نظافت داروسازی با جاروبرقی صنعتی

تولید کنندگان مواد دارویی و درمانی با چالش های متعددی در زمینه تولید، پر کردن بسته ها، بسته بندی و انتقال محصولات دارویی رو به رو هستند. نگرانی مشترکی که برای تمام تولیدات دارویی در میان تولید کنندگان وجود دارد زمان بندی تولید محصولات و زمان ورود آن ها به بازار است به این معنا که داروها با سرعت بالا و در زمان مناسب به بازار عرضه شوند. تأخیر در تولید می تواند نتیجه توقف خطوط پر کردن، بازرسی خط تولید و افزایش فاصله های سرمایه گذاری باشد که در نهایت کاهش تولید محصول نهایی از پیامدهای آن خواهد بود. افزایش ظرفیت خطوط تولید و به حداقل رساندن زمان توقف خطوط تولید در صنعت داروسازی امری ضروری است. در حقیقت برای تسهیل بهره وری تولید، به حداکثر سرعت عملیاتی خطوط و به حداقل رساندن خاموشی ضرورت دارد.

پیوستگی تولید

در صنایع داروسازی در برخی مواقع به رغم صرف هزینه های بلندمدت، صرفه جویی در وقت و فضا تولیدات دارویی نیازمند تاییده های نظارتی هستند. برای داشتن تولید مداوم و پیوسته بدون خاموشی های نامعقول خطوط تولید، رسیدن به استانداردهای لازم و دست یابی به تولید مواد دارویی باکیفیت مستلزم صرف وقت و هزینه خواهد بود.

مزیت تولید پیوسته

تولید مداوم و پیوسته یک امتیاز بزرگ برای کارخانه های داروسازی است. تولید مداوم می تواند به بسیاری از متخصصان فعال در زمینه دارو کمک کند. اول از همه آن ها می توانند در انبار های کوچک و بزرگ داروهای مورد نیاز را با در نظر گرفتن تاریخ انقضا در انبارها نگهداری نمایند و پس از آن کاهش هزینه های تولید می باشد.

مزیت دیگر تولید پیوسته کنترل کیفیت بهبود یافته است، زیرا پردازش مداوم نیاز به نظارت مستمر بر روی خط تولید دارد. تحقیق بر روی راه های جدید و پیشرفته تولید دارو به علت نوآوری در طراحی و ساخت ماشین آلات اختصاص داده شده به تولید مداوم است.

دست یابی به موفقیت در تولید دارو با جاروبرقی صنعتی

استفاده از تجهیزات مناسب به منظور حمایت از خطوط تولید دارای نوآوری و خلاقیت یکی گام های اصلی در داشتن صنعتی پر بازده است. تجهیزات مناسب به معنای بهره مندی از ماشین آلات پیشرفته و هم چنین دستگاه های نظافتی با کیفیت و کارآمد نظیر جاروبرقی صنعتی می باشد. جارو برقی صنعتی نقش مهمی در این فرایند تولید باکیفیت دارد که این دستگاه قادر به تضمین سطح بالایی از کارایی، پاکیزگی، سرعت عمل و عملکرد مداوم است.

انتخاب جاروبرقی صنعتی مناسب برای نظافت خطوط تولید داروسازی

به کارگیری یک یا چند جاروبرقی صنعتی مناسب و کارآمد برای صنعتی داروسازی یک اصل اساسی است. دستگاه های جاروبرقی صنعتی دارای طراحی مهندسی شده و ساختار پیشرفته از بالاترین سطح کارایی و کیفیت برخوردار هستند و می توانند تضمینی برای تولید بهترین محصولات باشند. خرابی خطوط و ماشین آلات می تواند ناشی از تعمیر و نگهداری غیرمجاز یا مشکلات ناشی از ساخت و ساز باشد و اگر چنین نباشد یعنی ماشین آلات باکیفیت در حال فعالیت باشند و متخصصان باتجربه بر امر تولید دارو نظارت داشته باشند، یکی از دلایل اصلی به بار آمدن خرابی ها عدم نظافت تجهیزات به شمار می آید. جاروبرقی صنعتی به اندازه ای قدرتمند است که ضایعات و آلودگی های به وجود آمده در مراحل مختلف تولید و جا به جایی را جمع آوری می کند.

چگونگی انتخاب مناسب جارو برقی صنعتی

هر کارخانه تولیدی دارای نیازها و خصوصیات خاص خود است، به طوری که قبل از اینکه فکر کنید که کدام جارو برقی برای شما مناسب تر است، بهتر است فکر کنید که چه نوع موادی که نیاز به جمع آوری دارد، در چند نقطه، چه تجهیزات ایمنی مورد نیاز است و در صورت لزوم، کدام قواعد باید مطابق با استانداردهای و مقررات فعلی رعایت گردد.

ویژگی های جاروبرقی صنعتی مناسب صنعت داروسازی

جاروبرقی صنعتی به کار گرفته شده در صنایع تولید دارو علاوه بر دارا بودن قدرت و توان بالا و ظرفیت کافی باید به سیستم فیلتراسیون قوی و کارآمد مجهز باشد. جاروبرقی صنعتی باید فیلتری کارآمد با سطح مقطع بالا باشد و برای جمع آوری مواد دارویی پودری وجود فیلتر ایمنی هپا بر روی دستگاه ضروری است. فیلتر کارتریجی هپا فیلتری است که می تواند ذراتی به کوچکی 3/0 میکرون را فیلتر سازد و از بازگشت مواد ریز و پودری به محیط اطراف و ورود آن ها به بخش های مهم مکنده جلوگیری می نماید.

گالری تصاویر

جاروبرقی صنعتی داروسازی جاروبرقی صنعتی داروسازی جاروبرقی صنعتی داروسازی جاروبرقی صنعتی داروسازی جاروبرقی صنعتی داروسازی

درخواست اطلاعات بیشتر