کفشوی نمایشگاه ها

درخشندگی و نظافت سالن های نمایشگاه اتومبیل تاثیر بسزایی در جلب نظر و رضایت مشتریان دارد. از این رو استفاده از کف پوش های صیقلی و شفاف امری بدیهی در چنین اماکنی بوده تا با انعکاس نمای اتومبیل ها و چراغ ها باعث ارتقا جلوه های بصری محیط و ماشین ها شوند. شستشو و نظافت مستمر این کف پوش ها به منظور حفظ درخشندگی و انعکاس نور محیط امری ضروری می باشد. مسلم است که استفاده از تی و سطل آب یا همان شیوه های سنتی نظافت از کارآیی مناسبی برای شستشو و نظافت این سطوح برخوردار نبوده و نمی تواند درخشندگی لازم برای محیط را احیا نماید، از این رو استفاده از شیوه های نوین نظافتی و ماشین آلات مکانیزه ایی چون دستگاه های اسکرابر صنعتی علاوه بر ارتقا کیفیت نظافت با سایش و از بین بردن انواع آلودگی های چسبیده به کف پوش ها موجبات درخشندگی و براقیت انها را فراهم می آورد.

اساس عملکرد دستگاه اسکرابر

دستگاه های اسکرابر یا همان کف شوی های صنعتی دستگاه هایی می باشند که با استفاده از سیستم برس زنی تمامی آلاینده های چسبیده به کف پوش ها و گرد و غبار سطحی را شستشو داده و با مکش آب آلوده ناشی از عملیات شستشو، سطوحی خشک، درخشان و عاری از آلودگی ها ایجاد می نمایند. هم زمانی عملیات شستشو و خشک کردن یکی از بزرگترین ویژگی های دستگاه های اسکرابر می باشد. کف شوی های صنعتی به منظور ارتقا کیفیت نظافتی از دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب آلوده ناشی از شستشو استفاده می نمایند.


تقسیم بندی اسکرابر های صنعتی بر اساس نوع هدایت دستگاه

اسکرابر ها بر اساس نوع هدایت دستگاه به دو دسته اسکرابر های دستی و اسکرابر های سرنشین دار یا خودرویی تقسیم می شوند. در نمونه های دستی اسکرابر، کاربر در پشت دستگاه اسکرابر قرار گرفته  و به واسطه دسته دستگاه آن را هدایت می نماید، مدل های سرنشین دار اسکرابر مجهز به صندلی اپراتور بوده و کاربر با نشستن بر روی صندلی، دستگاه را هدایت می نماید.


مقایسه اسکرابر دستی و اسکرابر سرنشین دار

اسکرابر های دستی در مقایسه با نمونه های سرنشین دار ابعاد کوچکتری داشته و به واسطه همین بعاد کوچکف پهنای شستشو و وزن کمتری نیز دارند. قدرت مانور بالا و قابلیت جا به جایی بالای اسکرابر های دستی، باعث افزایش کارآیی این دستگاه ها در نظافت امامن و معابر باریک و متراکم شده است. اسکرابر های سرنشین دار به واسطه صندلی اپراتور و پهنای شستشوی بالا گزینه مناسبی در نظافت  مساخت های بالا و وسیع بوده و باعث کاهش زمان لازم برای نظافت می شوند.


منبع تغذیه در اسکرابر های صنعتی

از آنجایی که دستگاه های اسکرابر معمولا برای شستشو و نظافت سطوح کف اماکن سر بسته به کار می روند، از انرژی الکتریکی استفاده می نمایند. این دستگاه ها به منظور تامین انرژی الکتریکی مورد نیاز خود از باتری یا کابل برق استفاده می نمایند. نمونه های کابلی دستگاه اسکرابر با اتصال کابل برق به پریز انرژی خود را تامین می نمایند از این رو دامنه حرکتی دستگاه های کابلی در مقایسه با نمونه های باتری دار محدود  می باشد. اگر چه دستگاه های باتری دار هیچ ونه محدودیتی در حرکت ندارند، اما استفاده از باتری باعث افزایش قابل ملاحظه ایی در وزن دستگاه اسکرابر شده است.


مقایسه اسکرابر باتری دار و کف شوی های کابلی

همانطور که گفته شد استفاده از کابل برق موجب محدودیت در دامنه حرکتی  دستگاه اسکرابر می شود. در محیط هایی که دسترسی به کابل برق وجود ندارد یا حضور کابل برق در محیط، موجب مزاحمت برای افراد می شود از نمونه های باتری دار اسکرابر استفاده می شود. از آنجایی که نمونه های کابلی مستقیما به منبع انرزی متصل بوده و از ولتاژ بالای برق برای تامین نیرو استفاده می نمایند موتور های قدرتمند تر نسبت به اسکرابر های باتری دار دارند.

مزایای استفاده از دستگاه های اسکرابر

عملیات شستشو و خشک کردن در دستگاه های اسکرابر همزمان می باشد، از این رو عدم ایجاد محدودیت در تردد و دسترسی به نقاط شسته شده و کاهش خطر سقوط در اثر لغزنده بودن سطوح، از مزایای استفاده از اسکرابر ها به جای شیوه های سنتی نظافت می باشد. از آنجایی که این دستگاهه همواره از آب تمیز برای شستشو و نظافت سطوح استفاده می نمایند مانع از انتشار آلودگی ها به سار نقاط شده و کیفیت نظافت را ارتقا می دهند. حجم آب مصرفی دستگاه اسکرابر در مقایسه با شیوه های سنتی بسیار پایین بوده و از این رو تاثیر قابل ملاحظه ایی در صرفه جویی آب دارند. این دستگاهها با افزایش سرعت نظافت و کاهش در تعداد نیروی خدماتی، تاثیر قابل ملاحظه ایی در کاهش هزینه ها خواهند داشت.

گالری تصاویر

نظافت سرامیک، شیتشوی سرامیک ، کفشوی آلمانی، اسکراب شستشوی کف نمایشگاه خودرو،شستن کف نمایندگی خودرو کفشوی شارژی،اسکرابر دستی،نظافت صنعتی نمایشگاه،کفشو زمینشو،اسکرابر دستی،نظافت صنعتی نمایشگاه ها،کفشوی نظافت سالن های تجاری با اسکرابر،شستشوی کف،کفشوی شستشوی کف نمایشگاه ماشین،شستن کف سالن نمایشگاه شستشوی کف نمایشگاه،نظافت صنعتی نمایندگی های خودرو کف شوی نمایندگی،شستشوی سالن های نمایندگی،اسکرابر نظافت کف نمایندگی اتومبیل،کفشوی خارجی،نظافت صنعتی سیستم های نظافتی نمایشگاه،شستشوی سطوح مسطح،زمینشوی کفشوی نمایندگی موتور نظافت صنعتی نمایشگاه شستشو کف شستشوی کف نمایشگاه و نمایندگی موتور اسکرابر موتور نظافت صنعتی نمایشگاه اسکرابر زمینشوی شرکت ابراهیم شستشوی کف نمایشگاه و نمایندگی خودرو و ماشین کفشوی شستشوی کف نمایشگاه و نمایندگی خودرو موتور اسکرابر

گالری ویدئو

دستگاه نظافت صنعتی نمایشگاههای ماشین_اسکرابر آلمان زمین شوی صنعتی_اسکرابر های شارژی_ نظافت کف زمین

درخواست اطلاعات بیشتر