پولیشر بیمارستان و مراکز درمانی

شستشو و نظافت سطوح مراکز بیمارستانی چه به روش دستی و چه از طریق دستگاه های نظافت صنعتی، با کیفیت های متفاوت نظافت انجام می شود. اما پس از شستشو مشکلاتی مانند مات شدن سطوح بخصوص سطوح صیقلی به وجود خواهد آمد. در برخی موارد نیز آلودگی های عمیق وجود دارد و روش دستی و استفاده از دستگاه اسکرابر صنعتی قادر نخواهد بود تا این آلودگی ها را از بطن سطح کف بیرون کشیده و پاکیزگی کامل را برقرار کند. برای جلابخشی مجدد به سطوح و حذف آلودگی های عمیق، می توان از دیگر دستگاه های نظافت و شستشوی صنعتی بهره برد. بهترین دستگاه برای برقراری درخشندگی و شفافیت سطوح، پولیشر صنعتی می باشد که استفاده از آن مزایای فراوانی دارد. البته در برخی موارد علاوه بر ویژگی های مرسوم دستگاه پولیشر، برخی اماکن آن را به عنوان ابزاری برای شسشتو استفاده می کنند که در این صورت می بایست پس از شستشوی سطوح با پولیشر، حتما از سیستم مکش و جمع آوری آلودگی و رطوبت استفاده شود و از باقی ماندن آن ها بر روی سطح کف جلوگیری به عمل آید.


عملکرد دستگاه پولیشر

در صورتی که سطوح کف به درستی نظافت و نگهداری نشود مکان مناسبی برای رشد میکروب و باکتری ها خواهد بود و در صورت عدم نظافت صحیح و درست، سطوح به مرور زمان دچار آسیب خواهند شد و رنگ و جلاء اولیه خود را از دست داده و کدر می شوند. برای براق شدن سطوح کف مراکز بهداشتی و درمانی و پیشگیری از انتشار و تکثیر میکروب، باکتری و عفونت، بهره گیری از دستگاهی که بتواند سطوح مورد نظر را براق کرده و علاوه بر دوام بالای دستگاه نظافت، شستشو و جرم زدایی را با سرعت و دقت بالا انجام دهد پیشنهاد می گردد. دستگاه پولیشر بهترین دستگاه برای شستشوی کامل سطوح و حتی زدودن عمیق ترین آلودگی ها می باشد که با دارا بودن یک مخزن مواد شوینده، قابلیت شستشو با مواد پولیش و شوینده ها را دارا می باشد. در صورت تمایل می توان یک سیستم مکش بر روی این دستگاه نصب کرد تا علاوه بر شستشوی زمین، سطوح مورد نظر را کاملا خشک نماید و از باقی ماندن آب و آلودگی و کاهش بهداشت و امنیت جلوگیری شود.


ویژگی های منحصر به فرد دستگاه پولیشر

  • امکان نصب مخزن آب کثیف و موتور مکنده برای مکش آب کثیف و خشک کردن سطح زمین به صورت کامل
  • سرعت بالای گردش برس ها و وزن مناسب برای افزایش کیفیت شستشو و یا پولیش زدن سطوح
  • قابلیت استفاده از برس نرم یا استاندارد یا زبر، متناسب با جنس سطح زمین و کاربرد مورد نظر
  • امکان شستشو و پولیش زنی طولانی مدت یا حتی پیوسته با دستگاه
  • صدای کم دستگاه در زمان کار و عدم ایجاد مزاحمت برای بیماران


مزایای بکارگیری پولیشر و جلادهی سطوح بیمارستان ها و مراکز درمانی

از دستگاه پولیشر می توان در محیط های درمانی مانند بیمارستان ها، درمانگاه و دیگر مراکز بهداشتی درمانی به منظور شستشوی سطوح در مکان های بسیار باریک، جلادهی سطوح کف پس از شسشتو و زدودن آلودگی های عمیقی که با روش دستی و دستگاه اسکرابر برطرف نگشته است استفاده کرد. با استفاده از این دستگاه سطوح به طور کامل پاکیزه و براق می شوند، مصرف آب و مواد شوینده صنعتی بسیار کاهش می یابد، هزینه های مصرفی و همچنین نیاز به نیروی کار برای جلادهی پایین می آید، کیفیت شستشو بالا می رود و نتیجه بدست آمده مطلوب و مورد انتظار خواهد بود. زیبایی و جلای سطوح پس از کار با دستگاه پولیشر، خیره کننده خواهد بود و این زیبایی ظاهری و پاکیزگی حس بهداشتی تر بودن را به بیماران، همراهان و کارکنان القا کرده و باعث بهبود روحیه آنان می گردد.


گالری تصاویر

دستگاه پولیشر مناسب برای سطوح مختلف سنگ ، سرامیک دستگاه پولیشر بیمارستانی. نظافت . شستشو . سطوح کف پولیشر شرکت ابراهیم مناسب برای سطوح کف.سنگ.سرامیک جلاء و درخشندگی سطوح کف با دستگاه های پلیشر صنعتی دستگاه پولیشر.مراکز درمانی.بیمارستان.درمانگاه.مطب پولیشر.شرکت ابراهیم.مراکز بهداشت.بیمارستان.درمانگا پولیشر  جدید  مدرن  پلیشر دستگاه شرکت ابراهیم نظافت صنعتی  دستگاه پولیشر  کفشوی مکانیزه کف پولیشر درمانگاه بیمارستان مراکز درمانی مرکز بهداشت شیوه نوین براق نمودن سطوح کف با دستگاه پولیشر

گالری ویدئو

پولیش زنی بیمارستان با پولیشر

درخواست اطلاعات بیشتر