شستشوی کف مجتمع های مسکونی

امروزه زندگی در مجتمع ها و برج های مسکونی یکی از امور اجتناب ناپذیر کلان شهرها می باشد. در واقع مسکن به عنوان یکی از مولفه های واقعی، از نخستین مسائلی است که بشر همواره با آن دست به گریبان بوده و در تلاش برای دگرگونی و یافتن پاسخی مناسب، معقول و اندیشیده برای آن است. پایداری اجتماعی در مجتمع های مسکونی، وضعیتی است که افراد از زندگی در خانه و مجتمع خود رضایت داشته باشند. یکی از بخش های مهم و قابل توجه در مجتمع ها و برج های مسکونی نظافت و بهداشت محیط مشاعات، لابی و راهرو ها می باشد. پاکیزگی و نظافت در واقع بیانگر وضعیت کلی فضاهای مذکور می باشد. طبیعی است که عدم نظافت در چنین مکان هایی احتمال بیماری ساکنین و همچنین پدیدار شدن حشرات موزی را نیز افزایش می دهد. آلودگی های محیط بیرون از منزل، مانند راه رو ها به مرور می تواند وارد خانه شده، و آنجا را نیز آلوده نماید. در صورت عدم نظافت و شستشوی مداوم ساختمان ها، جلا و درخشندگی سطوح کف نیز از بین می رود. برای مجتمع های بزرگ استفاده از نیروی انسانی نه تنها زمان بر است، بلکه باعث خستگی بیش از حد نیروی نظافتی خواهد شد. در صورت استفاده از چند نیرو هم بسیار هزینه بر خواهد بود. بنا به دلایل ذکر شده، بهترین راه، استفاده از دستگاه های شستشوی مکانیزه مدرن می باشد، همانند اسکرابر و واترجت؛ تا علاوه بر رفع مشلات موجود، عمر مفید استفاده از اماکن افزایش یابد.


معرفی دو دستگاه مکانیزه شستشوی کف مجتمع

در این جا به دو نمونه از دستگاه های مکانیزه ای که عمل شستشوی کف را انجام می دهند اشاره شده و در ادامه به طور مختصر معرفی می شوند.


اسکرابر، دستگاهی برای شستشوی کف ساختمان و محوطه

اسکرابر یا کفشوی، یک دستگاه مکانیزه نظافت صنعتی است که به منظور شستشو و خشک کردن همزمان کف اعم از سرامیک، سنگ، بتن و انواع کفپوش طراحی و ساخته شده است. این دستگاه دارای دو مخزن آب تمیز و آب کثیف است که در ابتدا با پاشش آب و مواد شوینده از مخزن آب تمیز بر روی سطح، عمل برس زنی را شروع می نماید. بعد از آن عمل تی زنی و مکش آب کثیف به داخل مخزن دوم انجام می شود. اسکرابرها با توجه به پهنای شستشو و حجم مخازن آب، دارای ابعاد و انواع مختلفی هستند که باید متناسب با محل مورد نظر انتخاب شوند.


واترجت جهت شستشوی آلودگی های عمیق

واترجت یک شوینده فشار قوی است که با فشار بسیار بالای آب جرم ها و کثیفی ها را پاک می کند و سطوح مورد نظر را عاری از هرگونه آلودگی می نماید. که علاوه بر کاهش مصرف آب باعث افزایش کارایی نیروی انسانی، کیفیت و سرعت امور نظافتی می گردد. از واترجت صنعتی برای شستشوی پارکینگ، نماي ساختمان، راه پله ها، موتور خانه ها، دیوارها و رسوب زدایی سطوح استفاده می شود. دو شاخصه مهم برای هر واترجت، فشار و حجم آب خروجی است. فشار آب خروجی واترجت ها از 30 تا 3000 بار است که هر واترجت در یک محدوده فشار کار می کند. با توجه به آلبودگی و سطح مورد نظر و فشار و حجم آب مورد نیاز برای شستشوی آن، باید یکی از انواع واترجت انتخاب شود.


مزایای استفاده از دستگاه های شستشوی صنعتی

استفاده از دستگاه های مکانیزه نه تنها باعث می شود عمل شستشو با کیفیت بهتری انجام دهد، بلکه این عمل را تا 30 برابر سرعت می بخشد. استفاده از این دستگاه ها آسان بوده و یک کاربر برای هدایت این دستگاه ها کافی خواهد بود و همین باعث کاهش هزینه ها در طولانی مدت می شود. این دستگاه ها کارایی بالایی دارند به همین دلیل می توانند به مقدار بسیار زیادی در مصرف آب و مواد شوینده صرفه جویی نمایند.

گالری ویدئو

واتر جت/شوینده دیوارها و کف پارکینگ مجتمع،برج ها نظافت مدرن/زمینشوی صنعتی/اسکرابر شرکت ابراهیم/کفشو شستشو و براق نمودن کف مجتمع های تجاری مسکونی ماشین شستشوی کف مجتمع های مسکونی_شستن کف برج_مجتمع شستشوی محوطه و حیاط مجتمع های مسکونی با واترجت

درخواست اطلاعات بیشتر