کف شوی محوطه فرودگاه

سطوح کف در اماکن عمومی چون فرودگاه ها و پایانه ها به علت تردد بالای افراد و ازدحام جمعیت مستعد انواع آلودگی ها می باشد. از این رو نظافت و شستشوی مرتب و برنامه ریزی شده این سطوح نه تنها موجب ارتقا سطوح بهداشتی و تامین سلامت افراد حاضر در چنین اماکنی می شود بلکه با افزایش جاذبه های بصری موجبات آرامش افراد بالاخص مسافران را فراهم می آورد. از سوی دیگر تخریب و آسیب کف پوش های بکار رفته در سطوح کف در اثر آلودگی ها امری اجتناب ناپذیر بوده و تنها راه حفاظت از این کف پوش ها و ممانعت از ایجاد هزینه های تعویض و تعمیر کف پوش ها، نظافت مستمر و مدام آنها می باشد. مسلم است که استفاده از شیوه های سنتی نظافت برای شستشوی سطوح کف اماکنی چون فرودگاه ها که با تردد بالای مسافران و همراهانشان همراه می باشد کارآیی چندانی نداشته و با ایجاد محدودیت در دسترسی افراد به نقاط شسته شده، اختلالاتی را در فرذآیند جا به جایی مسافران ایجاد می نماید. از این رو بهترین گزینه برای نظافت فرودگاه ها و تامین نیاز های نظافتی محیط استفاده از دستگاه های اسکرابر یا کف شوی های صنعتی می باشد.

عملکرد دستگاه اسکرابر صنعتی

مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف، برس دیسکی دوار، موتور مکنده و تی اجزای اصلی دستگاه های اسکرابر یا همان کف شوی های صنعتی می باشند. این دستگاه ها با پاشش آب بر روی سطوح و حرکت دورانی برس دیسکی تمامی انواع آلودگی های چسبیده به سطوح را نظافت نموده و درنهایت با مکش کامل آب آلوده ناشی از شستشو توسط تی و موتور مکنده سطوحی عاری از آلودگی، خشک و درخشان ایجاد می نمایند. دستگاه های اسکرابر به واسطه بهره گیری از د مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف همواره از پاشش آب تمیز برای نظافت سطوح استفاده نموده و همین امر موجب ارتقا مکیفیت نظافتی نسبت به شیوه های سنتی می گردد. دستگاه های اسکرابر بر اساس نوع هدایت دستگاه به دو نوع دستی و سرنشین دار تقسیم می شوند.

زمین شوی صنعتی دستی

در مدل های دستی اسکرابر کاربر در پشت دستگاه قرار گرفته و به واسطه دسته تعبیه شده در ن هدایت دستگاه را بر عهده می گیرد. ابعاد کف شوی های دستی کوچک تر از نمونه های سرنشین دار بوده و به واسطه همین ابعاد کوچک، پهنای شستشو و مخازن آب کوچکتری دارند. قدرت مانور و قابلیت جا به جایی کف شوی های دستی  به خاطر ابعاد کوچکی که دارند، بالا بوده و از این رو برای نظافت اماکن کوچک یا متراکم گزینه مناسبی می باشد. این مدل از کف شوی ها وزن کمتری از نمونههای سرنشین دار داشته و به راحتی در بین طبقاط جا به جا می شوند. از این رو برای نظافت در اماکنی که فاقد آسانسور و بالابر می باشندف گزینه مناسبی می باشند.

اسکرابرهای سرنشین دار

اسکرابرهای سرنشین دار یا خودرویی مجهز به صندلی کاربر بوده و اپراتور با قرار گرفتن بر روی صندلی دستگاه، آن را هدایت می نماید. ابعاد این مدل ها نسبت به نمونه های دستی بزرگتر بوده و از این رو پهنای شستشو و مخازن بزرگتری نسبت به آنها دارند. هر چه مخزن دستگاه بزرگتر باشدف به دفعات کمتری برای تخلیه و تعویض آب در حین عملیات شستشو نیاز داشته و از این رو سرعت عمل بالاتری در نظافت دارند. از سوی دیگر در این مدل از اسکرابر ها کاربر روی دستگاه نشسته و آن را هدایت می نماید، در نتیجه کمتر خسته شده و توانایی بیشتری برای ادامه نظافت خواهد داشتف از این رو کف شوی های سرنشین دار گزینه مناسبی برای نظافت و شستشوی سطوح در اماکن وسیع می باشند.

مزایای استفاده از اسکرابر ها در مقایسه با شیوه های سنتی نظافت

سرعت و کیفیت عملیات نظافت با دستگاه های اسکرابر بسیار بالاتر از شیوه های سنتی می باشد. بهره گیری از مخازن مجزای آب تمیز و کثیف در دستگاه های کف شوی، امکان استفاده مداوم از آب تمیز را برای دستگاه مهیا نموده و از این رو بر خلاف شیوه های سنتی نظافت که موجب انتشار آلودگی به سایر نقاط می شوند، مانع از انتقال آلودگی ها شده و کیفیت نظافت را ارتقا می دهد. دستگا های کف شوی با کاهش در تعداد نیروی خدماتی تاثیر چشمگیری در کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری دارند. همزمانی عملیات شستشو و خشک نمودن در دستگاه های اسکرابر مانع از ایجاد محدودیت در دسترسی افراد به نقاط شسته شده می گردد.

گالری تصاویر

دستگاه اسکرابر، فروش دستگاه اسکرابر، خرید اسکرابر دستگاه شستشوی کف پوش، دستگاه شستشوی کفپوس، کفشوی، شستشوی کف انبار قطعات هواپیما نظافت آشیانه کفشوی شستشوی کف فرودگاه شستشوی انبار قطعات هواپیمایی نظافت صنعتی آشیانه تعمیرات هواپیما شستشوی کف زمین لابی  شیوه  نوین  شستشوی  شستشو  اسکرابر دستگاه شستشوی کف لابی راهرو فرودگاه سالن پایانه کف اسکرابر فرودگاه شستشوی کف شرکت ابراهیم فرودگاه کف اسکرابر.شرکت ابراهیم.فرودگاه.شستشوی کف نظافت صنعتی اسکرابر سرنشیندار شرکت ابراهیم سالن لابی راهرو کف

گالری ویدئو

قیمت اسکرابر صنعتی، خرید اسکرابر صنعتی، فروش کفشو کاربرد دستگاه نظافت صنعتی در هواپیمایی کفشوی فرودگاه_شستشوی کف فرودگاه_شستن کف فرودگاه

درخواست اطلاعات بیشتر