دستگاه زمین شوی فرودگاه

فرودگاه ها با سالن های متعدد، پذیرای مسافران زیادی در طول شبانه روز می باشند. تردد افراد و همچنین جابجایی چمدان ها توسط مسافرین به مرور زمان، آلودگی هایی را بر روی سطح سالن های فرودگاه ایجاد می نماید. در نتیجه شستشوی کف این اماکن می بایست بطور مستمر و منظم صورت گیرد. با توجه به وسعت بالای سالن ها و همچنین تردد زیاد افراد، به یک دستگاه نظافتی کارآمد برای اینکار نیاز است. اسکرابر بعنوان یک کفشوی مکانیزه، راه حل مناسبی برای شستشوی کف سالن و محیط فرودگاه ها می باشد. اسکرابر، ابتدا سطح را با انجام عملیات پاشش آب و برس زنی، پاکسازی نموده و سپس بوسیله سامانه مکش و تی خشک کن، زمین را خشک می نماید. زمین شوی می تواند بصورت دستی و یا با قرار گرفتن کاربر بر روی صندلی به مانند یک خودرو هدایت شود.

منبع تغذیه اسکرابر

منبع تغذیه دستگاه اسکرابر بوسیله جریان برق یا باتری تامین می شود. هر کدام از مدل های کابلی و باتری دار، دارای مزایای خاص خود در کاربرد های مختلف می باشند. اسکرابر باتری دار معمولا تا چند ساعت شارژدهی داشته و بعد از تخلیه نیازمند شارژ مجدد می باشد. در نتیجه برای انتخاب کفشوی باتری دار، بهتر است تناسب میزان شارژدهی باتری با زمان لازم برای انجام یک مرحله ای نظافت محیط در نظر گرفته شود. باتری زمین شوی ها معمولا ژلی بوده که با توجه به پلمپ بودنشان خطری برای کاربر ندارند. این کفشو ها برای شستشوی محیط های وسیع استفاده می شوند اما اسکرابر کابلی با توجه به لزوم اتصال دستگاه به جریان برق، در محیط های با دسترسی مناسب به پریز برق کاربردی اند. این دستگاه ها قیمت کم تری نسبت به نمونه های باتری دار داشته و از وزن پایین تری نیز برخوردارند. بدلیل اتصال کفشوی کابلی به برق، قدرت برس زنی آن بیشتر از نمونه های باتری دار می باشد.

مزایای استفاده از اسکرابر در شستشوی کف سالن های فرودگاه

دستگاه اسکرابر با جایگزینی روش های دستی، تحول بزرگی در نظافت و شست و شوی سطح فرودگاه ها ایجاد نموده است. زمین شوی، سرعت عملیات را چند برابر کرده و به طور قابل توجهی در مصرف آب و مواد شوینده صرفه جویی می نماید. افزایش چند برابری سرعت شستشو و کاهش هزینه های مربوط به نیروی خدماتی از دیگر مزایای اسکرابر می باشد. این کفشور ها با توجه به خشک نمودن سطح، از احتمال لیز خوردن افراد جلوگیری می نمایند. مخازن جداگانه آب تمیز و کثیف دستگاه، موجب عدم انتشار آب آلوده شده و سازگاری با محیط زیست نیز از دیگر مشخصات ویژه اسکرابر می باشد. همچنین عملکرد شست و شو با وجود تردد زیاد مسافرین، بدون هیچ وقفه ای انجام می شود.

اسکرابر مناسب برای سالن های فرودگاه

انتخاب مناسب دستگاه اسکرابر برای شستشوی سالن ها در فرودگاه می تواند به افزایش سرعت عملیات و بهره وری کار بینجامد. با توجه به تردد زیاد مسافرین در این محیط ها، اسکرابر کابلی بدلیل بهره مندی از کابل گزینه مناسبی برای شست و شو نمی باشد. در بین نمونه های باتری دار با توجه به وسعت سالن ها در فرودگاه ها، معمولا کفشوی خودرویی ترجیح داده می شود. این کف شوی ها به سهولت توسط کاربر هدایت شده و خستگی کم تری را تحمیل می کند. تناسب شارژدهی باتری دستگاه با وسعت محیط نیز می تواند به افزایش سرعت کار بینجامد. بعلاوه کارایی دستگاه می بایست با مساحت سطح تناسب داشته باشد. توجه به عرض ورودی ها و راهرو ها به منظور عبور دستگاه، در انتخاب پهنای شستشوی اسکرابر اهمیت دارد. همچنین در فرودگاه های بزرگ می توان از چند کفشوی استفاده نمود تا حجم کار تقسیم شده و عملیات شست و شو با سرعت بیشتری صورت بگیرد.

گالری تصاویر

نظافت صنعتی ترمینال فرودگاه شستن دستگاه ماشین کفشو فرودگاه ترمینال کفشوی کف شوی زمینشوی اسکرابر کفساب کفشوی زمینشوی دستگاه های نظافت صنعتی اسکرابر نظافت صنعتی جرم زدایی لکه گیری فرودگاه ترمینال کف شستشوی کف سالن های انتظار فرودگاه پایانه ترمینال شستشوی نوین سالن راهرو سالن انتظار دستگاه نظافتی نظافت صنعتی فرودگاه پایانه کفشوی هواپیمایی زمینشو دستگاه های شستشوی کف فرودگاه ترمینال پایانه زمینشو ماشین شستشوی کف ترمینال سالن فرودگاه نظافت صنعتی ماشین شستشوی کف دستگاه شستشوی زمین ماشین شوینده کف زمینشوی اسکرابر کفشوی مکانیزه شستن زمین کاشی سنگ شستشوی مکانیزه کف زمین اسکرابر فرودگاه شیوه نوین شستشوی کف فرودگاه ترمینال پایانه نظافت حمل نقل آسان ماشین شستشوی کف دستگاه کفشوی فرودگاه نظافت صنعتی زمینشوی زمینشو شستن کف

گالری ویدئو

کفشوی / زمینشو / زمینشوی / فرودگاه / ترمینال / کف فرودگاه / پایانه / ترمینال / کفشوی / زمینشوی / کف

درخواست اطلاعات بیشتر