کاربرد ابزار نظافت در مراکز تجاری مسکونی

تجهیزات نظافتی در میان مجتمع های تجاری و مسکونی نقش بسیار مهمی دارند و برای تمیز نمودن سطوح گوناگون ابزارهای مختلف و خاص مورد استفاده قرار می گیرند. گردگیری یک فرآیند نظافتی است که در همه مراکز تجاری، اداری و مسکونی انجام می پذیرد. وجود گرد و غبار در منازل برای افراد خانه و به ویژه کودکان زیان آور است و می تواند باعث بروز حساسیت های پوستی و تنفسی شود. هم چنین در مجتمع های تجاری، مراکز تفریحی، هتل ها و دیگر اماکن عمومی پر رفت و آمد عملیات نظافت و پاکسازی بیش از پیش اهمیت می یابد چرا که ترددهای پی در پی سرعت انتقال آلودگی را در محیط افزایش می دهد و باید سطوح مختلفی که به طور مستقیم و یا غیر مستقیم با مراجعه کنندگان در تماس هستند، نیاز به نظافت پیوسته دارند. به منظور این که سطوح تمیزی مورد نظر را داشته باشند باید ابزارهای مناسب به کار رود. این ابزارها و تجهیزات بسیار ساده هستند و هیچ گونه پیچیدگی ندارند و در عین حال فرآیند نظافت را در مراکز تجاری و مسکونی متحول می سازد.


انواع ابزار نظافت حرفه ای

تجهیزات نظافت دستی حرفه ای دامنه گسترده ای از محصولات را در بر می گیرد و شامل انواع پارچه و تنظیف نظافتی، پد گردگیری، پد تی کشی،‌ جارو و خاک انداز، سطل زباله و ...،‌ می شود. تمامی محصولات تولید شده توسط کمپانی فیلموپ بر اساس استانداردهای جهانی و مطابق با اصول ارگونومیک طراحی و تولید شده اند. به این ترتیب بالاترین سطح بهداشت و ایمنی فراهم شده و کاربران به سادگی و بدون زحمت می توانند به کار با این تجهیزات بپردازند. این محصولات بسیار کاربردی هستند و پاسخگوی نیازهای نظافتی در محیط های تجاری، مسکونی و ... می باشند.


انواع ابزار نظافت پرکاربرد

در ادامه برخی تجهیزات نظافت دستی پرکاربرد و حرفه ای معرفی می گردد:


تی مخزن دار

تی مخزن دار یک تی بسیار کاربردی و مفید است که جهت ضد عفونی نمودن سطوح کف و شستشوی آسان آن طراحی و تولید شده است. این تی دارای مخزن محلول شوینده است که شفاف بوده و قابلیت جدا شده دارد. دستگیره جانبی برای تنظیم دبی محلول، دسته آلومینیومی و نگهدارنده پد تی مجهز به نوارهای چسب پارچه ای قابل تعویض از ویژگی های این تی پیشرفته به شمار می آیند. این تی جهت نظافت و ضدعفونی نمودن سطوح در منازل، مراکز تجاری و اداری، بیمارستان ها و مراکز درمانی و هر فضای دیگری که نیازمند رسیدگی و نظافت روزانه است، بسیار مناسب و ایده آل می باشد.


نگهدارنده انعطاف پذیر (snake)

این نگهدارنده یک دسته بسیار کاربردی و منحصر به فرد برای نظافت سطوح دور از دسترس است. توانایی شکل پذیری این دسته امکان نظافت هر نوع سطح صاف و منحنی را فراهم نموده و به آن قابلیت انطباق با انواع سطوح نموده است. نگهدارنده انعطاف پذیر لولای قابل تنظیم تا زاویه 270 درجه دارد و با دسته تلسکوپی هم می توان از آن بهره گرفت. 


پد تی میکروفایبر

پد میکروفایبر برای تی یکی از متداول ترین انواع پد می باشد که از قدرت جذب بالایی برخوردار است. این پد بدون بر جای گذاشتن رد آب سطح را تمیز می گرداند و پس از بارها شستشو همچنان کیفیت و کارایی اولیه خود را حفظ می نماید. این پد به همراه تی در مجتمع های تجاری و مسکونی کاربردی ویژه دارد.


پد تی آنتی باکتریال

پد آنتی باکتریال یک ابزار نظافت فوق العاده است که به نگهدارنده تی متصل می شود. این پد از الیاف مایکروفایبر فرآوری شده با یون های نقره تولید شده است و می تواند به میزان 98/99 باکتری ها و قارچ ها را حذف گرداند. این پد جهت شستشوی سطوح کف در مجتمع های تجاری و مسکونی و همین طور مراکزی که نسبت به آلودگی حساس هستند، تجهیزی مناسب و کارآمد به شمار می آید.


تی های نظافتی و به همراه ترولی قابل استفاده هستند و امکان به کارگیری آن ها به صورت جداگانه نیز وجود دارد.

گالری تصاویر

ابزار نظافت ابزار نظافت ابزار نظافت

درخواست اطلاعات بیشتر