ضدعفونی کننده تجهیزات

مراکز درمانی، بیمارستان ها و کلینیک ها همه روزه شاهد تعداد بالایی از مراجعه کنندگان و بیماران می باشند و مسلم است که حضور افراد بیمار در چنین مراکزی و تماس مستقیم آنها با تجهیزات پزشکی و وسایل عمومی به کار رفته در ساختمان، می تواند اصلی ترین راه برای انتقال، رشد و تکثیر انواع گوناگون میکروب ها و ویروس ها باشد. شستشو و نظافت موثر و با کیفیت تجهیزات، ضمن کنترل و ممانعت از رشد و انتقال باکتری ها و ویروس ها، ضامن سلامت افراد شاغل و مراجعه کننده به این اماکن بوده و مانع از شیوع و اپیدمی بیماری های گوناگون می گردد، از این رو ضد عفونی و استریل تجهیزات و وسایل امری ضروری در چنین اماکنی می باشد. اگر چه استفاده از شیوه های سنتی نظافت و اسپری مواد شوینده یا ضد عفونی کننده بر روی انواع سطوح و تجهیزات تا حدودی از تکثیر و رشد باکتری ها ممانعت می نماید، اما توانایی لازم و کافی برای نابود کردن تمامی عوامل بیماری زا و استریل محیط را نداشته و قادر به تامین خواسته های نظافتی چنین محیط هایی نمی باشد. علاوه بر این دسترسی به تمامی نقاط و سطوح با استفاده از شیوه های سنتی امکان پذیر نبوده و از این رو نمی تواند نظافت موثر و با کیفیتی را ارایه نماید. در حالیکه استفاده از تجهیزات مدرن و ماشین آلات مکانیزه ایی چون دستگاه های بخار شوی صنعتی با استفاده از حرارت بالای بخار آب و مواد شوینده، و تجهیز به انواع نازل های گوناگون توانایی بالایی در نظافت، شستشو، ضد عفونی و استریل محیط دارند.

آشنایی با بخار شوی صنعتی

دستگاه های بخار شوی صنعتی ابزاری کارآمد برای نظافت و ضد عفونی سطوح می باشند این دستگاه ها با پاشش پر فشار بخار آب بر روی سطوح تمامی ذرات آلاینده چسبیده به سطوح را از سطح جدا نموده و با مکش همزمان مایعات آلوده ناشی از شستشو، مانع از تجمع آنها در محیط می شود. دیگ بخار و بویلر اصلی ترین بخش های دستگاه بخار شوی می باشند که ارتباط مستقیمی با توان دستگاه در تولید مداوم و بی وقفه بخار آب دارند. تجهیز این دستگاه ها به مخزن مواد شوینده امکان استفاده از مواد شوینده را برای کاربر فراهم نموده است.

ویژگی های دستگاه های بخار شوی صنعتی

از آنجایی که این دستگاه ها به واسطه نوع فعالیتشان در ارتیباط مستقیم با آب داغ و بخار آب با حرارت های قرار دارند، در ساخت بدنه و مخزن این دستگاه ها از فولاد ضد زنگ استفاده شده است. به کار گیری فولاد ضد زنگ در ساختار دستگاه های بخار شوی علاوه بر افزایش مقاومت دستگاه در شرایط سخت کاری، عمر مفید انها را نیز افزایش داده است. یکی از مهمترن ویژگی ها در یک دستگاه بخار شوی تولید مداوم بخار آب می باشد که چنین امری مستلزم به کار گیری مخازنی با ظرفیت بالا می باشد. استفاده از موتور مکنده قدرتمند در این دستگاه ها با مکش کامل الودگی های جدا شده از سطح مانع از تجمع انها در محیط می شود. استفاده از سیستم تنظیم مواد شوینده در این دستگاه ها ویژگی مهم دیگری می باشد که تاثیر بسزایی در کیفیت شستشو و کاهش هزینه ها دارد. استفاده از چرخ های بزرگ در ساختار این دستگاه ها، حمل و نقل و جا به جایی آن ها را تسهیل نموده است.

مزایای استفاده از دستگاه های بخار شوی، به جای شیوه های سنتی نظافت

دستگاه های بخار شوی با استفاده از پاشش بخار آب توانایی بالایی در جدا نمودن آلودگی ها از روی سطوح دارند، علاوه بر این، استفاده از حرارت های بالای آب و همچنین استفاده از مواد شوینده موجب نابودی انواع میکروب هاف قارچ ها و باکتری ها شده و سطوحی کاملا استریل و تمیز بر جای می گذارند. استفاده از سری ها و نازل های متنوع در این دستگاه ها، امکان دسترسی و نظافت نقاط دور از دسترس را برای کاربر فراهم نموده و کیفیت نظافت را ارتقا می دهد، از سوی دیگر مکش کامل آلودگی های جدا شده از سطوح نه تنها مانع از تجمع آنها در محیط می شود بلکه زمان لازم برای خشک شدن سطوح را کاهش داده و موجب تسریع عملیات می شود.

گالری تصاویر

بخارشوی دندانپزشکی شستشوی تجهیزات مراکز درمانی پیشگیری از انتشار بیماری و عفونت با دستگاه بخارشوی میکروب زدایی باکتری زدایی تجهیزات ابزار آلات درمان ضدعفونی و آنتی باکتریال کردن تخت جراحی و اتاق عمل fdlhvsjhk ضدعفونی کننده تجهیزات بیمارستان درمانگاه ضد عفونی کننده تجهیزات مراکز درمانی بیمارستان مطب RCM بهداشتی کردن تجهیزات پزشکی دستگاه بخارشوی بخار دستگاه ضد عفونی کردن تجهیزات اتاق عمل تخت جراحی کف شیوه جدید ضد عفونی نمودن تجهیزات بیمارستانی بخارشو دستگاه ضد عفونی کننده و استریل تجهیزات بیمارستانی

گالری ویدئو

بخار شوی-ضد عفونی کننده-استریل-صندلی-تجهیزات-درمان

درخواست اطلاعات بیشتر