نماشویی با اسکرابر چند منظوره

نمای ساختمان اولین بخش از ساختمان می باشد که نظر هر بیننده ای را به خود جلب می نماید. بی شک ظاهر تمیز و آراسته نمای ساختمان، نه تنها جلوه های بصری محیط را افزایش داده و انرژی خوب و مثبتی را به افراد در حال ورود انتقال می دهد بلکه رضایتمندی مشتریان، کسبه و ساکنین را در پی داشته و به عنوان معیاری از توانمندی سیستم مدیریتی در نظر گرفته می شود. مسلما تماس مستقیم نمای ساختمان های تجاری و مسکونی با فضای بیرون و ریزش نزولات جوی از یک سو، و بقایای حشرات و فضولات پرندگان از جمله اصلی ترین عوامل آلوده کننده ظاهر و نمای ساختمان می باشد. ماندگاری بلند مدت آلاینده ها بر روی سطوح می تواند صدمات پر هزینه و بعضا جبران ناپذیری را در پی دارد. با توجه به موقعیت و مساحت بالای نمای ساختمان استفاده از شیوه های سنتی در نظافت و شستشوی سطوح نما امری بسیار دشوار و زمان بر می باشد. در حالیکه استفاده از شیوه های نوین و به کار گیری تجهیزات مکانیزه ای چون دستگاه اسکرابر چند منظوره که با هدف تسهیل و ارتقا کیفیت نظافت تولید و به بازار عرضه شده است، گزینه ای مناسب برای شستشو و حذف آلاینده ها از روی انواع سطوح افقی و عمودی می باشد.


اهمیت شستشو و نظافت نمای ساختمان

نشست و ماندگاری بلند مدت آلاینده ها بر روی سطوح نه تنها جلوه های بصری محیط را به میزان قابل ملاحظه ای کاهش می دهد بلکه می تواند هزینه های هنگفت تعمیر، بازسازی و یا تعویض دیوار پوش ها را نیز در پی داشته باشد. از آنجایی که اغلب آلاینده هایی که بر روی نمای ساختمان تشکیل می شوند، اغلب خاصیت اسیدی دارند ماندگاری بلند مدت آنها بر روی سطوح می تواند موجب خوردگی و از بین رفتن دیوار پوش ها و مصالح به کار رفته در نمای ساختمان گردد. از این رو شستشو، نظافت و حذف آلاینده ها از روی سطوح از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و نقش موثری در افزایش طول عمر ظاهر و نمای بنا ایفا نماید. مسلما نگهداری مناسب از نمای ساختمان با کاهش در هزینه های مرتبط با تعمیرات و بازسازی موجب افزایش سودآوری و بهره وری می گردد.


استفاده از تجهیزات مناسب برای نظافت نمای ساختمان

با توجه به موقعیت، ارتفاع و وسعت طبقات و ماهیت آلاینده ها عملیات شستشو و نظافت نما بسیار دشوار و زمان بر می باشد. اگر چه استفاده از شیوه های سنتی و دستی نظافت، تا حدودی می تواند نیاز های نظافتی محیط را بر طرف سازد اما توان لازم و کافی در حذف موثر آلاینده ها را نداشته و نمی تواند نیاز های نظافتی محیط را آن گونه که باید به انجام برساند از سوی دیگر استفاده از شیوه های دستی و سنتی نیازمند داربست و تعداد بالایی نیروی خدماتی می باشد. با توجه به سختی و عدم ایمنی شیوه های سنتی نظافت، استفاده از شیوه های نوین نظافتی و به کار گیری تجهیزات مکانیزه و صنعتی انتخابی عاقلانه و مقرون به صرفه می باشد. در میان انواع مختلف تجهیزات صنعتی و مکانیزه، اسکرابر چند منظوره ابزاری کاربردی برای شستشو و نظافت موثر، سریع و با کیفیت آلاینده های چسبیده بر روی سطوح می باشد.


اسکرابر چند منظوره چیست؟

اسکرابر چند منظوره ابزاری کاربردی برای شستشو و نظافت انواع سطوح افقی و عمودی می باشد که با استفاده از چرخش برس یا پد شستشو تمامی انواع آلاینده های چسبیده به سطوح را شستشو داده و نظافت می نماید. اسکرابر چند منظوره وزن سبکی داشته و از این رو مانع از خستگی ناشی از حمل دستگاه می گردد. انرژی لازم برای این دستگاه از طریق باتری تامین می گردد. این دستگاه ضد آب بوده و تماس مستمر و مداوم با آب هیچ گونه آسیبی به دستگاه وارد نکرده و عملکرد آن را  مختل نمی نماید. اسکرابر چند منظوره به منظور سهولت در دسترسی به نقاط دشوار مجهز به دسته تلسکوپی بوده و همراه با کوله تجهیزات ارائه می شود. چرخش دوار برس یا پد این دستگاه تمامی آلاینده های سفت و تثبیت شده را از روی سطوح به صورت کاملا موثر و با کیفیت حذف می نماید.

گالری ویدئو

اسکرابر چند منظوره

درخواست اطلاعات بیشتر