شستشوی صندلی هواپیما

بهداشت و نظافت محیط داخلی هواپیما ( صندلی ) برای مسافران بسیار مهم و با اهمیت است . یکی از راحت ترین و سریع ترین راه های مسافرت استفاده از خطوط هوایی و هواپیما می باشد عموم مردم برای مسافرت از هواپیما استفاده می کنند زیرا جابجایی بالای مسافر از ویژگی های آن می باشد ولی آنچه مهم است رضایت مسافران از عملکرد و بخصوص نظافت و بهداشت محیط داخل هواپیما از جمله تمیز بودن صندلی معیاری است که مسافران برای رضایت یا عدم رضایت بکار میگیرند. بهترین روش نظافت صندلی هواپیما استفاده از سیستم و دستگاه های نظافت صنعتی می باشد.


ویژگی های دستگاه صندلی شوی هواپیما

امکان استفاده پیوسته و طولانی مدت از دستگاه

ارائه شده در مدل مجهز به آب گرم کن برای پاک کردن آلودگی های روغنی

ایجاد کف غلیظ برای شستشوی سطح و جلو گیری از نفوذ آب با جسم صندلی 

مستقل بودن مخزن آب تمیز و کثیف و امکان جداسازی مخزن آب کثیف برای شستشو و نظافت فضای داخل آن

برخورداری از موتور مکنده دو مرحله ای برای مکش کف ، آلودگی و آلودگی ها از سطح و جسم روکش صندلی


امکان عدم نیاز به اتصال دستگاه به پریز برق

با توجه به ضرورت استفاده از برق به منظور استفاده مداوم، دستگاه به صورت برقی طراحی و ساخته شده است اما قابلیت استقلال و جداسازی از برق و کار با باتری را به منظور جابجایی و راحتی استفاده به صورت پرتابل نیز دارا می باشد. کارکرد دستگاه به صورت برقی با قدرت و تداوم بیشتری همراه است. اما با استفاده از باطری قدرت مانور دستگاه در جابجایی بیشتر شده و باعث افزایش بهره کاری کاربر می شود. مخصوصا استفاده از دستگاه در صنایع خاصی به مانند صنعت هواپیمایی که با توجه به دارا بودنت برق در داخل هواپیما، اما استفاده از باتری، باعث افزایش بهره کاری کاربر می شود.


پاشش همزمان آب و مواد شوینده

دستگاه های مبل شوی صنعتی با قابلیت تولید فوم نظافتی و لوازمی به مانند برس باعث نظافت هرچه بیشتر وسایل می شوند. از مزایای این دستگاه صنعتی می توان به تولید و پاشش مواد شوینده به همراه آب به طور همزمان به سطح شود و با برس که قابلیت چرخش به جهت افزایش نفوذ پذیری مواد به داخل جسم را دارا می باشد. کارکرد برس نظافتی این دستگاه صنعتی با قابلیت تنظیم ارتفاع و فشار وارد شده توسط برس به گونه ای است که سخت ترین آلودگی های جسم، شستشو و نظافت می شوند.


قدرت بالای خشک کردن

بعد از انجام عملیات برس زنی جسم به همراه مواد شوینده و آب و نفوذ مواد شوینده به داخل جسم با مالش و فشار وارد شده توسط برس، نوبت به خشک کردن جسم می رسد. به منظور خشک کردن سطوح شستشو شده از موتور های مکنده سه مرحله ای به جهت افزایش قدرت مکندگی و جذب آلودگی و دستیابی به 80 درصد توان خشک کنندگی استفاده می شود.


امکان جداسازی  مخازن دستگاه

طراحی مبل شوی صنعتی به گونه ای است که امکان جداسازی مخازن آن به منظور شستشو و تخلیه مخازن دستگاه به صورتی آسان فراهم می باشد. کاربر بدون جابجایی کل دستگاه می تواند مخازن آب تمیز دستگاه را پر نماید و پس از انجام عملیات نظافتی امکان تخلیه آب مخزن اب کثیف به صورتی ایمن و کامل به جهت جداسازی کامل از دستگاه فراهم می باشد.


ظرفیت بالای مخازن دستگاه

از آنجایی که ظرفیت دستگاه هرچه بالاتر باشد راندمان کاری به طور پیوسته با حداقل زمان ممکن کاری میسر می باشد. طراحان دستگاه مبل شوی نیز مخازن دستگاه را بگونه ای طراحی کرده اند تا حداکثر حجم مخازن به منظور راندمان بالای نظافتی فراهم باشد.


بدنه ای مقاوم با طول عمر بالا

دستگاه های صنعتی عموما دارای بدنه ای با کیفیت می باشند چرا که استفاده از انها در نوع شرایط و محیطی فراهم باشد. مبل شوی صنعتی نیز از ایت قاعده مستثنا نمی باشد چرا که این دستگاه با بدنه ای بسیار مقاوم و ساخته شده از پلی اورتان فشرده شده امکان کار در سخت ترین شرایط محیطی را فراهم نموده و دارای طول عمر بسیار بالایی نیز می باشد.


امکان تعویض برس شستشو

با توجه به نوع کارکرد قطعات مصرفی دستگاه، این امکان وجود دارد تا تعویض برس غلطکی دستگاه بدون تغییر وضعیت بدنه دستگاه یا ابزار آلات خاص و یا احتیاج به داشتن تخصص ویژه ای انجام می پذیرد. نحوه کارکرد و تعویض قطعات مصرفی دستگاه به طور محسوسی در راندمان کاری کاربر موثر می باشد. ابزار قابل استفاده کاربر می توان به برس شستشو با کف و نازل مکش آب و کف اشاره نمود. شیوه نظافت بگونه ای است که کاربر در مرحله اول توسط برس شستشو با کف سطوح را نظافت می نماید و سپس توسط نازل مکش جمع آوری می نماید.

گالری تصاویر

شستشوی صندلی هواپیما شستن شستشو شست و شو دستگاه

گالری ویدئو

شستشوی صندلی هواپیما/شستن/شستشو/شست و شو/دستگاه

درخواست اطلاعات بیشتر