جاروبرقی مرکزی ساختمان

به کار گیری دستگاه های جاروبرقی برای نظافت منازل به بخشی ضروری و جدایی ناپذیر از زندگی مدرن تبدیل گشته است. امروزه بسیاری از افراد تمایل دارند از جاروهایی سبک و بدون نیاز به نیاز به جا به جایی استفاده نمایند که همین موضوع سبب طراحی و تولید سیستم جاروبرقی مرکزی ساختمان گردیده است. به عبارت دیگر جاروی مرکزی آسان ترین، قدرتمندترین و مناسب ترین روش برای نظافت محیط های خانگی می باشد.


جاروی مرکزی چگونه عمل می کند؟

با نصب جاروی مرکزی در ساختمان دیگر اثری از جاروبرقی های سنگین نخواهد بود و تنها با قرار دادن خرطومی سبک جارو در دریچه های ورودی تعبیه شده فرآیند نظافت خانه با سهولت انجام می پذیرد و بدنه اصلی مکنده نیز در مکانی مناسب با فاصله از فضای درونی خانه نصب می گردد. در هنگام استفاده از جاروبرقی مرکزی به دلیل آن که دستگاه خارج از خانه قرار دارد، هیچ صدایی تولید نمی شود و کاربر قادر است به راحتی صحبت کند و یا صداهای اطراف خود را بشنود. علاوه بر این هوای برگشتی جارو برقی وارد محیط نشده و از انتشار گرد و غبار جلوگیری می کند.


مزایای استفاده از جاروبرقی مرکزی

جاروی مرکزی از طریق سیستم لوله کشی در ساختمان نصب شده و خاک، گرد و غبار و مواد آلرژی زا را به طور کامل از فضای مسکونی دور می سازد. در این سیستم دستگاه جارو برقی بر روی بام، پارکینگ، زیر زمین و یا هر نقطه مناسب دیگری قابل نصب خواهد بود. انشعاب های لوله بسته به تعداد اتاق ها و طول خرطومی نصب شده و خرطومی جارو به آن متصل می گردد. خرطومی سبک و انعطاف پذیر جاروبرقی مرکزی ساختمان این امکان را می دهد که کاربر با سهولت از اتاقی به اتاق دیگر حرکت کند بدون آن که مجبور به جا به جا کردن دستگاه سنگین باشد و یا با وسایل با ارزش برخورد کند. با استفاده از جاروی مرکزی به راحتی می توان پله ها را نیز نظافت کرد در حالی که با استفاده از جاروهای متداول تمیز کردن پله ها دشوار و خطرناک خواهد بود زیرا لازم است خود دستگاه مکنده بر روی پله ها حرکت داده شود. دستگاه جاروی مرکزی ساختمان سبب صرفه جویی در وقت انرژی می شود و به کار گیری آن برای کاربران تجربه ای خوشایند خواهد بود. اگر سطح خانه پوشیده شده از فرش و موکت بوده و یا انواع دیگری از کفپوش های سخت در آن وجود داشته باشد، برای نظافت همه آن ها جارو برقی مرکزی با داشتن تجهیزات مناسب قابل استفاده می باشد. جاروهای مرکزی مکنده هایی قدرتمند هستند که قدرت مکش فوق العاده ای دارند و واحد فیلتراسیون کارآمد آن گرد و غبار و ذرات حساسیت زا را از هوا حذف می کند و در برخی از انواع آن نیز می توان فیلتر هپا نصب نمود. از طرف دیگر به دلیل آن که مکنده در محیط بیرونی قرار دارد، هوای خروجی دستگاه وارد خانه نشده و از همین رو در از بین بردن ذرات مضر تأثیر به سزایی دارد. اگر افراد خانه دچار بیماری های آسم و آلرژی باشند می توانند از مزیت های بی شمار سیستم مکنده مرکزی بهره مند گردند.


ساختار جاروی مرکزی ساختمان

دسته جاروی مرکزی از طراحی ارگونومیک برخوردار می باشد و کاربر به راحتی با در دست گرفتن آن به نظافت محیط می پردازد. بخش کنترلی جارو بر روی دسته تعبیه شده که وضعیت دستگاه شامل پر شدن مخزن، وضعیت فیلتر، قدرت مکش، شارژ باتری، داغ شدن دستگاه و... از طریق آن قابل مشاهده و کنترل است. در حقیقت نمایشگر دسته، پر شدن مخزن و فرا رسیدن زمان تخلیه آن را نشان می دهد. جاروبرقی مرکزی ساختمان مخزنی با گنجایش بالا دارد که در فواصل طولانی مدت نیاز به تخلیه پیدا می کند. جاروی مرکزی به موتوری پر توان و سیستم کنترل از راه دور تجهیز گردیده است. هنگامی که کاربر خرطومی را به درگاه مخصوص متصل می کند، جارو به صورت اتوماتیک روشن شده و با جدا نمودن شلنگ از درگاه به صورت خودکار نیز خاموش می شود.

گالری تصاویر

جاروی مرکزی جاروبرقی مرکزی ساختمان جاروی مرکزی جاروبرقی مرکزی جاروی مرکزی جاروی مرکزی جاروبرقی مرکزی جارو مرکزی

درخواست اطلاعات بیشتر