مهم ترین مزایا و دلایل به کارگیری پولیشر

لازمه درخشندگی سطوح فقط منحصر به سالن های نمایشگاه ماشین و یا لابی هتل های چند ستاره نمی باشد، بلکه همه مراکزی که قصد دارند با ایجاد یک محیط نه فقط تمیز بلکه درخشان، نظر افراد را جلب کرده و در ذهن آنها تأثیر و ذهنیت مثبتی ایجاد کنند، احتیاج دارند تا با به کارگیری از برخی روش ها به این مهم دست یابند.

در میان تعداد متنوعی از دستگاه های نظافتی موجود، انتخاب یک دستگاه که به این منظور طراحی و تولید شده باشد، می تواند در رسیدن به این هدف، بسیار کمک کننده باشد. دستگاه پولیشر از جمله مهم ترین این دستگاه ها بوده که با کارایی بالا رسیدن به سطحی درخشان و براق را فراهم می آورد. در ادامه به برخی از ویژگی ها و مزایای بهره مندی از این دستگاه می پردازیم.

مزایای استفاده از پولیشر صنعتی چیست؟

از جمله برخی مهم ترین این مزایا می توان به موارد زیر اشاره نمود:

راحت شدن امر شست و شو با دستگاه پولیشر

سطح جلا داده شده آسان تر از سطوح جلا داده نشده تمیز می گردند چرا که در برابر لکه ها، رطوبت و گرد و غبار مقاومت بیشتری دارند و آلودگی ها به سختی در این سطوح نفوذ می کنند. همچنین ترک خوردگی و انتقال رطوبت در سطوحی که به طور کامل جلا داده شده است احتمال کمتری دارد. در نتیجه این امر می تواند شست و شوی سطوح را آسان تر نماید.

کارایی بالای پولیشر

این دستگاه می تواند بر روی بسیاری از سطوح از جمله سطوح سخت، بتن، چوب، سرامیک و یا سنگ مورد استفاده قرار گیرد. در نتیجه فقط با تهیه یک دستگاه می توان سطوح با جنس های گوناگون از یک انبار بتنی پر رفت و آمد تا سالن اجتماع چوبی یک هتل مجلل را جلادهی کرد. 

صرفه جویی در هزینه ها 

نگه داری از سطوح سنگ و سرامیک و یا پولیمر می تواند بسیار هزینه بر باشد، هرگونه آسیب و صدمه رسیدن به سطوح هنگام انجام عملیات شست و شو و نظافت می تواند هزینه بالایی برای تعمیر و یا جایگزینی به همراه داشته باشد. استفاده از دستگاه کف ساب اگرچه به صرف یک هزینه اولیه احتیاج دارد اما این اطمینان خاطر را برای سرمایه گذار فراهم می آورد که انواع مختلفی از سطوح، بدون آسیب و با بهترین کیفیت مورد نظافت و جلادهی قرار خواهند گرفت و با کاهش هزینه های ناشی از آسیب و درنتیجه تعمیر احتمالی، در بلند مدت هزینه تهیه دستگاه باز می گردد.

برتری دستگاه کف ساب نسبت به روش های سنتی

بیشتر واکس ها، حلال ها و مواد جلادهنده و پولیش کننده های استفاده شده در روش های سنتی جلادهی بسیار دشوار در به کاریگیری می باشند. و در نتیجه به کاربری احتیاج است تا اطلاعات دقیقی در ضمینه نوع و مواد به کارگیری در این فریند داشته باشد و بتواند با صرف زمانی نه چندان کوتاه و با انجام یک کار فیزیکی پر دردسر به ویژه اگر محیط وسعت زیادی داشته باشد به انجام عملیات بپردازد. این در حالی می باشد که دستگاه کف ساب بسیار کاربرپسند و راحت در به کارگیری می باشد به علاوه کاربر و افراد در محیط در تماس با مواد شیمیایی سمی و یا قابل احتراق نبوده و این می تواند امنیت افراد را بسیار افزایش دهد.

قابل استفاده بودن در محیط های پر رفت وآمد

سطوح در مناطقی که پر رفت و آمدتر هستند در معرض آسیب بیشتری قرار دارند در نتیجه نیازمند مراقبت بیشتر و نگه داری با کیفیت تری می باشند . دستگاه پولیشر دستگاهی است که به همین منظور می تواند مورد استفاده گیرد. هم چنین مدل های مختلف این دستگاه عموما صدای کمی تولید کرده و به علاوه بدون ایجاد خطر لغزندگی برای افراد بسیار ایمن می باشند و می توانند حتی در ساعت های اداری نیز مورد استفاده قرار گیرند.

موارد ذکر شده تعدادی از مهم ترین مزیت های به کارگیری دستگاه پولیشر می باشد که تهیه دستگاه را از جمله ملزومات در اکثر محیط های تجاری، اداری، هتل ها، سالن های گردهمایی مانند سالن همایش ها و نمایشگاه ها، کلینیک های درمانی، سالن های کارخانه های صنایع غذایی و... می گرداند.

درخواست اطلاعات بیشتر