اسکرابر چند منظوره، دستگاه نظافت راه پله

مراکز تجاری و مسکونی شامل مجتمع ها و فروشگاه های تجاری تا ساختمان ها اداری و مسکونی همگی به واسطه تردد بالای افراد می توانند بسیار آلوده و کثیف باشند. راه پله به عنوان یکی از پر رفت و آمد ترین بخش ها در این مراکز در معرض آلودگی های گسترده تری قرار دارد. نظافت و شستشوی موثر و با کیفیت کف پوش ها و راه پله ها نقش اساسی در افزایش جلوه های بصری محیط داشته و با حذف کامل عوامل آلودگی رضایت مشتریان و ساکنین این مجموعه ها را فراهم می آورد. اسکرابر چند منظوره یک دستگاه نظافت راه پله بوده که به صورت کاملا تخصصی به شستشوی سریع و اسان این بخش در مراکز مختلف می پردازد. مسلم است که وسعت بالا و تردد و ازدحام جمعیت در چنین اماکنی نظافت و شستشوی آنها را با مشکلات فراوانی رو به رو نموده نموده و هزینه های گزافی را در پی دارد. 

مشکلات نظافت راه پله در مراکز مختلف

شستشو و نظافت راه پله ها یکی از دشوارترین و زمانبر ترین بخش های عملیات نظافت می باشد که با توجه به تعداد زیاد پله ها و تردد افراد، نیازمند تعداد زیادی نیروی خدماتی می باشد تا در زمانی کوتاه نظافت و شستشوی این بخش ها را به پایان برسانند، همین افزایش در تعداد نیروی خدماتی موجب افزایش هزینه ها در بخش نظافت می گردد. علاوه بر این در مراکز بزرگ نمی توان زمان زیادی را برای شستشوی این بخش پر استفاده گذاشته و باید هرچه سریعتر با استفاده از تخصصی ترین دستگاه نظافت راه پله، این عملیات انجام شود. در چنین شرایطی استفاده از شیوه های نوین و به کارگیری تجهیزات مکانیزه ای چون دستگاه اسکرابر چند منظوره گزینه ای مناسب و کاربردی برای شستشو و نظافت سطوح در مراکز تجاری و مسکونی می باشد.


معرفی دستگاه اسکرابر چند منظوره

اسکرابر چند منظوره، دستگاه نظافت راه پله

اسکرابر چند منظوره دستگاهی مکانیزه برای شستشوی انواع سطوح افقی و عمودی می باشد که به واسطه تجهیز به برس یا پد تمامی آلاینده های چسبیده به سطوح را نظافت می نماید. از اسکرابر چند منظوره به عنوان دستگاه نظافت راه پله نیز یاد شده و  موتور اسکرابر چند منظوره بدون کابل و با امکان ایجاد گشتاور بالا می باشد که با هدف دسترسی آسان کاربر به نقاط دور از دسترس و شستشوی موثر و با کیفیت این نقاط طراحی و تولید شده است. این دستگاه شامل کوله پشتی حمل شارژر و باتری، باتری 12 ولتی، شارژر باتری، دسته تلسکوپی، برس متوسط، نگهدارنده پد، پد ساینده، پد شستشو و پد جلادهی همچنین یک پد میکرو فایبر می باشد.
- ویژگی های دستگاه نظافت راه پله

شستشوی راه پله با استفاده از دستگاه اسکرابر چند منظوره

اسکرابر چند منظوره به واسطه استفاده از برس یا پد شستشو با گشتاور بالا توانایی بالایی در نظافت و شستشوی سطوح دارد. وزن کم این دستگاه و ساختار مناسب کوله حمل آن، خستگی کاربر را به میزان قابل ملاحظه ای کاهش می دهد. تجهیز این دستگاه به دسته تلسکوپی امکان دسترسی به نقاط دشوار و دور از دسترس را به راحتی برای کاربر فراهم می نماید. استفاده از مواد مقاوم در ساختار این دستگاه از دیگر ویژگی های منحصر به فرد ان می باشد. اسکرابر چند منظوره کاملا ضد آب بوده و از این رو می توان از آن برای شستشو و نظافت سطوح داخلی استخر ها و آب نما های پر از آب استفاده نمود. عدم وجود کابل برق در این دستگاه مانع از محدودیت در دامنه حرکتی آن گردیده و از این رو به راحتی می توان از این دستگاه برای شستشو و نظافت نقاط دور از دسترس استفاده نمود.- مزایای استفاده از اسکرابر چند منظوره در نظافت

دستگاه نظافت راه پله، دستگاه اسکرابر چندمنظوره

با توجه به قدرت مانور بالای این دستگاه نظافت راه پله و قابلیت جابه جایی راحت و آسان آن، به راحتی می توان از این دستگاه برای شستشو و نظافت راه پله ها استفاده نمود. استفاده از دسته تلسکوپی بلند در اسکرابر چند منظوره با کاهش فشار کاری بر روی کاربر علاوه بر اینکه موجب افزایش توان کاری اپراتور در نظافت می شود، دسترسی به نقاط دشوار را نیز تسهیل نموده و از این رو نظافت با کیفیت و موثری را ارائه می دهد. با توجه به مکانیسم دستگاه زمان لازم و تعداد نفرات لازم برای عملیات نظافت به میزان قابل ملاحظه ای کاهش یافته و همین امر تاثیرات به سزایی را در کاهش هزینه ها خواهد داشت. استفاده از سیستم برس زنی علاوه بر از بین بردن آلودگی ها موجب درخشش و براقیت سطوح می گردد.

درخواست اطلاعات بیشتر