شستن بدنه هواپیما با کارواش صنعتی

اگر برای نظافت و شستشوی تجهیزات صنعتی و یا کاربردی خود نیاز به خرید یک دستگاه واترجت صنعتی فشار قوی دارید باید به نکاتی قبل از خرید دستگاه صنعتی توجه فرمائید. شستن بدنه هواپیما با واترجت صنعتی یکی از اصلی ترین روش های شستشو و نظافت در صنایع هوایی می باشد. میزان قدرت پاششی دستگاه : میزان قدرت مناسب فشار آب پاششی در واتر جت ها بسته به نیاز شما دارد و میزان فشار پاشش آب در این دستگاه متغییر و قابل تنظیم می باشد. اگر استفاده شما از دستگاه برای مصارف صنعتی، مثل صنعت هواپیمایی باشد که از واتر جت به منظور شستن بدنه هواپیما و محیط داخل آشیانه استفاده شود انتخاب فشار مناسب بسیار اهمین می یابد چرا که فشار کمتر باعث می شود تا آلودگی و کثیفی بر سطوح باقی بماند و فشار زیاد آب هم باعث آسیب رساندن به بدنه خارجی هواپیما می شود که بسیار خطرناک است. ضمن آنکه برای نظافت و شستشوی قسمت های چرب و روغنی استفاده از واتر جت آب گرم مناسب تر می باشد.


استفاده از واترجت برای شستن هواپیما

شستن هواپیما ، شستن بدنه هواپیما با واترجت صنعتی ، شستشوی هواپیما از واتر جت صنعتی برای نظافت و شستن بدنه هواپیما و قسمت های آشیانه و فضای نگهداری نیز استفاده می شود. نظافت و سلامت محیط کاری باعث افزایش سلامت کارکنان و پرسنل می شود. وجود هرگونه آلودگی، چربی روغن و گریس در محیط باعث ایجاد خطراتی برای پرسنل کاری محسوب می شود. از سوی دیگر هر یک از این مواد اگر باعث خطراتی شوند باعث ایجاد صدمات جانی و جبران ناپذیر می شود. از سوی دیگر مکان هایی که دارای آلودگی های محیطی باشند محل مناسبی برای رشد باکتری های مضر به حساب می آیند. به همین منظور استفاده از واترجت در مراکز صنعتی و خدماتی مثل شستن هواپیما ها و صنعت هوایی بسیار مفید می باشد. در نهایت به منظور انتخاب یک دستگاه متناسب با این صنعت، توجه به ماهیت دستگاه و کاربردهای تجاری و صنعتی آن به منظور حذف سریع و کارآمد چربی ها و بقایای سرسخت با توجه به فشار و پهنای کاری مناسب دقت فرمائید.


استفاده از واترجت آب گرم شستن بدنه هواپیما

شستن هواپیما ، شستن بدنه هواپیما ، شستشوی هواپیمااستفاده از واترجت بخار نیز برای نظافت مکان های خدماتی مثل آشپزخانه بسیار مناسب می باشد. چرا که گرمای زیاد باعث حذف چربی ها و مواد چسبنده از سطوح می شود و راه حل مناسبی برای رفع چربی و روغن است. بطور کلی هرچه دمای آب بیشتر باشد لکه ها و چربی سریعتر و آسان تر از سطوح جدا می شوند. این دمای بالا باعث استریل و ضدعفونی شدن سطوح نیز می گردد. استفاده از واترجت های بخار باعث می شوند تا برای نظافت و شستشو از مواد شوینده استفاده نشود و شستشو به صورت سازگار با محیط زیست صورت پذیرد. بطور خلاصه از انواع  واتر جت برای شستشو و نظافت اکثر وسایل موجود در صنعت هواپیمایی از جمله شستن بدنه هواپیما استفاده می شود و واترجت صنعتی را به ابزاری پرکاربرد در صنعت هواپیمایی مبدل کرده است. واتر جت ها در سه کاربری آب سرد، آب گرم و بخار طراحی و تولید شده اند که می توان بسته به نیاز از هر کدام از آنها استفاده نمود. واتر جت های آب گرم برای گرم کردن آب از هیترهای الکتریکی با مشعل های بنزینی استفاده می کنند که برای استفاده در محیط هایی که احتمال ایجاد خطر آتش سوزی وجود دارد خطرناک می باشند.

گالری تصاویر

کارواش آب سرد، کارواش آب گرم، کارواش خانگی، کارواش کارواش صنعتی، کارواش، جت واتر، شوینده فشار قوی، واترجت صنعتی، واترجت آب سرد، کارواش آب سرد، کارواش نظافت صنعتی هواپیما در آشیانه واتر جت شوینده قوی

گالری ویدئو

شستشوی هواپیما با واترجت_نظافت صنعتی هواپیمایی

درخواست اطلاعات بیشتر