شست شوی نمای ساختمان فرودگاه

آنچه در نگاه اول یک مسافر یا گردشگر در فرودگاه تاثیر می گذارد نظافت و بهداشت محیط می باشد زیرا معرف فرهنگ آن منطقه می باشد فرودگاه می تواند به خودی خود عامل جذب گردشگران داخلی و خارجی باشد به دلیل رفت و آمد های بالای مسافران و گردشگران در فرودگاه ها نظافت از اهمیت ویژه ای برخوردار است . گرد و خاک ایجاد شده حاصل از پرواز های هواپیما بر روی محیط و نمای ساختمان ها تاثیر می گذارد عدم شستشوی نما و ظاهر تاثیر نامطلوبی در بر خواهد داشت پیشنهاد شرکت ابراهیم : واتر جت ( شوینده فشار قوی آب ) دستگاهی که با فشار بسیار بالای آب سرد و گرم آلودگی ، گرد و خاک را از سطوح مورد نظر شسته و سطحی عاری از هر گونه آلودگی و جرم خواهید داشت .


از جمله امور دشوار و پر هزینه در زمینه ی نگهداری و مراقبت از ساختمان نطرح و مد نظر است ، می توان به شستشوی نما ی ساختمان ها اشاره نمود. لزوم  حفط پاکیزگی نمای ساختمان ها و مراکز تجاری ،صنعتی،تفریحی،گردشگری وفرودگاه ها و آژانس های هواپیمایی با توجه به اهمیت جذب مردم و مسافران ایجاب می کند تا صاحبان این ساختمان ها به امر شستشوی و نظافت  بنا هایشان با دقت بیشتری بپردازند. علاوه بر اهمیت پاکیزگی ، با شستشوی مداوم نما توسط  واترجت  از آسیب های به وجود آمده توسط عوامل مخرب از جمله : فضولات پرندگان ، رویش گیاهان ، نقاشی های دیوای ، آگهی های تبلیغاتی ، گرد و غبار و چربی های باقی بر دیوار  جلوگیری به عمل می آید . در مقاله ی زیر قصد داریم به برخی کاربرد های دستگاه اشاره به کنیم.


شستشوی نما در ساختمان فرودگاه توسط واترجت صنعتی

شستشوی نمای ساختمان فرودگاه و آشیانه هواپیمایی،  با تداوم خود ضمن حفظ پاکیزگی و زیبایی ظاهری ساختمان های فرودگاهی کمک شایانی به جذب مسافران کرده و احترام به مسافران را نیز که از اهمیت به خصوصی بر خوردارند ، را به خوبی رعایت می نماید. بهره گیری از واترجت ها به جلوگیری از هزینه های مربوط به تعمیر و نگهداری کمک کرده و بازدهی را بالا می برد .


از بین بردن عوامل مخرب انسانی

شاید تبلیغات شرکت ها ، نقاشی های دیواری و اسپری های رنگ که بر دیوار پاشیده می شوند به اندازه فضولات پرندگان آسیب رسان و صدمه زننده نباشند اما به نوع خود باعث از بین رفتن زیبایی ساختمان شده و به شکلی آن فضا را ناخوشایند جلوه می دهد. بازگرداندن وقار و شخصیت قبه ساختمان از طریق نابودی این لکه ها و توسط شستشوی فشار قوی واترجت ها به سادگی امکان پذیر است .


جلوگیری از هزینه های ترمیم بنای ساختمان های فرودگاهی

در امر نگهداری و محافظت از نما و به جهت حفظ کیفیت مصالح به کار برده شده در نما ساختمان های فرودگاهی و دفاتر هواپیمایی ، شستشوی نما توسط  واتر جت صنعتی با از بین بردن عوامل مخرب از جمله فضولات پرندگان ، گیاهان روییده شده ، گردو غبار و ...  موجب پیشگیری از هزینه های تعمیر و نگهداری می گردد. به عنوان نمومه ماهیت اسیدی فضولات پرندگان به مرور زمان ، نما را از بین می برد . از این رو  واترجت با شستشوی خود نمی گذارد تا این مواد اسیدی بر سطح نما اثر گذاشته و آن را تخریب کند .


 شستشوی فضاهای مرتبط با فرودگاه

استفاده از واترجت  در ساختمان های هواپیمایی و فرودگاهی ، تنها محدود به شستشوی نما نمی گردد. شستشوی محوطه های  داخلی ، گذرگاه ها ، پیاده رو ها  و پارکینگ های فرودگاهی از دیگر مزایای این کارواش صنعتی پر کاربرد می باشد لذا به کار گیری از واترجت ها این امکان را به گروه های خدماتی مستقر در فرودگاه ها می دهد تا با سرعت بالا تر و کیفیت مطلبوب تر به شستشوی فرودگاه ها پرداخته و این فضای بین المللی را آراسته می گرداند.

گالری تصاویر

شستشوی نمای ساختمان های فرودگاه . ترمینال . شستن نظافت صنعتی فرودگاه واتر جت واترجت شوینده فشار قوی شوینده فشار قوی آب سرد یا گرم برای شستشو و نظافت شستشو سنگی سنگ کامپوزیت آجری چوب ترمو شیشه کاشی شستشوی نمای شیشه ای با واترجت واتر جت انواع نما واترجت صنعتی شرکت ابراهیم شستشو و جرم بری آلودگی دستگاه شستشو شستشوی نما واترجت شوینده فشار قوی آب شوینده فشار قوی  با آب  انواع نما  شستشوی صنعتی شستشوی آسان  انواع نما های ساختمان  فرودگاه شوینده فشار قوی آب واترجت واتر جت صنعتی دستگاه

درخواست اطلاعات بیشتر