شستشوی پارکینگ و حیاط های مسکونی با واترجت صنعتی

محوطه ها، حیاط و پارکینگ مجتمع مسکونی بطور روزانه تحت تاثیر انواع آلودگی های محیطی می باشند. این آلودگی ها می توانند بعلت تردد افراد، نزولات آسمانی و آلودگی های دیگر باشد که وسایل نقلیه از محیط بیرون به سطح این مکان ها انتقال می دهند. امر نظافت و شستشو، جلوه زیبایی به محیط داده و موجب بهبود مسائل بهداشتی می گردد. استفاده از روش دستی جهت انجام عملیات شستشو علاوه بر زمان بر بودن، آب زیادی را مصرف می نماید. البته امروزه استفاده از دستگاه های واتر جت جهت از بین بردن آلودگی ها رایج شده است. این دستگاه ها با پاشش پر فشار آب، سطح را با کیفیت عالی پاکسازی می نمایند. واترجت ها با کاهش مصرف آب و حتی مواد شوینده در شست و شوی سطوح، از نظر محیط زیستی نیز مطلوب است.


معرفی واترجت صنعتی

شستن پارکینگ با واترجت صنعتیواترجت یک دستگاه نظافتی است که با استفاده از اسپری آب پر فشار، قادر به از بین بردن انواع آلودگی ها می باشد. در بیشتر واتر جت ها، دستگاه از چند جز اصلی پمپ فشار قوی، موتور، شلنگ فشار قوی تشکیل شده است. لنس، نازل و تفنگی نیز از دیگر قسمت های این شوینده به حساب می آیند. واترجت ها معمولا به یک منبع آب متصل می شوندکه این آب توسط پمپ دستگاه با فشار زیاد به شلنگ، لنس و نازل می رود. باتوجه به فشار بالای آب خروجی از پمپ، شلنگ های معمول توانایی توانایی تحمل این فشار را نداشته و بنابراین شلنگ های فشار قوی در ساختار این دستگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. لنس و نازل واترجت ها در مدل های گوناگونی تولید می شود، که بسته به نیاز کاربر، قابل خریداری هستند. بعنوان مثال برای شست و شوی سطوحی مانند سطح خودرو یا دیوار ها که سطح بزرگی دارند، از نازل هایی با زاویه پاشش بالا استفاده می گردد. جهت شستشوی آلودگی های سرسخت، واتر جت ها به گرم کن هایی مجهز می شوند تا آب گرم بتواند آن ها را از بین برد. واتر جت ها در مدل های برقی و دیزلی یا بنزینی تولید می شوند که نمونه های دیزلی و بنزینی بیشتر در محیط های بیرونی و مکان هایی که دسترسی به برق محدود است، کاربرد دارند. مدل های الکتریکی اکثرا در انجام فعالیت های سبک و متوسط خانگی و صنعتی و نمونه های دیزلی و بنزینی برای کاربرد های صنعتی سنگین استفاده می شوند.


- سهولت استفاده از واتر جت

شستن کف پارکینگ با کارواش صنعتیواتر جت ها کاربری ساده ای داشته و نیروی خدماتی یا هر کاربر دیگر، تنها با اتصال منبع آب ورودی دستگاه و روشن کردن آن قادر به تمیز نمودن سطح می باشد. البته فشار بالای این دستگاه ها، مراقبت های ویژه ای را در حین انجام امر شست و شو می طلبد. کاربر با گرفتن تفنگی و اتصالات انتهایی آن یعنی نازل و لنس به سمت سطح، آلودگی ها را از بین می برد. در بعضی مدل های پیشرفته واترجت، کلید های قرار گرفته بر روی دسته آن، تنظیم فشار آب خروجی را انجام می دهند. این امر برای شستشوی نقاط مختلف که به فشار های متفاوت نیاز دارد، بسیار کاربردی می باشد. بعد از اتمام کار نیز با توجه به اتصالاتی که برای شلنگ و لنس دستگاه فراهم شده، کاربر به راحتی آن ها را در جای خود قرار می دهد. بواسطه چرخدار بودن اکثر این شوینده های فشار قوی نیز جابجایی آن ها برای شستشوی مکان های دورتر به سهولت صورت می پذیرد. البته برای شستشوی نقاط با فاصله از دستگاه، می توان از لنس های بلند استفاده نمود.


کاربرد واترجت در شستشوی مجتمع های مسکونی

- کاربرد واترجت در شستشوی مجتمع های مسکونی

استفاده از کارواش خانگی در مجتمع های مسکونی دارای کاربرد های متعددی می باشد. شست و شوی حیاط و محوطه ها که نیازمند آب پر فشار است، یکی از این کاربرد ها می باشد. خز های گیر کرده در لابه لای سنگ ها، سنگریزه ها و گرد و خاک سطوح، خاک کناره های باغچه ها، آلودگی های سقف خانه و گرد و خاک ایجاد شده در ورودی ساختمان با واتر جت خانگی از بین می روند. شست و شوی سطح پارکینگ از گل و لای و دیگر آلودگی های تایر خودرو ها و حتی شسشوی ماشین از دیگر مواردی است که در یک مجتمع مسکونی بوسیله واتر جت صورت می گیرد. 


- لوازم جانبی دستگاه واترجت صنعتی

شستن پارکینگ با واتر جت صنعتیکاربران کارواش های خانگی و صنعتی با توجه به نیاز خود می توانند از تجهیزات جانبی متعددی به منظور شستشوی پارکینگ با واترجت صنعتی استفاده نمایند. لنس ها و نازل های متعدد از جمله این لوازم می باشند. مثلا لنس منحنی می تواند جهت شستشوی سطح زیرین تجهیزات مانند خودرو استفاده شود. لنس های بلند تلسکوپی نیز کاربر را در جهت شستشوی سطوح بلند یاری می نماید. برای از بین بردن خزه ها و مواد گیر افتاده درلابه لای سطوح، نازل های دوار جهت سرعت دهی به از بین بردن آن ها و تخریب بهتر استفاده می شوند. بعلاوه نازل های زاویه دار با توجه به نوع سطح و آلودگی و زاویه پاشش مورد نیاز قابل خریداری هستند. برای شست و شوی ماشین برس های شست و شو و جهت انجام عملکرد های خاص، تفنگی های متعددی برای این دستگاه شوینده فراهم شده است. نازل تخت به دلیل پاشش آب به صورت صفحه ای می تواند سطح وسیع تری را برای شستشو تحت پوشش قرار دهد و به منظور شستشو در 90 درصد موارد کاربرد دارد.

گالری تصاویر

دستگاه کم مصرف  شستشو نظافت پارکینگ حیاط مجتمع شستشوی دیواره های پارکینگ واترجت شرکت ابراهیم شستن شیوه نوین نظافت شستشو واتر جت پارکینگ شرکت ابراهیم شستن آسان و سریع مجتمع پارکینگ دستگاه کم مصرف برج کارواش منزل شستن اتومبیل واترجت شرکت ابراهیم جت آب شستشوی کف مجتمع مسکونی تجاری واترجت شرکت ابراهیم شستشوی ستون های برج  شوینده واترجت شرکت ابراهیم شستن حیاط برج پارکینگ مجتمع واترجت شرکت ابراهیم کف نظافت صنعتی  مجتمع های مسکونی  واترجت پارکینگ شستشوی حیاط مجتمع برج پارکینگ واترجت شرکت ابراهیم

گالری ویدئو

شستشو_حیاط_مجتمع_واتر جت_شرکت ابراهیم_واترجت_آب_کف شستشوی محوطه_حیاط_مجتمع_جاری_پارکینگ_مسکونی_واترجت شستشو_جرم گیری_استخر_شرکت ابراهیم_مجتمع_واترجت_کف نظافت_استخر_حوض_مجتمه ها_تجاری_مسکونی_واترجت_جت آب

درخواست اطلاعات بیشتر