کف شوی سالن انتظار و آشیانه

شستشوی کف محوطه های بزرگ و نظافت محیط های با مساحت بالا در صنعت هواپیمایی با روش های سنتی و شستشوی دستی امری زمان بر و منسوخ می باشد. از این رو دستگاه های اسکرابر صنعتی با بهره گیری از تکنولوژی روز و با تکیه بر قدرت برس زنی و سامانه مکش موجود بر روی دستگاه قادرند تا در کوتاه ترین زمان مکان های پر تردد نظیر سالن های انتظار فرودگاه و نقاط دیگر نظیر آشیانه هواپیماهاست ، که نظافت آن امری ضروری و حیاتی است . برای نظافت نیز به دستگاه هایی با کارایی بالا نیاز است تا در کمترین زمان ممکن ، سطحی تمیز و براق ارائه دهد . دستگاه های اسکرابر سرنشین دار با توجه به قدرت منحصر به فرد خود و ظرفیت کاری بالا ، به عنوان بهترین پیشنهاد جهت شستشوی آشیانه ها و محیط های مختف فرودگاهی معرفی می گردند . افزایش 25 تا 750 برابری قدرت شستشو نسبت به شستشو با آب کم فشار و صرفه جویی در مصرف آب تا میزان 80 درصد نسبت به روش های سنتی شستشو  از ویژگی های این دستگاه محسوب می شوند. 


زمین شوی صنعتی چگونه روش های سنتی شستشوی و نظافت را از میان برداشت ؟

تغییر و تحول در شیوه های نظافتی محیط های مختلف و صنایع گوناگون نظیر هواپیمایی ، نیازمند بهره گبری از دستگاه های مکانیزه و نظافت محوطه فرودگاه ها می باشد. تحول در دیدگاه شرکت های خدماتی و کارفرمایان، در رابطه با چگونگی نظاف سطوح ، سبب کنار گذاشتن روش های سنتی نظیر استفاده از تی و سطل آب در شستشوی و نظافت روزمره ی فرودگاه ها و محوطه داخلی و خارجی آشیانه ها گشته است.  دستگاه اسکرابر صنعتی  به عنوان یکی از قدرتمند ترین و کارآمد ترین دستگاه ها در زمینه ی نظافت انواع سطوح با عملکردی منحصر به فرد ، سبب ارتقاع سطح کیفی در زمینه ی شستشو و نظافت محیط های پر رفت و آمد فرودگاهی اعم از سالن های انتظار و آشیانه هواپیما ها گشته است . اسکرابر ها به طور کلی در دو مدل سرنشین دار و خودرویی تولید و عرضه می گردند . از این رو هر مدل با عملکرد مختص خود ، زمینه را جهت دستیابی به بازده حداکثری و بهینه سازی عملیات نظافتی ، در برقراری پاکیزگی و بهداشت پیوسته محیط ، فراهم می آورد. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی برخی از ویژگی های دستگاه اسکرابر بپردازیم .


دستگاه اسکرابر صنعتی

زمین شوی صنعتی یا اسکرابر به طور کلی در دو مدل سرنشین دار و دستی تولید و ارائه می گردد . به طور کلی مکانیزم کاری دستگاه های اسکرابر صنعتی به گونه ای می باشد که پس از پاشش آب و مواد شوینده به سطح ، با برس زنی توسط برس دیسکی الودگی ها را از سطح زدوده و و به کمک تی و سامانه ی مکنده فاضلاب باقی را جمع آوری نموده و به مخزن ریکاوری منتقل نماید. از جمله ویژگی های  کاربردی این دستگاه می توان به بهره گیری از کف شوی های باتری دار و کابلی اشاره کرد که نقش ویژه ای در پاکیزه سازی محیط فرودگاه ها خواهد داشت. دستگاه زمین شوی صنعتی دارای ویژگی های مختلفی می باشد که در ادامه به بررسی برخی از این مزایا خواهیم پرداخت . اسکرابر به عنوان یک دستگاه مکانیزه نظافت صنعتی درصنعت هواپیمایی ، قابلیت برقراری بازده حداکثری و بهینه سازی در مصرف منابع و هزینه ها می گردد. نحوه ی کار با اسکرابر و هم چنین چگونگی جابه جایی دستگاه به شکلی ساده و با کمترین زحمت قابل  انجام است . حمل و نقل دستگاه های زمین شوی در مدل های با ظفیت مخزن نه چندان زیاد دستگاه به سادگی توسط کاربر قابل حمل است اما در مدل هایی که مخازن بزرگ تری دارند به سبب سنگینی اسکرابر ، دستگاه کف شوی به موتور حرکتی مجهز شده است تا در مدل های دستی کاربر به راحتی و بدون اتلاف انرژی به شستشوی کف محیط بپردازد. اما در فرودگاه ها و محوطه های بیرونی و آشیانه ها ، اسکرابرهای  خودرویی با کارکرد خود ، ضمن افزایش بازده کاری ، کیفیت صد در صدی را فراهم می آورند.


صرفه جویی در هزینه ها

کاهش تعداد  نیروهای خدماتی و پایین آوردن  مدت زمان مصرفی جهت انجام امور نظافتی و کاهش مصرف آب و مواد شوینده به طور محسوس ، شما را در رسیدن به نظافت و پاکیزگی پیوسته محیط ، ضمن صرف هزینه های مالی اندک قادر ساخته و تماماً در جهت دستیابی به بالاترین سطح و کیفیت شستشوی محیط فرودگاه ها و آشیانه های فرودگاه قدم بر میدارد.  از جمله مهمترین عوامل در انتخاب دستگاه های اسکرابر ، توجه به هزینه های جاری دستگاه پیرامون نگهداری و تعمیرات دستگاه می باشد . از این رو انتخاب اسکرابری با هزینه های پایین استفاده و نیز قابلیت صرفه جویی و کنترل مصرف اب و مواد شوینده نقش بسیاری در بالا بردن کارایی دستگاه و نیز حفظ طول عمر اسکرابر می گردد.


نظافت روزمره در فرودگاه ها

فضا هایی نظیر فرودگاه ها  و آشیانه هواپیما ها در صنعت هواپیمایی و در کل  مکان هایی با میانگین بالای آمد و شد افراد ، نیازمند نظافت پیوسته و مداوم می باشد . از این رو لازم است از اسکرابری با قابلیت کار در ۲۴ ساعت شبانه روز استفاده نمایند. کف شوی صنعتی در مدل های کابلی با اتصال به منبع  این توانایی را دارا می باشد برای فضا هایی با مساحت کم اما برای محیط های وسیع اسکرابر های باتری دار توانایی انجام وظیفه را دارا می باشند. البته برای بیمارستان ها و محیط های دارای الزامات بهداشتی ، اسکرابر نوبک که دارای مخزن آنتی باکتریال می باشند ، قابلیت کار در طول روز را دارا میباشد.از بین بردن رد لاستیک هواپیما ها

در آشیانه های فرودگاه ها با توجه به رفت و آمد هواپیما ها ، رد لاستیک بر سطح کف محیط بر جا می ماند . از این رو بهره مندی از اسکرابر ها به منظور از بین بردن رد لاستیک هواپیما ها می تواند در پاکیزگی این محیط ها تاثیر بسزایی از خود بر جا گذارد. علاوه بر این در محوطه فرودگاه ها و سالن های انتظار نیز می توان از دستگاه های زمین شوی صنعتی استفاده نمود و در برقراری بهداشت و نظافت پایدار این محیط ها قدم مثبتی برداشت.

گالری تصاویر

نظافت فضاب باز فرودگاه  ترمینال  کفشوی  محوطه ماشین کفشور، قیمت کفشور، خرید کفشور، فروش کفشور، کفشور هواپیما،شستشوی آشیانه هواپیما،نظافت محوطه شستن هواپیما نظافت صنعتی هواپیما کفشوی هواپیما شستشوی آشیانه هواپیما با اسکرابر شرکت ابراهیم،کفشو شستشو و خشک کردن همزمان سطوح کف  زمین  اسکرابر دستگاه نظافت آشیانه هواپیما  کفشوی زمینشوی جدید ترین روش نظافت و شستشوی هواپیما  فرودگاه نظافت محوطه فرودگاه  آشیانه  تعمیرگاه  کفشوی شستشو و خشک کن همزمان تمامی سطوح

درخواست اطلاعات بیشتر