کف شوی درمانگاه ها

درمانگاه ها، کلینیک ها و مراکز درمانی به واسطه نوع فعالیتشان ارتباط مستقیمی با سلامت افراد جامعه دارند. از انجایی که اغلب بشتر مراجعه کنندگان به این مراکز را بیماران تشکیل می دهند، تردد و ازدحام بالای ایشان تاثیر بسزایی در کاهش سطوح بهداشتی و سلامت محیط داشته و می تواند سلامت پرسنل شاغل را تحت تاثیر قرار دهد. از این رو نظافت و شستشوی مستمر و پی در پی سطوح در این اماکن از اهمیت ویژه ایی برخوردار بوده و نقش مهمی در کنترل و نابود کردن انواع میکروب ها و قارچ ها دارد. اگر چه تردد و ازدحام بالای جمعیت در چنین اماکنی و نیز وجود باکتری های مضر و میکروب ها موجب ناکارآمدی شیوه های سنتی در نظافت این اماکن می شود اما استفاده از تجهیزات و روش های نوین و به کار گیری ماشین آلات مکانیزه ایی جون دستگاه های اسکرابر یا همان کف شوی های صنعتی می تواند پاسخ مناسبی برای نیاز های نظافتی محیط باشد. وجود انواع باکتری های مضر در مراکز درمانی و توانایی بالای آنها در تکثیر و انتشار به سایر نقاط سازندگاه دستگاه های اسکرابر را بر آن داشت تا با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در کنار مطالعات و بررسی ها و مطالعات علمی، از طراحی های نوین و خلاقانه ایی در ساخت اسکرابر ها استفاده نمایند. از این رو کف شوی های طراحی شده برای مراکز درمانی یا همان اسکرابر های نوبک علاوه بر اینکه قدرت بالایی در نظافت موثر و با کیفیت محیط دارد، بدون ایجاد مزاحمت برای مراجعه کنندگان و افراد شاغل در محیط، قدرت بالایی در نابود کردن باکتریها و میکروب ها داشته و مانع از تکثیر آنها در محیط می شوند.


آشنایی با اسکرابر نوبک

اساس عملکرد اسکرابر های نوبک همانند کف شوی های صنعتی می باشد به عبارت دیگر این دستگاه ها نیز با استفاده از پاشش آب تمیز و به سیستم برس زنی تمامی انواع آلودگی های چسبیده به سطوح را نظافت نموده و با مکش کامل آب آلوده مانع از تجمع آلاینده ها در محیط می شوند. این دستگاه های کف شوی نیز همانند نمونه های مشابه مجهز به دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف بوده و از این رو همواره از پاشش آب تمیز استفاده نموده و مانع از انتشار آلودگی ها به سایر نقاط می شوند. آنچه که باعث تمایز اسکرابر های نوبک نسبت به سایر زمین شوی ها میگردد استفاده از نانو یون نقره در ساختار مخازن آب تمیز و آب کثیف دستگاه می باشد.


ویژگی های کفشوی نوبک

استفاده از نانو یون های نقره در این دستگاه ها با عملکردی از داخل به بیرون، موجب از بین رفتن باکتری ها می گردد. استفاده از این اسکرابر ها در نظافت و شستشوی سطوح کف، تمامی انواع باکتریها را در خلل و فرج کف پوش ها و گوشه ها از بین برده و مانع از تکثیر آنها می شوند. بررسی های آزمایشگاهی انجام شده بر روی سطوح، قدرت بالای این دستگاه ها را در کنترل و از بین بردن باکتری ها و قارچ ها به اثبات رسانده است. از دیگر ویزگی های این دستگاه ها حفظ خاصیت آنتی باکتریالی دستگاه می باشد. به عبارت دیگر تا زمانی که دستگاه کف شوی قابل استفاده باشد خاصیت آنتی باکتریالی خود را حفظ می نماید.

مزایای استفاده از اسکرابر های دستی نوبک

از انجایی که کف شوی های دستی در مقایسه با کف شوی های سرنشین دار ابعاد کوچکتری دارند، قدرت مانور و قابلیت جا به جایی بالاتری داشته و به راحتی می توانند برای نظافت و شستشوی سطوح معابر باریک و متراکم به کار گرفته شوند. این دستگاه ها به واسطه ابعاد کوچکشان دسترسی کاملی به حاشیه ها، گوشه ها  و کناره ها داشته و به راحتی می توانند آلودگی های انباشته شده در این مکان ها را نابود کنند. کاهش در تعداد نیروی خدماتی و در نتیجه افزایش بهره وری از دیگر مزایای این دستگاه ها می باشد. از آنجایی که این دستگاه ها از نانو یون نقره به کار رفته در ساختار مخازن برای ضد عفونی سطوح استفاده می نمایند، با کاهش در مصرف مواد شوینده و ضد عفونی کننده تاثیر قابل ملاحظه ایی در کاهش هزینه ها دارند. همزمانی شستشو و خشک نمودن در دستگاه های اسکرابر یا زمین شوی صنعتی از دیگر ویژگی های این دستگاه ها در مقایسه با شیوه های سنتی نظافت می باشد. دسته قابل تنظیم این دستگاه، استفاده از آن را برای کاربر آسان نموده است.

گالری تصاویر

اسکرابر بیمارستانی نوبک درمانگاه آزمایشگاه کفشور نوبک اسکرابر کوچک بیمارستان کلینیک درمانگاه کفشور اسکرابر انتی باکتریال اسکرابر یا کف شوی آنتی باکتریال اسکرابر ضد عفونی کننده

گالری ویدئو

اسکرابر کوچک-شستشوی کف-دستگاه-بیمارستان-کلینیک اسکرابر صنعتی و شستشوی کف درمانگاه

درخواست اطلاعات بیشتر