کاربرد ترولی نظافتی

انجام امور نظافتی و حذف آلاینده ها از روی سطوح در مراکز تجاری و ساختمان های مسکونی به منظور حفظ جلوه های بصری و تامین سطوح بهداشتی محیط امری لازم و ضروری می باشد. البته دسترسی به تمامی بخش های محیط و حذف گرد و غبار و آلاینده ها از روی انواع سطوح ناهموار دشوار می باشد. ماندگاری طولانی مدت آلاینده ها بر روی کف پوش ها می تواند خسارات پر هزینه ای را بر کفپوش ها وارد نموده و هزینه های گزاف تعمیر یا تعویض کف پوش ها را در پی داشته باشد. از این رو شستشو و حذف آلاینده ها از روی سطوح در اماکنی چون ساختمان های تجاری یا مسکونی، علاوه بر اینکه با افزایش جلوه های بصری محیط موجب آرامش بیشتر ساکنین و مشتریان می شود نقش موثری در کاهش هزینه ها دارد. مسلم است که به منظور دسترسی به نقاط دور از دسترس و هم چنین نظافت آلودگی های موضعی، استفاده از ترولی نظافتی گزینه ای مناسب و مقرون به صرفه می باشد.


معرفی ترولی نظافتی

به طور کلی ترولی نظافتی مجهز به مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف و آبگیر تی می باشد. استفاده از چرخ های مقاوم و دسته ارگونومیک  در ساختار این ترولی ها، حمل و نقل و جا به جایی آنها را تسهیل نموده است. بدنه این ترولی ها از مواد قابل باز یافت ساخته شده و از این رو سازگاری بالایی با محیط زیست دارند. از دیگر ویژگی های ترولی های نظافتی می توان به محفظه های تعبیه شده در بدنه ترولی به منظور نگهداری، حمل و نقل و دسترسی آسان به مواد شوینده و نظافتی اشاره نمود. علاوه بر این، مدل های بالاتر و تخصصی تر ترولی ها مجهز به نگهدارنده کیسه زباله می باشند که موجب سهولت کاربر در جمع آوری آلاینده های درشت و تخلیه مخازن زباله می گردد. طراحی منسجم و فشرده این ترولی ها فضای لازم برای نگهداری از آنها را به میزان قابل ملاحظه ای کاهش داده است.


انجام امور نظافتی با استفاده از ترولی های نظافتی

مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف به میزان قابل ملاحظه ای موجب افزایش کیفیت نظافت با استفاده از ترولی ها می گردد. ابعاد کوچک و فشرده این ترولی ها موجب کاهش فضای لازم برای نگهداری شده است. برخی از ترولی های نظافتی مجهز به قلاب های ویژه برای نگهداری تی می باشند. آبگیر های به کار رفته در ساختار ترولی ها با فشار موثر بر روی الیاف تی موجب خروج کامل آب از الیاف شده و از این رو مانع از انتشار بیش از حد مایعات بر روی سطوح شده و در نتیجه زمان لازم برای خشک شدن را کاهش می دهند. استفاده از درب برای کیسه های زباله مانع از انتشار بوی نامطبوع متساعد شده از آلاینده ها و زباله ها می گردد.کاربرد ترولی نظافتی در نظافت و شستشوی سطوح در مراکز تجاری و مسکونی

تردد بالای افراد و مراجعه کنند گان به مراکز تجاری و مسکونی موجب الوده شدن سطوح کف می شود. انتقال آلاینده ها از فضای بیرون به داخل ساختمان ها اصلی ترین عامل در آلودگی کف پوش ها در این اماکن می باشد. علاوه براین ریختن مایعات و مواد خوراکی بر روی کف پوش ها علاوه بر اینکه می توان موجب سقوط افراد شود، با ماندگاری بر روی سطوح موجب تخریب لایه های سطحی کف پوش ها می گردد. از این رو نظافت سریع و به موقع این گونه آلاینده ها علاوه بر افزایش ایمنی محیط مانع از خسارات پر هزینه بر روی کف پوش ها می گردد. ترولی ها به واسطه ابعاد کوچک و فشرده و هم چنین وزن سبک به راحتی جا به جا شده و امکان نظافت سریع و با کیفیت سطوح را به صورت روزمره برای کاربر فراهم می نماید.

گالری تصاویر

ترولی نظافتی ترولی نظافتی

گالری ویدئو

ترولی نظافتی آبگیر ترولی نظافتی

درخواست اطلاعات بیشتر