دستگاه نظافت صنعتی مراکز تجاری مسکونی

مراکز با وسعت بالا و بخش های مختلف و متعدد عموما به هنگام نظافت با مشکلات زیادی رو به رو می باشند. نوع آلودگی، وسعت محیط و میزان تردد در بخش های مختلف یک مرکز متفاوت بوده و به دلیل شرایط محیطی مختلف نمی توان از یک روش و یا وسیله یکسان برای نطافت تمام بخش ها استفاده نمود. یک مرکز تجاری مسکونی بدون شک یکی از این محیط ها است که به دلیل وسعت بالا و رفت آمدهای متعدد افراد می تواند در گروه محیط های آلوده قرار بگیرد. استفاده از انواع دستگاه نظافت صننعتی نظیر اسکرابر، واترجت، جاروبرقی صنعتی و... در گروه دستگاه هایی هستند که می توانند در بخش های مختلف یک مرکز تجاری مسکونی مانند پارکینگ ها، لابی، محوطه بیرونی، شستشو نما و... مورد استفاده قرار بگیرند. 

دستگاه اسکرابر و شستشو سطوح کف

شستشو سطوح کف یکی از مهم ترین، اولین و شاید اساسی ترین مراحل در نظافت انواع محیط ها به شمار می آید. اولین بخشی که هر مراجعه کننده در بدو ورود به محیط متوجه آن می شود تمیزی و یا آلودگی سطوح کف است. این بخش ها همچنین به دلیل وسعت بالا در مراکز تجاری مسکونی ممکن عملیات نظافت را با مشکلات متعددی مواجه سازند. استفاده از دستگاه اسکرابر علاوه بر کاهش زمان مورد نیاز برای نظافت، سرعت و کیفیت عملیات نظافت را بهبود می بخشد. 

اسکرابر دستی

این دستگاه به دلیل ابعاد فشرده از مانورپذیری بالایی برخوردار بوده و می تواند انواع رمپ ها در پارکینگ ها، محیط های باریک و دسترسی کم، حیاط منازل، کفپوش نمایشگاه های ماشین و محیط های فروشگاهی با موانع بالا را به راحتی شستشو دهد.

اسکرابر سرنشین دار

اگر وسعت محیط افزایش یابد به دستگاهی بزرگتر، با قدرت بیشتر و پهنای شستشو ببیشتر نیازمند است. دستگاهی که ضمن کاهش هزینه های شستشو  در بلند مدت، نیاز به مصرف آب و مواد شوینده را کاهش داده و بدون ایجاد خستگی نظافت محیط های تجاری مسکونی را به شیوه ای صحیح انجام دهد. اسکرابر سرنشین دار دستگاهی کاملا مناسب و ایده آل طراحی شده برای این قبیل نظافت می باشد.

دستگاه واترجت صنعتی و کاربردهای بسیار در مراکز تجاری مسکونی

انواع آلودگی و گرد و لکه های موجود بر روی نمای ساختمان ها، لکه های روعنی و رد لاستیک ها در پارکینگ محیط های تجاری مسکونی گاها به راحتی از میان نمی روند. این لکه های درصورتی که به درستی از میان برداشته نشوند، تثبیت شده و قدیمی می شوند و علاوه بر ایجاد ظاهری نازیبا می توانند مشکلاتی را برای کفپوش ها و یا نمای ساختمان به وجود آورند. استفاده از دستگاه واترجت صنعتی با پاشش آب فشار قوی حتی سخت ترین، قدیمی ترین و چسبنده ترین آلودگی ها را نیز از سطوح مختلف و نمای یک مرکز تجاری مسکونی پاکسازی می نماید.

فشار و دبی

یکی از پارامترهای تاثیرگذار در استفاده از واترچت صنعتی در محیط های مختلف فشار و دبی تعیین شده می باشد. به هنگام تصمیم گیری برای تعیین این المان ها ابتدا لازم است تا نوع آلودگی و جنس سطح مشخص شود. در صورتی که فشار کم بوده و به میزانی که باید از سوی دستگاه تامین نگردد آلودگی ها از روی سطح پاک نمی شود در صورتی که فشار بیشتر از حد لازم باشد به سطح آسیب وارد می گردد. در نتیجه انتخاب دبی و فشار مناسب از جمله ملزومات هنگام خریذ یک واترجت صنعتی مناسب است.

جاروبرقی صنعتی وسیله ضروری برای نظافت دقیق

گردو غبار همیشه در گروه آلودگی های رایج در محیط های مختلف هستند. این آلودگی ها ممکن است از گوشه و کنار دیوارهای پارکینگ و لابی تا آسانسور و پله های برقی یک مرکز تجاری و مسکونی و با کفپوش موکت در این مراکز وجود داشته باشد. با استفاده از یک جاروبرقی صنعتی با قدرت مکش بالا می توان آلودگی های مختلف جامد و حتی مایع را در زمانی کوتاه و کیفیتی مناسب جمع آوری کرد.

درخواست اطلاعات بیشتر