کف شوی مراکز بهداشتی و درمانی

امروزه بهره گیری از روش های شستشوی و نظافت مکانیزه ،شما را در دستیابی به سلامت محیطی و تامین بهداشت محیط های درمانی و آسایشگاه ها کمک می کند . کاهش تعداد نیروی انسانی و صرفه جویی در مصرف منابع ، باعث بالا رفتن بازده کار می گردد و از نظر اقتصادی نیز برای کارفرمایان به صرفه تر است. از دیگر نکات قابل توجه در استفاده از اسکرابر در مراکز درمانی کاهش مدت زمان فرایند شستشوی و نظافت و خشک شدن سریع سطح با توجه به تردد زیاد می باشد. خشک کردن سطوح بلا فاصله پس از آبپاشی و برس زنی ، ضمن جلوگیری از لیز خوردن مراجعین هنگام رفت و آمد ، باعث جلوگیری از ایجاد رد پا بر سطح و کثیفی مجدد سطح می شود .در ادامه قصد داریم به بررسی تاثیر اسکرابر ها در حفظ سلامت محیط  های بهداشتی درمانی بپردازیم.مراکز بهداشتی درمانی بدون باکتری و میکروب ها 

ازدحام جمعیت همواره از عواملی است که ممکن است سلامت بشر را به خطر اندازد ؛ زیرا با شلوغ شدن محیط ، خصوصاً محیط های بسته اعم از بیمارستان ها ، آسایشگاه ها و مراکز بهداشتی درمانی، میکروب ها و باکتری ها به راحتی امکان انتقال و تکثیر یافتن را داشته و سلامت افراد را به خطر می اندازد.اسکرابر های بیمارستانی نوبک مدل آنتی باکتریال می باشند که توانایی انجام فرایند شستشوی و نظافت انواع محیط های کوچک و بزرگ از جمله راهرو های بیمارستانی ، اتاق ریکاوری بیماران ، محیط داخلی آسایشگاه ها و ...  را دارا بوده و مطابق با بالاترین استاندارد ممکن از نظر بهداشتی و پاکیزگی عمل می کنند.


زمین شوی و فناوری نوین آنتی باکتریال

تکنولوژی پیشرفته و استفاده ی آسان اسکرابر را به دستگاهی پر کاربرد در محیط های بیمارستانی و مراکز درمانی تبدیل کرد است .حفظ اصول بهداشتی به جهت ایجاد محیطی سالم در آسایشگاه ها و مراکزبهداشتی  درمانی به جهت اقامت افراد کهن سال ، کودکان و بیماران از اهمیت ویژه ای برخوردار است لذا بهرهمندی از روش های سنتی ضمن مصرف زیاد منابع ، با توجه به مواد شوینده شیمیایی مصرفی ، هوای مطلوبی را برای افراد ساکن در محیط های بیمارستاتی و درمانی پدید نمی آورد. استفاده از اسکرابر های آنتی باکتریال (nobac) ضمن سر و صدای پایینی که تولید می کند با توجه به نسبت مواد شوینده کم (قابل تنظیم توسط کاربر) به حفظ سلامت ساکنان این مراکز کمک کرده و با توجه به لزوم پاکیزگی و رعایت اصول بهداشتی ، اسکرابر های nobac با توجه به شیوه و ساختار خود ، قابلیت از بین بردن انواع باکتری ها و میکروب ها را دارا می باشند(نابودی حدود 99/97% در مدت 3 روز).  
اسکرابر بیمارستانی  و حل مشکلات نظافتی در محیط های

عدم رعایت اصول بهداشتی در نظافت سطوح به روش سنتی (شستشوی و نظافت توسط تی و سطل آب) ، از عواملی است که موجب پخش گرد و غبار و میکروب در داخل محیط های بسته از جمله مراکز بهداشتی درمانی می گردد و گاهاً خود باعث انتشار آلودگی در محیط می شود . اسکرابر ها با بر طرف کردن این مشکل و کاهش نیروی انسانی مصرفی مورد نیاز در امر نظافت و شستشوی محیط ، گام بلندی جهت ارتقاع سطح کیفی و ایجاد محیطی سالم برداشته اند. هم چنین با توجه به مشکلات کم آبی پیش رو ، کفشوی ها با مصرف آب بسیار کم و کاهش امکان انتقال عفونت ها و باکتری ها دز ساختن محیطی سالم به ما کمک نموده اند.


ویژگی منحصر به فرد اسکرابر های NoBac

همانطور که در بالا گفته شد اسکرابر های نوبک (آنتی باکتریال) مخصوص محیط های بیمارستانی و درمانی می باشد. اما علت آنتی باکتریال بودن این زمین شوی ها ، به سبب جنس خاص مخازن آن است . مخزن دستگاه زمین شوی یا اسکرابر صنعتی نوبک از مواد شیمیایی ویژه تهییه شده است . این مواد شامل : پلی اتیلن غنی شده با افزودنی های غیر ارگانیک و ضد باکتری که عملکردی از داخل به بیرون دارند و به طور قابل اعتمادی از رشد میکروب ها در سطوح نا هموار ، نقاط کور و شیار های کوچک جلو گیری می کند در نتیجه باکتری ها جایی برای رشد و تکثیر نمی یابند و میمیرند.


گالری تصاویر

کفشوی زمینشوی کف شوی کفشو کفشور زمین شوی دستگاه های نظافت صنعتی بیمارستان کلینیک کفشو اسکرابر کفشوی زمینشوی کفساب کف ساب کفشوی کف ساب کفساب زمینشوی کف شوی شستشو کفشوی . زمینشوی . کفشوی . کف . شستن . شستشوی کف دستگاه های نظافت صنعتی کفشوی nsj\'hi ihd kzhtj wku شستشوی مکانیزه کف کفشوی زمینشوی دستگاه شستشو اسکرابر کفشوی شیوه نوین شستشوی کف بیمارستان،کلینیک جدیدترین جدید شیوه نوین شستن شستشو کف زمین سالن جدیدترین جدید ترین دستگاه نظافت صنعتی وسایل

گالری ویدئو

کفشوی.زمینشوی مکانیزه.شستشوی کف.اسکرابر.شستن کف دستگاه های نظافت صنعتی.شستشوی مکانیزه کف.اسکرابر

درخواست اطلاعات بیشتر