شستشوی پله برقی ها و رمپ ها در فرودگاه

فرودگاه ها به عنوان یکی از مبادی خروجی و ورودی هر کشوری در تمامی ایام سال پذیرای تعداد کثیری از مسافران ورودی و خروجی می باشند. مسلما تردد مسافران در این محیط ها یکی از عوامل آلوده کننده محیط می باشد. مسلما رسیدگی به نظافت و شستشوی مناسب فضای فرودگاه به منظور ارتقا جلوه های بصری محیط و همچنین فراهم نمودن محیطی آرام بخش برای مسافران امری لازم و ضروری است. یکی از بخش های اصلی در سالن های انتظار و ترانزیت، رمپ ها و پله برقی های می باشند که وظیفه جا به جایی مسافران را در طول سالن های دراز و وسیع بر عهده دارند. رمپ ها و پله برقی هی واقع در سالن های فرودگاه نیز همانند دیگر بخش ها با گذشت زمان و تردد افراد آلوده می شوند. مسلما شستشو و نظافت ای بخش ها به واسطه ساختار الکترونیکی رمپ ها و پله برقی ها عملا غیر ممکن می باشد. استفاده از ابزار های مکانیزه و تخصصی چون دستگاه پله برقی شوی و دستگاه رمپ شوی که به طور خاص و تخصصی برای شستشو و نظافت پله ها و رمپ ها طراحی و تولید شده است گزینه ای مناسب و ایده آل برای شستشو و نظافت موثر و با کیفیت این سطوح می باشد.


شستشو و نظافت پله برقی ها با استفاده از دستگاه پله برقی شوی

دستگاه پله برقی شوی دستگاهی مکانیزه برای شستشو و نظافت سطوح افقی و عمودی پله های برقی می باشد. این دستگاه با استفاده از سیستم های مکانیزه ای چون سیستم پاشش آب و مواد شوینده، سیستم برس زنی و سیستم مکش عملیات شستشو و حذف موثر و با کیفیت آلاینده ها را در زمانی کوتاه و با بالاترین کیفیت ممکن به انجام رسانده و در نهایت سطوحی کاملا خشک و عاری از آلودگی بر جای می گذارد. استفاده از سامانه برس زنی در این دستگاه تمامی آلاینده ها را از داخل خلل و فرج و شیار های پله برقی ها بیرون کشیده و نظافت می نماید. یکی از نکات مهم در هنگام شستشو و نظافت پله برقی ها، ممانعت از نفوذ آب به داخل بخش های زیرین و در نتیجه، خرابی سیستم های الکترونیکی به کار رفته در ساختار تجهیزات می باشد. دستگاه پله برقی شوی به واسطه تجهیز به موتور مکنده قدرتمند از توان بالایی در مکش مایعات آلوده ناشی از شستشو برخوردار بوده و از این رو با مکش کامل و سریع مایعات سطحی مانع از نفوذ آنها به سطوح زیرین پله ها می گردد.شستشو و نظافت رمپ های برقی موجود در فرودگاه

رمپ های برقی نیز همانند پله های برقی متشکل از سیستم های الکترونیکی بوده و از این رو شستشو و نظافت آنها با استفاده از شیوه های متداول با توجه به آسیب های وارده ناشی از نفوذ آب به بخش های زیرین امری غیر ممکن می باشد. مسلما شستشو و حذف موثر و با کیفیت آلاینده ها از روی این سطوح نیز امری مهم بوده و تاثیر بسزایی در میزان رضایت مسافران از خدمات ارائه شده و سیستم مدیریتی دارد. با توجه به دشواری های پیش رو در شستشو و نظافت رمپ ها استفاده از سیستم های مکانیزه و صنعتی چون دستگاه رمپ شوی که برای شستشو و نظافت بهینه رمپ ها تولید شده است گزینه ای مناسب و مقرون به صرفه می باشد. دستگاه رمپ شوی با استفاده از سامانه های برس زین و پاشش آب تمامی آلاینده ها را از داخل خلل و فرج و شیار ها بیرون کشیده و آنها را حذف می نماید. استفاده از مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف موجب می شود که دستگاه همواره از پاشش آب تمیز برای شستشو و نظافت استفاده نماید. علاوه بر این تجهیز این دستگاه ها به سیستم مکنده با جمع آوری کامل مایعات آلوده ناشی از شستشو ضامن کارکرد صحیح و بدون ایراد رمپ های شسته شده می باشد.


مزایای استفاده از دستگاه های مکانیزه و صنعتی

استفاده از شیوه های سنتی و دستی نظافت قادر به تامین نیاز های نظافتی محیط نمی باشد. علاوه بر این استفاده از شیوه های سنتی بسیار زمان بر بوده و به تعداد زیادی نیروی خدماتی نیاز دارد. این در حالیست که استفاده از سامانه های مکانیزه و صنعتی نظافت از توان بالایی در شستشو برخوردار بوده و بالاترین کیفیت شستشو را در زمانی کوتاه فراهم می نماید. کاهش در هزینه ها و کاهش در تعداد نیروی خدماتی نیز از دیگر مزایای استفاده از تجهیزات مکانیزه و صنعتی در شستشو و نظافت پله برقی ها و رمپ ها موجود در مجموعه می باشد.

 

 

گالری تصاویر

دستگاه پله برقی شوی دستگاه پله برقی شوی دستگاه پله برقی شوی دستگاه پله برقی شوی دستگاه پله برقی شوی دستگاه رمپ شوی دستگاه رمپ شور دستگاه پله برقی شوی

درخواست اطلاعات بیشتر