جاروبرقی صنعتی پله برقی

مراکز تجاری و مسکونی دارای بخش های متعددی هستند و عموما از وسعت بالایی برخوردار می باشند. نظافت هریک از این بخش ها بدون تجهیز به ابزاز و تجهیزات نظافتی با صرف زمان زیاد همراه بوده و یا در عمل ممکن نخواهد بود. در کنار این نظافت برخی بخش ها با روش های سنتی امکان پذیر نمی باشد. پله برقی یکی از بخش های مهم و پر استفاده در هر محیطی به شمار می آید. این وسیله به دلیل استفاده مداوم افراد در هر محیطی که قرار داشته باشد به نگه داری و نظافت دقیق نیازمند است. جاروبرقی صنعتی پله برقی یکی از دستگاه های کاملا تخصصی در نظافت این بخش با دقت بالا و سرعت مناسب می باشد. در ادامه به بررسی بیشتر نحوه استفاده از دستگاه جاروبرقی صنعتی به منظور نظافت پله برقی پرداخته می شود.


اهمیت نظافت پله برقی در محیط های مختلف

تردد بالای افراد بر روی پله برقی در محیط های اداری و تجاری سبب انتقال حجم بالایی از الودگی ها و گرد و غبار بر روی این دستگاه ها می شود. درصورتی که به شیوه ای صحیح و در زمان مناسب این آلودگی ها از میان برداشته نشوند، با نفوذ به بخش های داخلی دستگاه موجب آسیب به پله برقی شده و در طولانی مدت می تواند نقص و یا بروز اشکالات متعددی را در عملکرد دستگاه به همراه داشته باشد و ریسک از کار افتادگی دستگاه را افزایش دهد. از این رو در موارد بسیاری می توان از جاروبرقی صنعتی پله برقی به منظور نظافت پله برقی استفاده نمود.


 اهمیت استفاده از دستگاه نظافت صنعتی در نظافت پله برقی

به دلیل حساسیت بالای دستگاه های برقی نیاز به دقت در نظافت آنها بسیار اهمیت دارد. استفاده از روشی که بتوان در مدت زمانی کوتاه با بهترین کیفیت پله برقی ها را نظافت نمود، بدون استفاده از دستگاه تخصصی نظافت پله برقی عملا غیر ممکن می باشد. به منظور افزایش عمر و کارایی این بخش ها، همچنین کاهش زمان از کارافتادگی دستگاه به منظور انجام تعمیرات و... استفاده از روش های تخصصی نظافت بسیار حائز اهمیت است.


جاروبرقی صنعتی پله برقی

مکنده صنعتی یک دستگاه بسیار قدرتمند در جمع آوری آلودگی های صنعتی از محیط های مختلف می باشد. این دستگاه می تواند در کنار آلوگی های جامد، مایعات را نیز با قدرت بالا جمع آوری نماید در نتیجه یک دستگاه ایده آل به منظور نظافت تخصصی پله برقی محسوب می شود.


نحوه عملکرد دستگاه مکنده صنعتی

اساس کار تمام دستگاه های جاروبرقی اعم از صنعتی، خانگی، تجاری و هتلی ایجاد خلا در مخزن دستگاه  است. یه این ترتیب که پمپ دستگاه جاروبرقی با تخلیه هوای داخل مخزن دستگاه موجب ایجاد یک خلا نسبی در داخل مخزن می گردد، در نتیجه این اختلاف فشار، هوا را از اطراف جاروبرقی به وسیله یک لوله مکش کرده و همراه با هوا آلودگی ها نیز جمع آوری می شوند. تفاوت هایی از جمله قدرت و سرعت مکش، توان موتور، مدت زمان استفاده پیوسته از دستگاه، نوع پمپ و موتور و... همگی از عوامل ایجاد تفاوت میان انواع مختلف جاروبرقی می باشد.


مزایای استفاده از دستگاه مکنده صنعی در نظافت جاروبرقی

نظافت پله برقی به دلیل وجود شیار های مختلف موجود بر پله ها و به دام افتادن آلودگی ها کمی دشوار به نظر می آید. این درحالی است که یک مکنده پرقدرت در کنار تجهیزات پله برقی شوی می توان این آلودگی های به دام افتاده را به راحتی و در زمانی کوتاه جمع آوری نماید. به این ترتیب به دلیل افزایش سرعت نظافت، زمان غیرقابل دسترس بودن پله برقی کاهش یافته و مراجعه کنندگان به مراکز اداری، و تجاری می توانند از پله برقی در هر زمان استفاده نمایند.

درخواست اطلاعات بیشتر