعداد نفرات لازم برای عملیات نظافت به میزان قابل ملاحظه ای کاهش یافته و همین امر تاثیرات به سزایی را در کاهش هزینه ها خواهد داشت. استفاده از سیستم برس زنی علاوه بر از بین بردن آلودگی ها موجب درخشش و براقیت سطوح می گردد.


درخواست اطلاعات بیشتر